Skocz do zawartości
migor

reflektory JUNYAN

Rekomendowane odpowiedzi

Skłaniałbym się do ostatniego linku Przemka,bo te linki z lampami,tylko podświetlają drogę a nie oświetlają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprysków nie widziałem żeby ktoś się czepiał, szczególnie w kuj-pom. Ja miałem przez rok E36 na Hidach bez sprysków i nikt się nawet przy kontroli nie czepiał. Teraz w pasku od nowego roku też w soczewce hidy i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem tu nowy to się przedstawię ;) : witam serdecznie wszystkich Paskomaniaków:) Właśnie tak jak kolega Migor myślę nad przednimi ledami, ale wydają mi się cenowo deczko przesadzone a i nie do końca jestem do nich przekonany a nie chcę umoczyć, a jako że ori świecą wiadomo jak w b5'ce a auto posiadam od grudnia ubiegłego roku to czas najwyższy je wymienić :) Ringi tak średnio mi podchodzą a priorytetem jest to by owe światła były ciemnie-czarne (najprawdopodobniej i tak będą przyciemniane niedługo po zakupie) więc jakie lampy polecacie? Z jakimi najlepiej żarówkami itp? Ważne: Pasek jest srebrny a sam kombinuje by nie przesadzić by jakoś to wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam do B5 jeśli chodzi o lampy to pasują tylko i wyłącznie DEPO lub HELLA - wzór z soczewka, czyli z liku Ziewala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi tam do B5 jeśli chodzi o lampy to pasują tylko i wyłącznie DEPO lub HELLA - wzór z soczewka, czyli z liku Ziewala...

 

Łukasz - ja też się na nie zdecydowałem, czekam tylko na wypłatę i zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zdecydowałem się na te i nie żałuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W majówkowy weekend wziąłem się za założenie lamp depo D2S i zestawu HID D2S ale mi nie wychodzi..

Żarnik pasuje do końcówki nr 2 (zdjęcie) przetwornicy. Końcówkę nr 1 z przetwornicy wyciągam i wkładam tam końcówkę nr 3 z lampy.

Mam problem z gniazdem D2S - nie ma żadnych zaczepów trzymających żarnik w gnieździe :/

Sprzedawca lamp twierdził, że trzeba tylko przełożyć silniczek, włożyć żarnik d2s i ma działać, sprzedawca zestawu hid twierdził, że potrzeba tylko lampy typu D2S ale chyba trzeba czegoś jeszcze?

bardzo prosze o pomoc bo passat stoi ślepy a chciałoby się gdzieś nad jeziorko pojechać ;)

 

żarnik.jpg

lampa.jpg

przetwornica.jpg

przetwornica_koncowki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

W majówkowy weekend wziąłem się za założenie lamp depo D2S i zestawu HID D2S ale mi nie wychodzi..

Żarnik pasuje do końcówki nr 2 (zdjęcie) przetwornicy. Końcówkę nr 1 z przetwornicy wyciągam i wkładam tam końcówkę nr 3 z lampy.

Mam problem z gniazdem D2S - nie ma żadnych zaczepów trzymających żarnik w gnieździe :/

Sprzedawca lamp twierdził, że trzeba tylko przełożyć silniczek, włożyć żarnik d2s i ma działać, sprzedawca zestawu hid twierdził, że potrzeba tylko lampy typu D2S ale chyba trzeba czegoś jeszcze?

bardzo prosze o pomoc bo passat stoi ślepy a chciałoby się gdzieś nad jeziorko pojechać ;)

 

[ATTACH=CONFIG]82043[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82044[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82045[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82046[/ATTACH]

 

frajer nie dał Ci ringów trzymających żarnik http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-d2s-d2r-d4s-audi-bmw-vw-poznan-i2316409551.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Ziewal, udało się znaleźć ringi i od wczoraj mogę zapomnieć o świeczkach w starych reflektorach :)

polecam te lampy DEPO, naprawdę dobrze pasują do B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ziewal, udało się znaleźć ringi i od wczoraj mogę zapomnieć o świeczkach w starych reflektorach :)

polecam te lampy DEPO, naprawdę dobrze pasują do B5

 

no i :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam wszelkie produkty DEPO. To, co podesłał Ziewal jest spoko tylko z wyglądu. Oryginalne lampy Hella można dostać już koło 7-8 stówek za komplet z przetwornicami i moim skromnym zdaniem są to jedyne słuszne lampy do Paska ;)

 

Miałem ori kierunki VW pod xenon. Niestety popękały, więc zamówiłem z Allegro DEPO. Różnica w jakości jest kolosalna. Niebo a ziemia. Po 24h są np. zaparowane! Bałbym się zamówić lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt,że kierunki są znacznie gorszej jakości ale kierunek to nie lampa więc nie można tak porównywać tym bardziej ,że w większości przypadków te kierunki dają gratis więc pomyśl sobie jaką one mają wartość :P

A co do lamp hella to owszem popieram ,że są lepszej jakości ale też nie każdy decyduje się na gniazdo D2S za czym idzie xenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów passat i tej marki

Mam vw passat B5 1.9DTI 116koni z 2000roku i mam problem szukam do niego spryskiwacza reflektora prawom stronę bo mi cieknie a w serwisie są cenny straszne tego ,chyba że ktoś się bawi w naprawianie tego jak by ktoś coś wiedział prosił bym o kontakt

Pozdrawiam bardzo Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawom stronę będzie ciężko dostać ale prawą łatwiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich fanów passat i tej marki

Mam vw passat B5 1.9DTI 116koni z 2000roku i mam problem szukam do niego spryskiwacza reflektora prawom stronę bo mi cieknie a w serwisie są cenny straszne tego ,chyba że ktoś się bawi w naprawianie tego jak by ktoś coś wiedział prosił bym o kontakt

Pozdrawiam bardzo Dziękuje

 

Na alledrogo bez problemu kupisz jeden za 150zł więc nie rozumiem problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności