Skocz do zawartości
migor

reflektory JUNYAN

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś już czasu szukam lamp do swojego paska. Stare świecą jakby w środku siedziała świeczka no i....są już stare :) Cholernie podobają mi się te:

http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00-lampy-reflektory-dayline-i2217757633.html

 

jeszcze bardziej te z ledowymi kierunkowskazami:

http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-96-00-daylight-chrom-i2211423400.html ale różnica w cenie to aż 250zł...

 

Co powiecie o tych lampach? Nie jest to jakaś tandetna chińszczyzna, z którą będą kłopoty? Gdzieś mi mignęło, że junyan to to samo co SONAR. Poza tym to są lampy 2xH1. W tej chwili mam H7 + H4, czy wymiana będzie na zasadzie "wyjmij i włóż"? Docelowo chce tam jakieś żarniki i przetwornice włożyć - może przy okazji polecicie jakiś sprawdzony zestawik? :)

 

Poza tym nie wiem, które będą bardziej pasować...black czy chrome, czarne są fajne ale boje się, że będą zlewać się z grillem i efekt będzie taki, że będzie jeden długi czarny pasek :/ z góry dzięki za rady :)

DSC05086.jpg

DSC_1305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem,to tylko oszpecisz autko,ale to już Twój wybór,a o wyborach się nie dyskutuje.Co do świecenia,to marnie będzię,nawet z żarnikami przy H1 niestety.Przerabiałem ten temat dwa autka wstecz.

Osobiście na Twoim miejscu,wybrałbym chromy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup te lampli z linku Ziewala.Mam na woim takie i jestem bardzo zadowolony.Ładnie wyglądają i świecą.Aha no i nie zapomij wymienić odrazu boczne kierunkowskazy na clear bo stare beda psuć caly efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za firma w ogóle jest? To może już lepiej:

http://allegro.pl/vw-passat-b5-prawy-xenon-oryginal-hella-i2202059208.html

 

brat kupił za 1kzł używki HELLA z żarnikami/przetwornicami i chyba nawet kierunkowskazami. Tylko one wyglądają tak...normalnie :)

 

Kurcze, naprawde myślicie, że te lampy wyglądałyby kiczowato? :) myślałem, żeby troche passata "przybajerzyć". Wydawało mi się, że do 190KM, obniżanego podwozia, przyciemnianych szyb, grilla a'la carbo, światełek LED od Charakterka i alusów z polerowanym rantem pasowałyby takie troche "bandyckie" lampy :)

 

---------- Dodano o 12:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:33 ----------

 

Druga sprawa, że właśnie kompletnie nie wiem co to za wynalazek ten JUNYAN i jak świeciłyby żarniki H1 a kolega wicher pisze, że może być słabo..

 

---------- Dodano o 12:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:34 ----------

 

Kup te lampli z linku Ziewala.Mam na woim takie i jestem bardzo zadowolony.Ładnie wyglądają i świecą.Aha no i nie zapomij wymienić odrazu boczne kierunkowskazy na clear bo stare beda psuć caly efekt.

 

Gerberto, wrzucisz jakieś zdjęcia? chętnie zobaczyłbym jak one wyglądają na aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z pierwszego posta ma znajomy na paszczaku b5 fl kombi ale lipa wszyscy sie smieja bo wiocha niesamowita jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gerberto, wrzucisz jakieś zdjęcia? chętnie zobaczyłbym jak one wyglądają na aucie :)

 

zobacz w moim podpisie ja mam takie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam założone lampy które linkował Ziewal i nie żałuje że je kupiłem, też miałem zamiar kupić jakieś ringi lub coś w tym stylu jak te z pierwszego postu, ale zdecydowałem się jednak na lampy o wyglądzie seryjnego xenonu, teraz wiem że jest to najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać Passat nabrał charakteru i wygląda rewelacyjnie, moje lampy są 2xH7 ale są też takie od razu pod żarnik D2S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozważam zakup tych lampek z linku Ziewala i mam pytanie. Czy tam jest wtyczka 4 pinowa czy 5? Nie trzeba nic przerabiać? Polećcie od razu jakieś pasujące ładne migacze do tych lamp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie trzeba przerabiać, jka poszukasz to znajdziesz te lampy razem z migaczami takimi jakie powinny być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tam jest wtyczka 4 pinowa czy 5? Nie trzeba nic przerabiać?

 

wtyk jest na 4 a jak miałeś halogeny w starych lampach to bedziesz miał tam 5 pinów we wtyczce ale to w niczym nie przeszkadza :P

Depo nie przewidziało halogenów w swoich lampach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przekonuje się do DEPO, dzięki za namieszanie w głowie ;) PS Ziewal - dopieszczonego masz tego swojego pasiora, aż przyjemnie się ogląda :D

http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00-reflektory-kier-xenon-reflektor-i2241532245.html - te chyba będą OK, od razu na D2S więc nie trzeba się będzie w blaszki bawić itp. I dosyć tanio na tej aukcji.

 

Doczytałem na forum, że polecacie przetwornice DENSO, gdzie je kupować? Używki mogą być?

 

Dla upewnienia: jeśli kupię lampy pod D2S, żarniki D2S i przetwornice DENSO to czegoś jeszcze będę potrzebował? Jakichś kabelków / przejściówek? Do przetwornicy wchodzą piny, które obecnie wchodzą do żarówek H4 i H7, tak? Oczywiście bez tego pinu od halogenu niestety. Sory za lamerskie pytania ale przez 3 lata z moim b5 nie miałem nawet okazji żarówki wymienić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jeżeli już szukasz lamp na xenony to polecam oryginalne reflektory hella są droższe ale się opłaca bo podobno lepiej świecą. Ja swoje dorwałem za 200 zł komplet tylko nie było w nich gumowych zaślepek i w jednym była pęknięta regulacja ale i tak je rozklejałem do malowania więc mi się opłacało. W porównaniu do depo podobno dają lepsze światło. Tylko kup sobie jakieś dobre przetwornice d2s żeby Ci radia nie zakłócały np Denso lub Hella i żarniki jakieś lepsze bo ja mam takie za 13 zł od sztuki i nierówno świecą a niby kupione w tym samym czasie.

 

Tu masz link jak to wygląda w moim kombi http://img839.imageshack.us/img839/9250/img3865i.jpg

 

Na razie moje lampy są srebrne ale to się zmienia powoli :) Tu masz link jak wyglądają te lampy po przemalowaniu na czarno http://forum.vw-passat.pl/threads/67269-malowanie-odblaskow-reflektorow

 

Ps. W Bielsku jeździ taki Passat kombi chyba srebrny właśnie z owymi(te bez kierunku na ledach) lampami i cały ocieka chromem gdzie się tylko da i powiem Ci że za piękne to nie jest.

 

 

Edytowane przez Mihao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj o spryskach jak zakładasz xenon, do samopoziomowania sie nie przyczepią bo nie mają prawa ale do sprysków tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, bez spryskiwaczy jeździ dużo osób i jeszcze nic im się nie stało. Ja też nie mam spryskiwaczów i nikt mnie jeszcze z tego powodu dr nie zatrzymał. Dużo samochodów na forum ma xenon-y i nie ma ani poziomowania ani spryskiwaczy. Jak chcesz mieć spryskiwacze to dolicz sobie 200 za zderzak a jeśli będzie w innym kolorze lub uszkodzony to kolejne 200-300 na malowanie potem sam mechanizm spryskiwaczy ok 100-150 zł do tego zaślepki (droga rzecz) ok 100 zł jak znajdziesz no i jeszcze większy zbiornik na płyn i z miejsem na 2 pompki nie do zdobycia oraz pompka spyskiwaczy 30 zł. Ogólnie ja ten temat olałem no chyba że trafi mi się biały zderzak z przygotowanym miejscem pod spryski.

 

Aha i przy zakupie reflektorów poproś o zdjęcia środka bo jak masz połamane uchwyty od regulacji w środku to czeka Ciebie rozklejanie lamp i naprawa tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, bez spryskiwaczy jeździ dużo osób i jeszcze nic im się nie stało. Ja też nie mam spryskiwaczów i nikt mnie jeszcze z tego powodu dr nie zatrzymał. Dużo samochodów na forum ma xenon-y i nie ma ani poziomowania ani spryskiwaczy. Jak chcesz mieć spryskiwacze to dolicz sobie 200 za zderzak a jeśli będzie w innym kolorze lub uszkodzony to kolejne 200-300 na malowanie potem sam mechanizm spryskiwaczy ok 100-150 zł do tego zaślepki (droga rzecz) ok 100 zł jak znajdziesz no i jeszcze większy zbiornik na płyn i z miejsem na 2 pompki nie do zdobycia oraz pompka spyskiwaczy 30 zł. Ogólnie ja ten temat olałem no chyba że trafi mi się biały zderzak z przygotowanym miejscem pod spryski.

 

Aha i przy zakupie reflektorów poproś o zdjęcia środka bo jak masz połamane uchwyty od regulacji w środku to czeka Ciebie rozklejanie lamp i naprawa tego.

 

mało wiesz o zakładaniu sprysków do paska przed liftem mnie to kosztowało 220 zł za wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakieś DENSO na allegro, używki za 250zł/szt :/ to te kupujecie? Używki dają radę?

 

Jeśli kupię lampy pod D2S, żarniki D2S i przetwornice DENSO to czegoś jeszcze będę potrzebował? Jakichś kabelków / przejściówek?

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, bez spryskiwaczy jeździ dużo osób i jeszcze nic im się nie stało. Ja też nie mam spryskiwaczów i nikt mnie jeszcze z tego powodu dr nie zatrzymał. Dużo samochodów na forum ma xenon-y i nie ma ani poziomowania ani spryskiwaczy. Jak chcesz mieć spryskiwacze to dolicz sobie 200 za zderzak a jeśli będzie w innym kolorze lub uszkodzony to kolejne 200-300 na malowanie potem sam mechanizm spryskiwaczy ok 100-150 zł do tego zaślepki (droga rzecz) ok 100 zł jak znajdziesz no i jeszcze większy zbiornik na płyn i z miejsem na 2 pompki nie do zdobycia oraz pompka spyskiwaczy 30 zł. Ogólnie ja ten temat olałem no chyba że trafi mi się biały zderzak z przygotowanym miejscem pod spryski.

 

 

mało wiesz o zakładaniu sprysków do paska przed liftem

 

Dokładnie jak Wojtas pisze mało wiesz;)

Ori zderzak od spodu ma wyznaczone miejsce na wycięcie dziury pod spryski...więc nie wiem po co chcesz kupować drugi. Chyba że chcesz mieć tak jak z fabryki zrobione:P Ale samemu też dasz rade bez żadnego malowania;) I nie przesadzaj z tymi cenami za części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja niestety zmuszony jestem już do wymiany reflektorów w moim B5 3B - zmatowiały już bardzo mocno i według rad znajomego mechanika nie warto ich polerować. W dodatku zależy mi trochę na czasie - chciałbym wymienić je jak najszybciej bo szykuje mi się dłuższa trasa w nocy.

 

Zastanawiałem się nad tymi reflektorami i chciałbym poznać wasze opinie o nich:

1. http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-3b-96-00-ringi-black-i2209208370.html

2. http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-3b-b5-angel-eyes-led-i2217046430.html

 

lub ewentualnie:

3. http://www.czesci24.pl/szczegoly/156169/lampa-przednia-reflektor-swiatel-przednich-volkswagen-passat-sedankombi-b5-3b-9700

 

Bardziej podobają mi się reflektory z linków 1. i 2., niestety nie dysponuję też zbyt dużym budżetem, stąd moje pytanie czy 1. i 2. w ogóle dadzą radę, czy z jakiś powodów nie warto w ogóle ich brać pod uwagę?

 

Będę bardzo wdzięczny a każdą informację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności