Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tune up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek, dzwoniłem przed chwilką, ale powiedzieli że za ten silnik biorą się niechętnie.. Byłem dzisiaj u Groblewskiego w serwisie VW i cenę robocizny okreslili na 600zł jak przyjdę ze swoimi częściami. 2200 jak wezmę zestaw naprawczy rozrządu + pompa wody wszystko ori VW (o ile mam zamontowaną ori i ją zdam. Jeśli jest jakaś inna to doliczyć muszę 450zł, czyli byłoby 2650) Zastanawiam się jednak czy nie wziąść takiego zestawiku:

http://allegro.pl/zestaw-rozrzadu-audi-a4-a6-passat-2-5-tdi-komplet-i2334676826.html za 1500 + 600 za zmianę w VW.

 

Opcja na INA jest o tyle lepsza, że w VW dają tylko rozrząd i pompę, a w tym zestawie z allegro są jeszcze paski na klimę i alternator (w VW śpiewają za nie sobie 400zł), tłumik drgań i ramię napinacza. Chodziło mi tez po głowie aby do tego kupić i wymienić termostat. Nic złego się z nim nie dzieje, ale ktoś kiedyś mi mówił że przy rozrządzie dobrze jest go wymienić

 

Skołowany jestem i sam już nie wiem.. Przy przebiegu 230 tys. chyba przydałoby się wymienić te paski też, no ale w VW stwierdzili, że chyba serwis wie lepiej co się wymienia a czego nie.. Ot.. zagwózdka.

Edytowane przez mc777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w VW stwierdzili, że chyba serwis wie lepiej co się wymienia a czego nie.. Ot.. zagwózdka.

 

oj żebyś się kiedyś nie naciął bo serwis często nie wie co robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Tomka na Obłuże i zapytaj ile on by wziął.

 

Ja z kolei mam pytanie: gdzie oprócz Żaglowej dobrze i w miarę tanio zrobili by mi wydech? Mam do wymiany praktycznie cały wydech łącznie z katalizatorem któremu chcę powiedzieć out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC777 zadzwoń tu +48501269474 chłop wie co robi były serwisanci Aso. Jest dobry w te klocki ostatnio realizował 2.5 tdi to Tak dla przykładu , a wiadomo ze są to upierdliwe motorki . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święty jadąc Hallera od Brzeźna przed samym wiaduktem w prawo i zaraz w lewo i na wprost pod wiatą ja tam od lat w służbówkach robie tłumiki szybko n ie drogo i nigdy nie narzekałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Święty jadąc Hallera od Brzeźna przed samym wiaduktem w prawo i zaraz w lewo i na wprost pod wiatą ja tam od lat w służbówkach robie tłumiki szybko n ie drogo i nigdy nie narzekałem

Za wuja nie wiem gdzie :D

Wiadukt przy klinicznej? Wtedy pierwsza w prawo to Wyspiańskiego by była :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za wuja nie wiem gdzie :D

Wiadukt przy klinicznej? Wtedy pierwsza w prawo to Wyspiańskiego by była :hmm

 

dokładnie przed samym wiaduktem w prawo tak jak do akademików i zaraz w lewo bedzie reklama tłumiki czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie przed samym wiaduktem w prawo tak jak do akademików i zaraz w lewo bedzie reklama tłumiki czy jakoś tak

 

Dzięki, będę w Gdańsku to podjadę do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie zrobie lakierkę w zakresie nadkoli przednich? Ile teraz kosztuje polakierowanie elementu w Trójmieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam miłego kolegi z Trójmiasta, najlepiej z Gdyni, który posiada kabel i program w celu sprawdzenia paska b6 którego zamierzam kupić. Jak to mawiają nie ma nic za darmo, więc oczywiście odwdzięczę się. Reszta na PW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam miłego kolegi z Trójmiasta, najlepiej z Gdyni, który posiada kabel i program w celu sprawdzenia paska b6 którego zamierzam kupić. Jak to mawiają nie ma nic za darmo, więc oczywiście odwdzięczę się. Reszta na PW.

Pozdrawiam

 

Jedź do A-Z Serwis Gdańsk. Za 2-3 stówki opierdziela Ci auto profesjonalnie vagiem, miernikiem lakieru, wsadzą na podnośnik, zrobia dynamiczne logi. Szefo ma miernik lakieru w palcach i potrafi rozpoznać wszystko.

 

http://az.gda.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam jakiegoś auto-złomu w okolicy wejherowa-redy-rumi gdzie bym mógł się zaopatrzeć w części karoseri do passka b5

 

P.S

Wczoraj będąc w mojej okolicy w strefie kibica po przegranej polski chyba ktoś chciał odreagować przegraną i na parkingu swym autem pokiereszował mi przód mego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa duże szroty przy głównej drodze. jeden na granicy miast Reda i Rumia jadąc w stronę Gdyni, a drugi jakieś 500 m za granicą Wejherowa jadąc od strony Redy. Kiedyś szukałem tam klapki do wlewy paliwa to miał ponad 50 kolorów także powinieneś coś dla siebie znaleźć.

 

PS. a tego desperata to był nabił na pal za taki wybryk :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedź do A-Z Serwis Gdańsk. Za 2-3 stówki opierdziela Ci auto profesjonalnie vagiem, miernikiem lakieru, wsadzą na podnośnik, zrobia dynamiczne logi. Szefo ma miernik lakieru w palcach i potrafi rozpoznać wszystko.

 

http://az.gda.pl/

 

Dziękówka phanteon, byłem pod wrażeniem szefa, ma miernik w oczach i palcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebny jest jakis fachowiec ktory wywali mi katalizator za rozsadne cene

lub nawet wykona jakis dobry wydech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płaciłem jakieś 120 zł za wywalenie kata na Zaspie jadąc od Przymorza mijasz zjazd na Hynka i pierwsza w prawo i jeszcze raz w prawo na parkingu sammochodowym warsztat obskurny ale nie drogo i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
płaciłem jakieś 120 zł za wywalenie kata na Zaspie jadąc od Przymorza mijasz zjazd na Hynka i pierwsza w prawo i jeszcze raz w prawo na parkingu sammochodowym warsztat obskurny ale nie drogo i dobrze

 

Na Startowej? Jeżeli to tam to słyszałem dobrą opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko a cos w gdyni lub wejherowie i okolice ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, poszukuje namiary na jakis odbry warsztat zajmujacy sie wymiana paskow klinowych w okolicach gdanska najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności