Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ahh, zapomniałem napisać. Manual od 1.9 TDI 1Z, ogólnie skrzynia dobrze pracuje tylko problem taki, że swoją pracą (huczeniem) prawie już zagłusza silnik... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na sucho pracuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej sprawdzany był i dolewka też była, bo niestety wyciek drobny też już posiada.

 

Edit:

Dla zainteresowanych znalazłem na youtube filmik na którym jest ukazana głośna praca skrzyni w Fordzie, ale hałas ten sam:

Edytowane przez Sławek 89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie łożyska juz się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaci się robić; jest gość w Wejherowie który ma skrzynie tylko do vagów, sam brałem od niego. Od wyboru do koloru i z gwarancją, nie pchałbym się w naprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że koszt regeneracji będzie sporo większy od zakupu drugiej, ale taką po regeneracji to wiadomo, że jest 100% sprawa i długo pochodzi, a używa może być dobra, ale nikt nie wie jak długo dobrze będzie działać :/

A ewentualnie jakieś namiary na tego gościa z Wejherowa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę poszukać namiarów, napisz priv ZAJKA, od niego miałem namiary. A ja swoją drogą poszukam telefonu do gościa.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Znalazłem ----->klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, na pewno odezwę się do gościa i zobaczę co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dobry do sprawdzenia DSG (i może zrobienia, może)? Coś mi nie pasuje a nie wiem czy szukać problemu czy nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zgłoszę się do nich niebawem na przegląd bo mi coś nie pasuje i nie wiem czego to wina:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 zł minimum za dwumasę w DSG, trochę drogo, tymbardziejm, że jest to 6 śrub, łatwy dostęp i dwumasa kosztuje około 1500-1700 zł w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3000 zł minimum za dwumasę w DSG, trochę drogo, tymbardziejm, że jest to 6 śrub, łatwy dostęp i dwumasa kosztuje około 1500-1700 zł w sklepie.
to zrób to sam :D faktem jest, że za wymianę oleju w tourasiu też mi dużo krzyknęli, więc machnąłem to sam :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

dwie sprawy:

1. Lakiernik do poprawek lakierniczych. Auto czarna perła i posiada 3 miejsca gdzie jest już ruda ( wielkość korozji 10cm x 2cm) tył nadkole, drzwi i maska ... oraz zderzak tył do spolerowania bo ktoś na parkingu wjechał w tył ( ale nie ma wgniotki)

Słyszałem o kimś na Św. Wojciechu, gdzies pod góre - znacie go? Może kogoś innego polecacie z okolic Pryszcza. No chyba żeby to robić po zimie - ale boje się ze wyjdzie większa korozja - a raczej napewno ;)

 

2. Przyciemnianie szyb - ale chodzi mi o folie tak jak w załaczniku - nie czarna. Jak macie jakies nr ( aktualne) to poproszę ;)

 

 

pozdr

9af4c80a4c0b2819.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szyb to albo Foltech Design w Gdyni. Albo jest gość na Osowej który ma spory wybór różnych folii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lakiernika, to zadzwonię jutro do znajomego, dowiem się co i jak (dam znać na PW). Naprawia szkody z PZU, więc da radę, ale ciężko u niego z terminami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,

orientuje się ktoś gdzie w okolicach trójmiasta dostanę za rozsądną cenę, używany ale nie połamany przedni zderzak do mojego paska ?

Kolor jest bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lniska k. Żukowa ale cena może być trochę zaporowa, ew. Przodkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zrób to sam :D faktem jest, że za wymianę oleju w tourasiu też mi dużo krzyknęli, więc machnąłem to sam :)

pozdr

 

Makeć to cena z dolewką tylko, bez wymiany całego oleju bo był wymieniany niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności