Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk, pisz na pw do kolegi Tomascor . On coś tam u siebie modził w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, od niedawna jestem posiadaczem b6. Mam do regeneracji turbinę. Poleci ktoś zakład w którym to jakoś ogarną w rozsądnej cenie? Najlepiej w Gdańsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku niekoniecznie ale w Kolbudach p. Tadeusz Myszkier (stary rajdowiec) zajmuje się turbinami, później Pezal na Elbląskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie można w miare tanio rozkodować MFD w Trójmieście?

Można do kosza.

Edytowane przez wwo
nieaktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał sam powalczyć w temacie bo ja się nie znam to mam hex-a 12.12 do "oddania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Gdańsku niekoniecznie ale w Kolbudach p. Tadeusz Myszkier (stary rajdowiec) zajmuje się turbinami, później Pezal na Elbląskiej.

 

Z Myszkierem rozmawiałem ale podczas rozmowy zaczął opowiadać bajki o tym żeby samochodem nie jeździć, przywieźć samochód na lawecie itp. KOszty wstępnie określił na 1600zł. Dodatkowo nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

 

Ostatecznie zrobiłem turbinę w firmie Mandrex http://www.mandrex.pl/.

Gość był kontaktowy, mówił do rzeczy, nie wymyślał bajek. Po rozebraniu turbiny zadzwonił i powiedział że wg niego problem dymienia samochodu nie jest spowodowany uszkodzeniem turbiny. Stwierdził też że turbina nie jest jeszcze w najgorszym stanie ale ma już luzy i zaleca regenerację. Stwierdziłem że skoro jest już wyjęta to niech ją zrobi.

Dodatkowo wyczyścił mi EGR i wymienił kruciec od termostatu, olej i filtry. Ostateczny rachunek wystawił na 1400zł, dał rok pisemnej gwarancji na turbinę. Zrobiłem już 2tys kilometrów i nic się nie dzieje. Mogę więc go polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecic jakis zaklad regeneracji pompowtryskow z okolic. Do redy raczej nie dam poniewaz czytalem same negatywne opinie ze az wlosy sie jezą co ludzie pisza na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze zadzwonic do pezal-u i sie zorientowac ile biora od sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję podpiąć się pod komputer i zczytać błędy, ktoś może ma kogoś godnego polecenia w okolicy ??

 

 

Albo może ktoś z was ma możliwość i chwilę czasu co by podpiąć mnie pod komputer.

 

Z miłą chęcią dojadę w wyznaczone miejsce..

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Qifar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochotę na wycieczkę do Gdyni, to napisz na prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mozecie mi polecic dobry zaklad ktory pierze tapicerki samochodowe ,poleruje auta,tzw dopieszcza;)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomozcie!!! Przyjechalem z rodzina z Lublina w okolice ustki i wczoraj moj pAssat stracil moc. W sobote mam zamuar wracac do domu i wolalbym do tego czasu cos zrobic z autem zeby mnie gdzies na a1 nie zaskoczylo. Jako ze mam ograniczony dostep do neta zostawiam seoj nimer 609224501. Jesli znacie kogos w okolicach slupska z vagiem i jakotakim zapleczem warsztatowym. Pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie pomozcie!!! Przyjechalem z rodzina z Lublina w okolice ustki i wczoraj moj pAssat stracil moc. W sobote mam zamuar wracac do domu i wolalbym do tego czasu cos zrobic z autem zeby mnie gdzies na a1 nie zaskoczylo. Jako ze mam ograniczony dostep do neta zostawiam seoj nimer 609224501. Jesli znacie kogos w okolicach slupska z vagiem i jakotakim zapleczem warsztatowym. Pomozecie?

 

Ale cały czas nie ma mocy, czy jedzie i nagle traci moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 2800 obr/min nie ma mocy ale przyspiesza powoli, pozjniej niby jedzie normalnie. jednak jak przycisne pedal gazu to tak jakby turbina glosniej chodzi i mam wrazenie ze sie meczy. filtr powietrza sprawdzilem - nie jest zawalony. przewody podcisnienia tez wygladaja na cale... dodam tylko tyle ze 20km przed pojawieniem sie tego problemu zatankowalem prawie pusty bak do pelna na stacji orlenu w ustce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do 2800 obr/min nie ma mocy ale przyspiesza powoli, pozjniej niby jedzie normalnie. jednak jak przycisne pedal gazu to tak jakby turbina glosniej chodzi i mam wrazenie ze sie meczy. filtr powietrza sprawdzilem - nie jest zawalony. przewody podcisnienia tez wygladaja na cale... dodam tylko tyle ze 20km przed pojawieniem sie tego problemu zatankowalem prawie pusty bak do pelna na stacji orlenu w ustce

 

Paliwo tu raczej nie ma winy, ja bym ponownie przyjrzał się układowi podciśnienia i wszystkim rurą od filtra powietrza przez intercooler do kolektora. Najlepiej było by sprawdzić sztangę na turbinie czy pracuje. Jak nie ma kompa to odpalić, wymacać sztangę na turbo i na przemian ściągać i nakładać wężyk podciśnienia z gruszki i kontrolować czy sztanga pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Dziurawy przewod podcisnienia i nieszczelny n75. Pomigl kolega DEV Z forum a4, ktorego polecaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam serwisu zajmującego się regeneracją skrzyń biegów, najlepiej w Gdyni, może ktoś coś polecić? Przydałyby mi się pewne opinie, a nie przekazywane przez 10 osób : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności