Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym mój SEAT odmówił posługi. Po zamarznięciu odmy kompresja wyrzuciła przez bagnet prawie cały olej i prawdopodobnie wydmuchała uszczelkę pod głowicą :/ Potrzebuje kontaktu do kogoś kompetentnego kto nie zedrze ze mnie ostatniego grosika, a przy okazji zna się na mechanice. Auto stoi na Zielonym Trójkącie w Gdańsku więc prosiłbym o oferty gdzieś z okolic, żeby nie zabulić za dużo za lawetowanie :/ Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to moge polecić jeden warsztat www.tune-up.pl

 

TUNE-UP chyba zajmuje się "podrasowywaniem" jeżdżących cudeniek, a nie reanimacją staruszków... ;) Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią wszystko przy autach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda z cenami? Luty się jeszcze nie zaczął, a ja już jestem spłukany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie masz telefon dzwoń i pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów :)

 

Szukam jekiegoś zakładu w gdańsku który pochromuje mi zderzaki.

Z góry dzięki za namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam uczciwego warsztatu który zdiagnozuje mi samochód a mianowicie błąd turbodoładowania byłem w jednym i powiedzieli ze intercooler do wymiany gdzie na forum dowiedziałem sie ze to raczej nie intercooler a warsztatu poszukuje w słupsku lub okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Szukam uczciwej firmy/osoby zajmującej sie scianiem samochodów z zachodu , możecie mi kogoś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu wczorajszym mój SEAT odmówił posługi. Po zamarznięciu odmy kompresja wyrzuciła przez bagnet prawie cały olej i prawdopodobnie wydmuchała uszczelkę pod głowicą :/ Potrzebuje kontaktu do kogoś kompetentnego kto nie zedrze ze mnie ostatniego grosika, a przy okazji zna się na mechanice. Auto stoi na Zielonym Trójkącie w Gdańsku więc prosiłbym o oferty gdzieś z okolic, żeby nie zabulić za dużo za lawetowanie :/ Z góry dziękuję za pomoc.

Witam wszystkich :) w celu naprawy powyższej awarii udałem się do serwisu PARTSCLUB.PL mogę ich szczerze polecić. Fachowo szybko i przede wszystkim tanio. Po tygodniu musiałem znowu (niestety) odstawić autko do serwisu i znowu do nich trafiło. Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalizm w każdym calu. Poniżej link do strony serwisu :)

 

http://www.partsclub.pl/gdansk/

 

PS jak się ma szczęście to wypożyczą nawet autko zastępcze za 50zł/dzień (bez względu na ile dni potrzebujemy) - REWELACJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

polećcie proszę jakiś warsztat, który 'z sercem' zregeneruje mi turbo w moim AFN w Trójmiescie i da na to gwarancję (np. na rok).

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,

Ja do czyszczenia dawałem tam http://www.autokarambol.pl/ . Moje turbo było tragucznie zapieczone i nikt nie chciał się podjąć rozebrania ze względu na możliwość pęknięciaobudowy. Wyczyścili i jest rewelka. Mój mechanik wysyłał do nich turbiny jak działali jeszcze w Białystoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje Turbo dałem do mojego Mechanika, wysłał je gdzieś koło Elbląga do Turbopamy koszt mi wyszedł +/-1300 zł

Natomiast miałem całkowicie zniszczone Turbo dodatkowo przy rozbiórce pękła im obudowa i w ramach naprawy dali mi inne zregenerowane Turbo. Gwarancja na 2 lata :)

 

Adres do mojego Mechanika

 

Pan Marek Brylowski

 

Adres:

ul. Maki 10

80-774 Gdańsk

Tel.

58 306 95 53

Email:

[email protected]

Godziny otwarcia:

08:00 - 16:00 - Pon., Wt., Śr., Czw., Pt.

09:00 - 13:00 - Sob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja poszukuję kogoś od skrzyni biegów chyba mam do wymiany łożyska na mechaniżmie różnicowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio CB mi "ogłuchło" z dnia na dzień, w związku z tym: macie kogoś konkretnego? Carlos na Leszczyńskich odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zna ktoś jakiegoś tapicera dobrego - chciałbym kanapy ze skóry na welur zamienić w jakiejś rozsądnej cenie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż fotele i kanapy na sprzedaż :) w Welurze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja właśnie niedawno kupiłem fotele i kanapy w skórze - pełna elektryka i grzane za 400 zł ... skóra w takim stanie że jedynie nadaje się do wymiany i dla tego poszukuje tapicera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuje dobrego i polecanego zakładu do założenia instalacji LPG .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności