Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Myślę, że ten wątek będzie pomocny i koledzy opiekunowie nasi nie będą mieli nic przeciwko temu to proszę Was koledzy o wrzucanie informacji z czyich usług korzystacie co konkretnego zrobiliście i jak kształtują się ceny za wykonane usługi.

Być może pozwoli to nam na lepsze rozeznanie cen na rynku a także na jakieś dodatkowe rabaty jeśli okaże się że kilka osób będzie korzystało z usług tej samej firmy.

 

Proszę również wrzucać zapytania jeśli poszukujecie jakiejś konkretnej usługi.

 

Więc jako pierwszy zapytuje:

 

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego lakiernika / warsztatu lakierniczego który również będzie umiał dobrze spasować zderzaki :)

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie: wpisujcie polecane warsztaty, zarówno mechaniczne jak i blacharskie, a także sklepy, ceny części itp.; a także czego szukacie w tym zakresie.

I proszę bez off-topu i zbędnych dyskusji; jeżeli wątek ma być wiarygodny to oczekuję że będziecie pisać z własnego doświadczenia a nie zasłyszane opinie na imieninach u cioci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

390 zł za szybę do b5 fl z czujnikiem deszczu i z montażem - byłem w czwartek i pytałem z ciekawości :)

 

CAR-GLASS Szyby samochodowe

 

adres: 80-530 Gdańsk, Uczniowska 36

tel: 58 305-39-39, 342-46-44, 510-336-520 fax: 58 342-46-44

e-mail: [email protected]

www: http://www.carg.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie,

 

Nie wiecie przypadkiem gdzie można by podjechać żeby ktoś kto się naprawdę zna rzetelnie sprawdził zawieszenie bez zobowiązująco (to znaczy że za przeglądnięcie oczywiście zapłacę :) żeby nie było .. :P) ??

 

Byłem wcześniej w ASO to nie raczyli powiedzieć że przegub nie ma osłony i po dwóch miesiącach efekt był tatki: pyrk pyrk przy skręcie i dalej 250 zł ... więc powiedziałem sobie nigdy więcej ASO !!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morda, jeżeli chodzi o zawieszenia, geometrie i tego typu sprawy to polecam gościa z Sopotu który wie z czym to się je :ok:

Warsztat może wydać się skromny ale liczy się to co w głowie ;) Róg Armii Krajowej i Kopernika, masz tel 605 314 674

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtry, oleje, taniej chyba nigdzie nie ma...

 

Sklep na rampie.

 

 

"Filtry" PPHU Jarosław Rychert

 

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 487 - woj. pomorskie

 

tel. 58 5542040, fax 58 5542040

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filtry, oleje, taniej chyba nigdzie nie ma...

 

Sklep na rampie.

 

 

"Filtry" PPHU Jarosław Rychert

 

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 487 - woj. pomorskie

 

tel. 58 5542040, fax 58 5542040

 

 

dokładnie do tego na hasło forum Passat jest dodatkowa zniżka kilka razy już brałem zawsze taniej niż u najtańszego sprzedawcy na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie do tego na hasło forum Passat jest dodatkowa zniżka kilka razy już brałem zawsze taniej niż u najtańszego sprzedawcy na alledrogo

 

 

Cytat Zamieszczone przez ledman Zobacz posta

Filtry, oleje, taniej chyba nigdzie nie ma...

 

Sklep na rampie.

 

 

"Filtry" PPHU Jarosław Rychert

 

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 487 - woj. pomorskie

 

tel. 58 5542040, fax 58 5542040

 

dokładnie do tego na hasło forum Passat jest dodatkowa zniżka kilka razy już brałem zawsze taniej niż u najtańszego sprzedawcy na alledrogo

 

Ja dodatkowo jeszcze kupuje u nich olej Motul :)

Też cena jest nie najgorsza ...

O dodatkowej zniżce nie słyszałem ale nie omieszkam przy najbliższej okazji wykorzystać :)

 

 

Morda, jeżeli chodzi o zawieszenia, geometrie i tego typu sprawy to polecam gościa z Sopotu który wie z czym to się je

Warsztat może wydać się skromny ale liczy się to co w głowie Róg Armii Krajowej i Kopernika, masz tel 605 314 674

 

A jak się chłop ceni ??

Na pewno podjadę się sprawdzić a już dawno się nauczyłem że najważniejsze co w głowie a nie show must go on ... :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się chłop ceni ??

Na pewno podjadę się sprawdzić a już dawno się nauczyłem że najważniejsze co w głowie a nie show must go on ... :)

 

Normalne ma ceny, nie świruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-poszukuje kogos najlepiej z grona forumowiczów co zna sie na elektronice-dokładnie chodzi mi o naprawe radyjka samochodowego Pioneer.Oczywiscie za usługe zapłace,radyjko odpiełem od kostki i po ponownym podłączeniu tylko chwilke zaswieciło wiec z pradem raczej nic nie mogłem pomylic(bezpiecznik ok.)Nie znam sie na tym a z tego co wiem to w jakims tam zakładzie X stwierdza,ze trzeba wymienic połowe radia.Obeznanych w tej dziedzinie prosze na priv.

Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zakładu w pomorskim który poszerzył by stalówki. Znacie kogoś oprócz Tujki kto zrobiłby to dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jest sprawa szukam regeneracji maglownicy w 3 mieście... Ktoś coś wie:blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema jest sprawa szukam regeneracji maglownicy w 3 mieście... Ktoś coś wie:blink

 

na ul. Prusa we Wrzeszu bardzo dobrzy fachowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdopodobnie potrzebny bedzie mechanik do wymiany dwumasy i sprzegla w moim avfie

Znacie kogos godnego polecenia ??

Jaki koszt sugerujecie za wymiane ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a gdzie odnowie alu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko piaskowanie i malowanie proszkowe to na ul. Leszczynowej

 

EDIT: piaskowanie i malowanie 4 felg 200 zł

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a gdzie odnowie alu ???

Ja odnawiałem kiedyś swoje alu w Gdyni ul. morska , zaraz koło salonu VW Kulikowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ten zakład, też odnawiałem u nich felgi, a i ceny całkiem ziemskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności