Skocz do zawartości
Krawcol82

VCDS a Windows 7 Starter (netbook)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem w sieci informacji nt. zainstalowania VCDS pod Windowsem 7 Starter i znalazłem info, że taki zestaw powinien zadziałać: http://www.ross-tech.com/vag-com/faq_1.html (punkt 1.9).

Zastanawiam się nad zakupem netbooka z zainstalowanym ori Win7 Starter, posiadam VCDS w wersji 10.6.2, ale nie chciałbym zaliczyć wtopy, dlatego pytanie moje do Was: Czy ktoś z Was używa VCDS pod Win7Starter w netbooku :?:

Netbook jest mniejszy od mojego laptopa, a nie chcę już chodzić z komputerem, w którym mam pełno swoich danych do auta narażając go na uszkodzenia. Dlatego myślę o netbooku, jako o komputerze tylko do auta, w którym miałbym VCDS, opisy różnych procedur, ETKE i inne "techniczne" cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 Starter to tragedia, miałem z nim styczność w netbooku kumpla i już się zbieramy do przeinstalowania systemu... po prostu tragedia jaki okrojony jest. Ja osobiście również mam netbooka, ale natychmiast zainstalowałem normalnego Windowsa 7. Zarówno VAG jak i VCDS chodzą bez problemu. Jeżeli chodzi o wersje wyżej wymienionych programów to mogę podać jak będę w domu, bo teraz nie mam jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opanował ktoś instalacje VCDS na windows 7 64bitowym, pod koniec instalacji wywala błąd i program nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A opanował ktoś instalacje VCDS na windows 7 64bitowym, pod koniec instalacji wywala błąd i program nie działa.

 

Windows 7 Starter to tragedia, miałem z nim styczność w netbooku kumpla i już się zbieramy do przeinstalowania systemu... po prostu tragedia jaki okrojony jest.

A próbowałeś pod Starterem instalować VCDS :?: Czy też pozostałe programy :?:

Nie chciałbym zaczynać pracy z nowym netbookiem od zmiany systemu :/

A opanował ktoś instalacje VCDS na windows 7 64bitowym, pod koniec instalacji wywala błąd i program nie działa.

Zapewne zależy od wersji i pochodzenia programu-u mnie pod Win7 64-bitowym działa bez problemu-chyba tylko podczas instalacji ustawiłem zgodność z wersją 32-bitową.

Jedynie zastanawiam się, czy pod Win7 Starter pójdzie bez problemu :?:

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A opanował ktoś instalacje VCDS na windows 7 64bitowym, pod koniec instalacji wywala błąd i program nie działa.

Klon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A próbowałeś pod Starterem instalować VCDS Czy też pozostałe programy

Nie chciałbym zaczynać pracy z nowym netbookiem od zmiany systemu :/

wiesz co, tak jak wspomniałem ze starterem nie miałem doczynienia u siebie, więc nic nie instalowałem. Wg mnie i na starterze powinien się VCDS i VAG zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja tego vcds

 

???

możepotrzebujesz stery do win 64 bit??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka wersja tego vcds

 

???

możepotrzebujesz stery do win 64 bit??

 

U mnie na starterze chodzi wersja 11.3.0 beta ale 12.12 nie chce już iść, zainstalować się da ale nie chce odpalić czy może ktoś wie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodzi i na lapku (win7 64-bit) i na netbooku (win7 starter..)... na obu zainstalowało się bez żadnych problemów... oba systemy to oryginały... wersja VCDS to chyba 11.5.0PL... (nie mam jak teraz sprawdzić bo instalacja na penie, a pen w drugiej chałupie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12.12 nie chce już iść, zainstalować się da ale nie chce odpalić czy może ktoś wie dlaczego?

Zapytaj chińczyków co za gówno ładują do tych kabli 12.12.0. ;) że kilka różnych instalek jest. Jedne działają inne nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wersja 11.3.0 Beta też chodzi bez problemu, lecz mam problem z wersją 12.12 choć obydwa systemy są oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności