Skocz do zawartości
13post

Światła mijania, włącznik

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam żarówki w światłach mijania.

DSC_0135.jpg

 

Co to za rodzaj ? Kostka do orginalnych żarówek H7 jest obok. Ta żarówka jest na stałe podpięta do tego "złącza" a raczej blaszki. Co to za rzeźba?

Edytowane przez Sharkyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się to odkręcić na zwykłe złącze (kostkę) do H7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo widac na Twoim zdjeciu, ale domysla sie ze do tej kostki oryginalnej od h7 masz podlaczone 2 przewody ktore ida dalej do przetwornicy i z przetwornicy do zarowki. Musisz to wszystko wyrzucic i wlozyc w oryginalna kostke zwykla zarowke h7. No chyba ze masz oryginalnie xenon to inna sprawa. Zapodaj jeszcze zdjecie lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapodaj jeszcze zdjecie lampy

 

Stronę wcześniej wstawiłem foto lampy jaką mam w aucie.

Jutro zrobię jeszcze raz foto tej kostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0144.jpg

Tak to wygląda mniej więcej. Żeby zmienić żarówkę trzeba kupować i wymieniać cały zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]140627[/ATTACH]

Tak to wygląda mniej więcej. Żeby zmienić żarówkę trzeba kupować i wymieniać cały zestaw?

Wow, ale rzeźba. Przewody na wierzchu i troszke dalej izolowane tasma foliowa do pakowania.

 

Zrob z tym szybko porzadek zanim Ci sie jakies jaja zaczna dziac.

 

Tu niech sie koledzy co wyjmowali nie raz lampy i modyfikowali i co znaja temat lamp na wylot wypowiedza.

 

Wyglada na to ze bedziesz potrzebowal nowa kostke i troszke przewodow zeby to porzadnie zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ale nie wiem co do czego bo z tej żarówki jeszcze dwa kabelki idą w głąb lampy. Chyba będę musiał zaprowadzić do mechanika bo sam nic nie zdziałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, żarówki drogowe to H7 i mijania też H7. To jedne i te same ? Jak chce wymienić jedne i drugie to zamawiam dwa x ten sam komplet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce wymienić jedne i drugie to zamawiam dwa x ten sam komple

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert możesz polecić jakieś żarówki ? Myślę nad Bosch 120%. Ale pewnie żywotność mają krótką

Bo mam już komplet Bosch 90 Plus, nie wiem jak się sprawdzają bo muszę ogarnąć tą rzeźbę z HID'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skośnooki zamiennik włącznika świateł przestał trybić prawidłowo po roku i w związku z tym mam pytanie: macie jakieś sprawdzone zamienniki? Chetnie widziałbym konkretne linki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności