Skocz do zawartości
m_siwy

Zmiana softu w B6 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

nie wiem o co chodzi ale opisze od początku. W zeszłym roku miałem wgrywany soft w radziszewie u serwisanta w bebepolu. Podobno na 136 KM, było fajnie auto szybciej smigało i tak się cieszyłem, aż do momentu kiedy od świateł do swiateł ścigałem się z kolesiem (skoda octawia z silnikiem 1,9 2009 rok chyba 105 km) i kurcze lipa. Koleś cały czas był obok mnie. Nadmieniam że w zimę zimówki są na rozmiarze 205 a lato 235,a test był w lato. Czy spadek mocy jest spowodowany oponami czy czymś innym ?. Auto zajebiście ciagnie na 2,3 biegu od 2500 obrotów, ale dajelj to llipa. Dziś jechałem na 4 biegu ok. 80 km/h, jechałem równo z astrą 1.4 i pedał w podłogę (możę trzeba obudzić silnik) , a ona mnie dogania i lipa. CO JEST ? To nie jest jakaś astra to jest pasacik ??

Panowie czy to wina turbiny, paliwa, opon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze passaty nigdy sprinterami nie byly, to auta ciezkie, octavia jest o wiele lzejsza wiec wspolczynnik mocy do masy mieliscie podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zczytać wsad na którym prauje teraz silnik i spojrzeć co zostało tam zmodzone. Jak zczytasz możesz podesłać na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....W zeszłym roku miałem wgrywany soft w radziszewie u serwisanta w bebepolu. Podobno na 136 KM

 

kolego o czym tu w ogóle rozmawiać skoro nikt nie wie co za dziwactwa masz wgrane...po drugie passat jest trochę cięższy od octavii czy astry, które swoja droga tez mogły być po jakiejś modyfikacji...podjedź gdzieś na rolki i sprawdź jaką mocą dysponuje samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bardzo stary temat ale zapytam odnośnie softu czy koledzy orientują się może kto w Lubuskim zajmuje się takimi rzeczami ? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności