Skocz do zawartości
cinul

Koszulki Regionalne - edycja II

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zamiast się zastanawiać to radziłbym coś zaprojektować i wrzucić jakiś projekcik graficzny dla przełamania lodów. Przecież to nie musi być zrobione profesjonalnie a tylko koncepcja pomysłu. Dopiero na koniec zrobi się całość w corelu. Jeśli ktoś potrzebuje naszego forumowego logo to jest do zassania w pierwszym poście. Także działać panowie choćby w paincie :hyhy

 

To na początek na przód koszulki może coś w tym stylu ??

 

ssssssssssssss.jpg

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy możemy zamieścić na koszulce Żubra, a to dlatego że jest on znakiem zastrzeżonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra zamiast się zastanawiać to radziłbym coś zaprojektować i wrzucić jakiś projekcik graficzny dla przełamania lodów. Przecież to nie musi być zrobione profesjonalnie a tylko koncepcja pomysłu. Dopiero na koniec zrobi się całość w corelu. Jeśli ktoś potrzebuje naszego forumowego logo to jest do zassania w pierwszym poście. Także działać panowie choćby w paincie :hyhy

 

To na początek na przód koszulki może coś w tym stylu ??

 

Pomysł jest :ok

 

Tylko jak Sahen napisał coś o tym znaku zastrzeżonym, to nie wiadomo co o tym myśleć :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żubr jako żubr nie jest znakiem zastrzeżonym kto tak powiedział? Żubr w konkretnej sylwetce puszkowego Żubra jest zastrzeżony:) mieliśmy przecież drużynę koszykarską KKS Żubry i też mieli żubra w logo a nie mieli nic wspólnego z browarem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na byka,a Ci z bazaru uznali by to za pumę :lol

Ogólnie mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy możemy zamieścić na koszulce Żubra, a to dlatego że jest on znakiem zastrzeżonym

 

Owszem ale tylko w takiej samej postaci jak na wyrobach alkoholowych. Tu jeśli chodzi o przepisy to temat rzeka.

 

To mi wygląda na byka,a Ci z bazaru uznali by to za pumę

 

I właśnie o to chodzi żeby nie zrzynać dokładnej sylwetki żubra jak jest na piwie a przynajmniej nawiązać do samej postaci, choć w grafice wektorowej ciężko rozpoznać żubra od byka zwłaszcza w tym ułożeniu jak jest na projekcie.

Mam jeszcze kilka pomysłów także do niedzieli z pewnością przedstawię swoje wszystkie warianty, w różnych konfiguracjach. Będzie tego z 10-15 sztuk. No i czekam na wasze pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie, ale PMB miało proces z jakąś firmą zagraniczną za logo.

I nie było to identyczne nawet, tylko podobne, a chodziło o głowę byka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nasze koszulki to po prostu na własny użytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszyscy, którzy posiadają podobiznę żubra czy byka mieli wytoczony proces, to sprawy toczyłyby się do dziś. Ciekaw jestem, czy browary pod nazwą "Żubr" maja pisemną bądź ustną zgodę samego żubra jako zwierzęcia na wykorzystanie wizerunku :przestraszony

 

No ale chłopy przecież nie musimy skupiać się tylko na żubrze.... bez waszych pomysłów i ja sam nic nie wyczaruję. Dawajcie coś i ruszcie głowami. O ile pamiętam to przy pierwszej edycji było kilka projektów i pomysłów a tu co z lenistwa nikomu się nie chce ruszyć zwojami ??

 

A2.jpg

 

A3.jpg

 

Kolory standardowe ale zawsze można zmodyfikować, narazie tylko poglądowo

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tako wyszło. ale to taka robota w paincie.

 

d6354fab467495bcmed.jpg

 

b08b799d0c715ea9med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja się wtrącę do dyskusji. Nawiąże do ostatniego pomysłu Cinula z postu 29 z Żubrem, zamiast tej otoczki wstawić zarys naszego województwa a w środku Grupa Podlasie i podobiznę żubra. Taki pomysł wpadł mi do głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8ee4df18594857fcmed.jpg

 

COŚ TAKIEGO ? robione na szybko więc wiadomo żubr bez czarnego tła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego chodziło mi dziś po głowie:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1ef973cdf79507ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlasie to musi być żubr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy już nikt nie ma żadnego nowego pomysłu??:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś rozmawiałem z Marcinem i doszliśmy do wniosku że fajnie by wyglądało żebyśmy na rozpoczęciu sezonu grupy VAG mieli koszulki.

a tak poza tym pozostaje dalej przy wzorze z pierwszej edycji koszulek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc propozycja jest następująca wzór pozostaje ten sam - aby wszyscy mieli takie same i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił coś takiego

VW_podlasie.jpg

 

tak na szybko .. jeszcze do delikatnej poprawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem do jutra jeszcze wrzucę coś bo mam na ukończeniu i ustalimy co robić dalej - czy zostajemy przy starym projekcie czy robimy coś nowego

 

ja bym zrobił coś takiego

 

nie da rady - nie zmieścisz logo w żubrze - chodzi o to, że link będzie zupełnie niewidoczny. Też przeglądałem tego żuberka ale wydał mi się trochę dziecinny ...

 

Kolejny pomysł z mojej strony:

 

podlasie logo.jpg

 

kombinowałem z żubrem, żeby był niebieski w środku a kontur na biało ale niestety nędznie to wygląda. Mysle że tak będzie ok. Kombinowałem jeszcze z mapka województwa pod napisem "podlasie" ale już za dużo tego było. Czekam na opinie - oczywiście tył zostaje bez zmian.

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności