Skocz do zawartości
__ArroW__

14.04 Spot Grupy Kujawsko-Pomorskiej - wybór daty...

Która sobota najbardziej będzie odpowiadała na organizację Naszego Spotu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która sobota najbardziej będzie odpowiadała na organizację Naszego Spotu?

    • 7.04
      6
    • 14.04
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Więc jeśli ewentualnie doszłoby do porozumienia co do miejsca docelowego Ciechocinka to ogólnie google milczy, jeśli chodzi o typowe zajazdy, jedyne miejsce gdzie organizują imprezy okolicznościowe, tzn. takie gdzie dostaniemy salę do posiaduch to byłoby niejakie Ranczo pod Olszyną: http://www.podolszyna.com/strona.html. W weekend mogę obdzwonić kilka miejsc i sporządzić jakąś listę sensownych, w których można by się spotkać.

 

 

 

Witam ja mieszkam w okolicy Ciechocinka i dobra miejscowka byla by moze Chata Goralska na skrzyzowaniu jak sie zjezdza z krajowej jedynki jest tam ogolnie sporo miejsca i dobre jedzenie np bo w centrum to nie za bardzo jest gdzie jedynie pod tesco jest spory parking gdzie mozna sobie po stac bo na miescie w srodku dnia lipa wszystko zajete lub ewentyalnie nad wisla tylko ze jescze tam niec sie nie dzieje ale w miare ladna miejscowka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodzu kiedy ankieta ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toruń C.H. Plaza - Fantasy Park

Ciechocinek - Ranczo pod Olszyną

Strzygi - Karczma pod Złotą Rybką

Zławieś Wielka - Karczma Pod Gołebiem

Obrowo - Zajazd Rytkówka

Lubicz Dolny - Restauracja - Pizzeria Ada

Zajazd Fojutowo

 

wszystkie z sensownych propozycji, które padły wymieniłem proszę wprowadzić ewentualne poprawki i robię ankietę od max jutrzejszego rana na max 4dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności