Skocz do zawartości
Mieszkoc

[Archiwum] Grillowe Rozpoczęcie sezonu 2012 - 5 maja Sieraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po burzliwych rozmowach z kretem doszliśmy do porozumienia i Grillowe Rozpoczęcie Sezonu 2012 Grupy Wielkopolskiej zorganizujemy w okolicach Sierakowa 5 maja 2012r.

 

kret zapewnia:

kawę i herbatę

stoły,krzesła,obrusy :lol

coś na słodko

urządzenie do grillowania :P

 

Każdy chętny zabiera ze sobą wszelkiej maści kiełbasy ,mięsa,przekąski,chleby,napoje zimne oraz torbę dobrrego humoru.

 

Wyjazd z Poznania proponuję na godz 10:00 ,spotykamy się na parkingu przy Auchan w Swadzimiu :hyhy

 

Mapa dojazdu : http://g.co/maps/xnnaz

mieszkoc

:passatfan

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!!

 

 

lista uczestników:

 

1.Mieszkoc + dzieciaki

2.wasiel+familia

3.kret (gospodario)+familia

4.kmalinek (?) na Kawie :P

5.gmalinek (?) tyż na Kawie :P

6.tylas + familia

7.dominm + żonka

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o znajomości na "policji" co by za czesto nie przyjeżdzali? czy chodzi o ceny noclegów? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci o znajomości na "policji" co by za czesto nie przyjeżdzali? czy chodzi o ceny noclegów? :D

 

cena,termin,ilość osób (chyba ,że nie ma to znaczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie jestem szefem tego ośrodka :D a ten co teraz jest to go nie znam bo to "nowy z zewnatrz"

 

Myślę, że na początku sezony kwiecien/maj to raczej obłożenia nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jestem szefem tego ośrodka

 

A u Ciebie bądź sąsiada sytuacja by wyglądała?Ile miejsc dostępnych itp?

 

Zobaczymy wogólę ile duszyczek będzie chętnych czy wogóle nam temat wypali :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie: 1 pokój: łózko piętrowe + łoże małżeńskie, 2 pokój - tapczan (2osoby), 3 pokój: 4xtapczan + 2x łóżka jedynki.

 

Co do sąsaiadów (Agroturystyka pod Lipą Halina Nawrocka http://www.puszcza-notecka.pl/pod_lipa.php) to nie wiem jak na tą chwile wyglada z iloscią miejsc bo ciagle sie rozbudowuja. ale tam to trzebaby juz dzwonić pytac i rezerwowac bo na "długi łekend majowy" pewnie juz ludziska dzwonią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że głównym kryterium do wyboru miejsca będzię ilość chętnych :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sonda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić sonde muszą być propozycje :P a jak na razie to tylko My tu gaworzymy :P .Myślę,że popołudniu temat się rozwinie jak pracusie do domów zlądują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ty ale ja tam ciezko pracuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:hmm

 

Do Sierakowa jeżdżę od urodzenia jest to przepiękne miejsce i fajnie położone :ok Prócz domku który kiedyś mieliśmy do własnej dyspozycji, miałem okazję również spędzić wakacje czy weekendy w większości ośrodków na terenie OWIR-u. Jednak ceny są bardzo zróżnicowane, a ceny owiru są wysokie co do standardu oferowanych domków typu "BRDA" czy też murowane nad samym jeziorem a a tak naprawdę to negocjować mogę tylko z Puszczykiem http://www.puszczyk.pl/

Faktycznie jak Daniel pisze ten termin to okres długiego weekendu i na pewno będzie sporo zajętych miejsc, z doświadczenia wiem że już dziś większość ośrodków ma zaklepane domki :) Teraz tak jest ludzie nauczyli się odpoczywać i dużo wcześniej zaczynają rezerwować te ciekawsze miejsca noclegowe.

A żeby liczyć na większą ilość wolnych miejsc to myślę że już teraz powinna być lista chętnych, bo w marcu to mało co zostaje.

Druga sprawa, nie lepiej zorganizować całodniowe spotkanie przy grillu nad jakimś fajnym jeziorkiem, jest tyle fajnych miejsc. Przeanalizujmy w którym rejonie WLKP. jest nas więcej i tam wybierzmy miejscówkę fajne skupiska jezior okolice Powidza, Wolsztyna, Sławy, Zbąszynia, Boszkowa no i oczywiście cała Puszcza Notecka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga sprawa, nie lepiej zorganizować całodniowe spotkanie przy grillu nad jakimś fajnym jeziorkiem, jest tyle fajnych miejsc. Przeanalizujmy w którym rejonie WLKP. jest nas więcej i tam wybierzmy miejscówkę fajne skupiska jezior okolice Powidza, Wolsztyna, Sławy, Zbąszynia, Boszkowa no i oczywiście cała Puszcza Notecka.....

 

Masz rację,dlatego napisałem :

 

Do przedyskutowania mamy opcję sobotnią (1 dzień) , sobotnio-niedzielną (dwudniowa ,domki w niskiej cenie itp)

 

czyli dwie opcje od przedyskutowania.Też myślę,że taki całodniowy sobotni grill będzie dobrym rozwiązaniem. Nie ukrywam,że zależy mi aby zjawiły się osoby które -teoretycznie-mamy w Grupie (czyli są dopisane) a jeszcze ich nie znamy :) .

Żebyśmy mieli jasność,nie upieram się nad opcją dwudniową bo wiadomo,że generuje to koszta.

Rozesłałem mass priva do wszystkich w Grupie zobaczymy jaki będzie odzew :ok

 

wasiel jako ekspert wędkarsko-szlajający się po Wlkp będzie tu guru myślę :lol

 

---------- Dodano o 12:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:32 ----------

 

Aha,podstawą na taki całodniowy grill musi być możliwość rozpalenia grilla :P bo chyba nie wszędzie można? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że, jeśli liczymy na większość to opcja soboty będzie najkorzystniejsza, chyba to tylko moje zdanie. Po południu jak już będę w domku to podeśle kilka opcji miejscówek. ALE! nie mam pojęcia z której części WLKP jest większa grupa, bo lepiej trzem dojechać przez pół Wlkp, jak dwudziestu ;) jeśli się okaże że na południu, to szukamy tam miejsca, a druga sprawa osoby tam mieszkające znają jakieś miejsca to może coś zasugerują.

 

---------- Dodano o 12:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:39 ----------

 

Aha,podstawą na taki całodniowy grill musi być możliwość rozpalenia grilla bo chyba nie wszędzie można?

Teee harcerz, ile metrów od lini brzegowej można palić ogień coooo no :nono

 

Nema problema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej że, jeśli liczymy na większość to opcja soboty będzie najkorzystniejsza, chyba to tylko moje zdanie. Po południu jak już będę w domku to podeśle kilka opcji miejscówek. ALE! nie mam pojęcia z której części WLKP jest większa grupa, bo lepiej trzem dojechać przez pół Wlkp, jak dwudziestu ;) jeśli się okaże że na południu, to szukamy tam miejsca, a druga sprawa osoby tam mieszkające znają jakieś miejsca to może coś zasugerują.

 

Dokładnie!!! Dlatego myślę,że jeśli ma to być tylko sobotnie całodzienne spotkanie przy grillu z wyborem miejsca mamy czas. Jakiś czas temu chłopacy z okolic Piły chcieli coś robić,może się odezwą, z okolic Jarocina,Kalisza też parę osób jest no i Września i Konin.

 

Jak masz jakieś fotki ciekawych miejsc to wrzuć z opisem i będziemy dumać :ok

 

A pod koniec tygodnia wystartujemy z listą :dobrze

 

---------- Dodano o 12:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:42 ----------

 

Teee harcerz, ile metrów od lini brzegowej można palić ogień coooo no

 

150m od ściany lasu :P

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 400 metrów od mojej mety jest plaża nad jeziorkiem..... ustronne miejsce. moża zrobić małego grilla... na tą chwile wyglada kiepsko po zimie ale w maju bedzie juz raczej "zielono".... kawałek dalej "w lesie" jest pole namiotowe z pomostem na jeziorze. super miejsce na wypad imprezowo-grilowy ale nie wszystkie passski tam dojadą ze względu na droge ;/

 

---------- Dodano o 12:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:45 ----------

 

grila mozesz wszedzie ognisko wymaga odległości ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no 400 metrów od mojej mety jest plaża nad jeziorkiem..... ustronne miejsce. moża zrobić małego grilla... na tą chwile wyglada kiepsko po zimie ale w maju bedzie juz raczej "zielono".... kawałek dalej "w lesie" jest pole namiotowe z pomostem na jeziorze. super miejsce na wypad imprezowo-grilowy ale nie wszystkie passski tam dojadą ze względu na droge ;/

 

No czekałem aż się odezwiesz :D no pewnie że tak, jak tylko na jeden dzień to u Ciebie jest fajnie :ok

 

 

grila mozesz wszedzie ognisko wymaga odległości ;P

 

Własnie :D

 

Z reguły wszędzie gdzie jadę nad wodę nawet na dziko to rozstawiam namiot i palę grilla, a czasem głupa :lol

 

---------- Dodano o 13:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:57 ----------

 

Po wstępnych rozmowach z kretem jedną miejscówkę już mamy, jak napisał wyżej Daniel ! fajne pole namiotowe "dzikie" = spokój i cisza z dostępem do jeziora, wodę pitną nam zapewni jak by co, oraz jakąkolwiek pomoc. Oczywiście jest możliwość rozstawienia namiotu, generalnie bez opłat chyba że wpadnie leśniczy to wtedy pobiera opłaty, ale wiem bo tak już kiedyś płaciłem i to są groszowe sprawy dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to druga lub czwarta sobota miesiąca i nie spiknie się to ze spotem mojej grupy to zajadę na giętą :mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności