Skocz do zawartości
13jurek13

poduszki Lemfordera, podróba czy ori??

Rekomendowane odpowiedzi

witam zamowilem 2 poduszki z niby Lemfordera , paczka dotarła do mnie przedtem ale mam watpliwosci co do tego czy to sa orginały, zrobilem foty zebyscie mogli zobaczyc na oznaczenia tych poduszek , prosze napisac swoje spostrzezenia , jesli mial ktos w reku takowe poduchy z LMO. dzieki wielkie

 

album podgladowy:

 

http://www.fotosik.pl/u/rad15/album/1121237

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej wszystko ok, a to że w pudełku LEMA jest CORTECO to normalna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standard ja tez tak kupilem jak bym wiediale kupil bym odrazu corteco ale pod skrzynie mialem ori vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, w pudelkach lema, poduszki corteco siedza, czesto korzystniej jest kupić corteco niż lem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli smialo zakladac mozna?? a jakosc ta sama czy gorsza?? a druga poducha pod skrzynie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli smialo zakladac mozna?? a jakosc ta sama czy gorsza?? a druga poducha pod skrzynie??

Corteco i LMO idzie na pierwszy montaż.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lmo nie robi swoich poduszek, wiec nawet bys nie dostał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, że Corteco skoro spora część mechaników poleca kupno ORI VW Audi niż LMO czy nawet Corteco bo jako część zamienna to ponoć już loteria z jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kontynuując temat ja również zakupiłem poduszkę pod silnik teoretycznie Lemforder'a oznczoną jako 17701 01 009 (Cross. No.: 8D0 199 379 AQ), ale w pudełku jest Corteco, moje pytanie jest następujące: jak oznaczone są te poduszko Corteco, ponieważ nic poza napisem Corteco, Germany, nr 12 nic na niej nie widniej więc skąd mam pewność, że otrzymałem poprawną poduszkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wrzuceniu twojego numeru poduszki tutaj:

http://webshop-cs.tecdoc.net/corteco/?country=pl&language=pl#

Wyskoczyło mi numer artykułu: 602571 nie ma gdzieś ta m czegoś takiego?

Ja przy wymianie poduszek pod skrzynią w pudełku Lemfordera dostałem oryginał- były numery części VW i zeszlifowany znaczek VW.

Teraz to już nie wiadomo kto co produkuje i pod jaką nazwą sprzedaje> Łożysko amortyzatorów w pudełku topran też miałem gumy oryginały z kiepsko zeszlifowanymi znaczkami VW/Audi a samo łożysko było INA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem dwie tylne poduszki skrzyni firmy meyle i sa ok a wygladem nie róznia sie wogóle od tych corteco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wrzuceniu twojego numeru poduszki tutaj:

http://webshop-cs.tecdoc.net/corteco/?country=pl&language=pl#

Wyskoczyło mi numer artykułu: 602571 nie ma gdzieś ta m czegoś takiego?

Ja przy wymianie poduszek pod skrzynią w pudełku Lemfordera dostałem oryginał- były numery części VW i zeszlifowany znaczek VW.

Teraz to już nie wiadomo kto co produkuje i pod jaką nazwą sprzedaje> Łożysko amortyzatorów w pudełku topran też miałem gumy oryginały z kiepsko zeszlifowanymi znaczkami VW/Audi a samo łożysko było INA.

 

Dla przykładu załączam zdjęcia zakupinej poduszki na której brak jest dokładniejszych oznaczeń:

img2012113000656.th.jpgimg2012113000655.th.jpgimg2012113000654.th.jpgimg2012113000653.th.jpgimg2012113000652.th.jpg

Edytowane przez shel82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dałeś za ten komplet poduch

 

---------- Dodano o 19:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:06 ----------

 

ile dałeś za ten komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu załączam zdjęcia zakupinej poduszki na której brak jest dokładniejszych oznaczeń:

 

no przecież jest wybite CORTECO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam zamowilem 2 poduszki z niby Lemfordera , paczka dotarła do mnie przedtem ale mam watpliwosci co do tego czy to sa orginały, zrobilem foty zebyscie mogli zobaczyc na oznaczenia tych poduszek , prosze napisac swoje spostrzezenia , jesli mial ktos w reku takowe poduchy z LMO. dzieki wielkie

 

ile dałeś za ten komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile dałeś za ten komplet

 

202 zł za sztukę - bo jest 1 szt. (lewa strona - bez kołnierza).

 

no przecież jest wybite CORTECO

 

Właśnie kupiłem teoretycznie Lemfordera (pudełko oryginalne), a w środku Corteco bez żadnego symbolu i skąd tu wiara co się kupuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować reklamować, w zależności od sklepu, np. w IC można wymienić. Ale czy w następnym trafisz LMO, kto to wie...

 

Ta sama poduszka w pudełku Corteco kosztuje 40-50 zł mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz spróbować reklamować, w zależności od sklepu, np. w IC można wymienić. Ale czy w następnym trafisz LMO, kto to wie...

 

Ta sama poduszka w pudełku Corteco kosztuje 40-50 zł mniej

 

Reklamować mi się raczej nie opłaca, a zastanawia mnie fakty czy skoro na tej poduszce nie ma wybitego żadnego symbolu, to czy ona aby na pewno jest do mojej wersji silnika i czy czasem jej nie wyrwie za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reklamować mi się raczej nie opłaca, a zastanawia mnie fakty czy skoro na tej poduszce nie ma wybitego żadnego symbolu, to czy ona aby na pewno jest do mojej wersji silnika i czy czasem jej nie wyrwie za szybko?

Kolego dopiero teraz zobaczyłem co masz za silnik w swoim podpisie. Z tego co znalazłem w katalogu Lemfordera to on nie produkuje zamienników do naszych silników. W paru miejscach się pytałem i zawsze mówili że do mojego nie ma zamienników. Ja kupiłem oryginał w ASO. Zresztą sprawdź sobie: http://webcat.zf.com/index.asp?SPR=19 wejdź w wyszukiwanie zaawansowane wpisz numer z pudełka i zobacz do jakich silników jest ona dedykowana.

 

W aucie na pewno masz: 8D0 199 379 AQ ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności