Skocz do zawartości
vwgtiusa

Rns 510 nie za kazdym razem zalancza sie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

szukalem na forum odpowiedzi i przesledzilem troche archiwalnych tematów, ale chyba nie odnalazlem podobnego przypadku

 

mianowicie mam tak

 

rns510 wersja A

soft oryginalnie 1100

zmieniony na 3810A

 

Wszystko na poczatku po zmianie softu bylo ok, po kilku miesiacach zaczelo dziac sie cos takiego ze nawigacja nie uruchamiala mi sie razem z przekreceniem stacyjki.

 

Pozniejszymi obajwami bylo to, ze jak sie nie zalaczy juz na poczatku i pomimo ze wlancze je guzikiem manualnie, to ani nie czyta mi nic z HD ani z SD, ani nie wydobywa sie zaden glos z radia FM.

 

Reset tez nie pomaga, po przejechaniu ciezko stwierdzic wielu kilometrow, nie wiadomo w jakiej chwili wszystko potrafi wrocic do normy i zaczac dzialac.

 

ktos moze spotkal sie z czyms podobnym w swoim pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc w ortografii

 

,ale czy ktos mial podobny motyw... bo pomyslalem zeby zrobic moze downgrade i probowalem wgrac jakis soft nie pamietam 1020 albo 1100 to pokazywalo mi

 

downgrade error

 

 

w ukrytym menu zmienilem na mozliwosc robienia downgrade i wgralem jakis soft po niemiecki 1020...

 

ale nadal to samo nie wlancza mi sie rns wraz z odpaleniem auta...

 

dopiero po jakichs 15 minutach jak wlacze rns manualnie zaczynac cos grac...

 

poza tym chcialem zrobic update na nowszy soft i wywala blad

 

010306

2003217400_1300986556.jpg

Edytowane przez vwgtiusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zmianie softu na 1200 nadal to samo..objawy identyczne jak wczesniej, na sofcie 2660 rowniez to samo

 

czy jest cos takiego, zeby dalo sie wyresetowac nawigacje, wykasowac wszystko cos w stylu format i dopiero sprobowac od nowa nagrac soft...??? chyba ze cos faktycznie jest popsute... a moze potrzebuje odwiedzic jakis serwis audio???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem takie problemy ale to zaraz po wgraniu fw.. tez mam A z 3810a. nie grało nic nie widziało dysku. Nie potrafie powiedizec jak naprawilem bo instalowalem rozne wersje oprogramowania i zmienialem przechodzilem i za ktoryms razem zaskoczylo i do dzis dziala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego moje radyjko też nie zawsze włącza się. Masz na to jakąś radę? Nie zmieniałęm softu - w sumie nie wiem jaki jest (jak wejść do ukrytego menu?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie ma błędów w komunikacji CAN? Włączanie z guzika działa? Jesli tak, to proponował bym podciągnąc nowe kable do CAN GATEWAY zeby mieć pewność ze sygnał z CAN dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj setup dlugo pokaze sie jakies menu i trzymaj dalej to wskoczy menu ukryte i sprawdzisz soft...

 

jesli chodzi o wlanczanie z guzika, dziala za kazdym razem z tym nie ma problemu, po prostu u mnie z rana rns nie wlancza sie sam, po wcisnieciu z guzika ekran normalnie odpala sie, ale ani nie czyta nic z karty sd, ani nie ma zadnych dzwiekow z radia, po jezdzeniu troche po miescie z tym jest roznie, 15 nawet do 30 minut i dopiero samo wskoczy i gra, jak zgasze auto i np przyjde za 20 minut i odpale, potrafi sie wlanczyc automatycznie z rozruchem samochodu tak jak byc powinno, ale jesli minie roznie 2h czasem i 10h albo po nocy to ****.. mam w kolko ten sam objaw...a bywa tak ze i sie wogole niechce grac jak robie jakies krotkie trasy po miescie

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest tak, ze jak nie chce się uruchomić po włożeniu kluczyka, to nie włącza się także przez guzik (pokrętło). Nic nie działa. Dopiero po jakimś czasie uruchamia się. Czasem zaświeci się i gaśnie i dopiero za 2 lub 3. razem włączy się na stałe.

Nie wiem o co chodzi. Jakieś podpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności