Skocz do zawartości
bukaj

VCDS 1062 uszkodzony

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam kabel HEX CAN VCDS 1062. Został on uszkodzony poprzez zwarcie masy z plusem na pinach wychodzących z interfejsu. Po podłączeniu do auta nie świeci się dioda. Windows jak i VCDS wygrywają normalnie kabel (test przechodzi) jednak jest komunikat że nie podłączony z autem? Jest w kablu jakieś zabezpieczenie? bezpiecznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam kabel HEX CAN VCDS 1062. Został on uszkodzony poprzez zwarcie masy z plusem na pinach wychodzących z interfejsu. Po podłączeniu do auta nie świeci się dioda. Windows jak i VCDS wygrywają normalnie kabel (test przechodzi) jednak jest komunikat że nie podłączony z autem? Jest w kablu jakieś zabezpieczenie? bezpiecznik?

 

bezpiecznika nie ma ale jest stabilizator +5 V i miej nadzieje ąe to on poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym mógłbyś wskazać miejsce gdzie znajduje się ten stabilizator.

DSC00284.jpg

DSC00280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co odstaje pionowo, z radiatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten co odstaje pionowo, z radiatorem.

 

Dokładnie :jasne jego koszt to pare zł,a nazwa stabilizator7805

 

DSC00280a.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem elektronikiem. Sprawdziłem go na ta chwile miernikiem jest zwarcie pomiędzy trzema pinami, czyli wymieniam ten stabilizator.

 

Potwierdzone uwalony stabilizator nie podaje napięcia 5V dziękuje Panowie :)

Edytowane przez bukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to te stabilizatory w tych fejsach są bardzo niskiej jakości i lubią same padać po jakimś czasie ,więc radziłbym je od razu wymienić na coś lepszego:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tych fejsach są bardzo niskiej jakości
achaaaa :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to te stabilizatory w tych fejsach są bardzo niskiej jakości i lubią same padać po jakimś czasie ,więc radziłbym je od razu wymienić na coś lepszego:jasne

Kolego widze że troche obracasz sie w temacie. Mam kabelek taki jak w temacie , i po pożyczce dla kolesia nie działa pewnie update zrobił , czy jest jeszcze mozliwość reanimacji go .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgon totalny czy po prostu wykrywa go inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja posiadam kabel vcds 11.3 wczoraj podłączyłem go do samochodu i nagle czerwona na nim i mryga i się nie zapala zielona. Co mogło się uwalić? czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel sie uwalił, w moim to samo się stało rok temu, kupowałem na forum od kolegi Sipowitz.

Jeśli ktos jest w stanie naprawić mi facea prosze o kontakt, vcds go nie widzi wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kabel vcds wykrywa tylko jest napisane że nie jest podłączony do samochodu test normalnie przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

panowie i panie moj kabel VCDS sie chyba uwalil wczoraj, sprawdzalem jakies tam kodowanie i wszystko bylo SI a pozniej jak chcialem zrobic autoscan to dostalem wiadomosc ze program nie widzi ross tech interfejsu...??

przeinstalowalem wszystko od nowa i teraz nawet test nie moge zrobic, bo nie widzi interfejsu???

lampka sie pali zielona na kablu ale soft go nie widzi

moze ktos wie co z tym zrobic albo wie gdzie moge kupic zastepstwo tanie do B6 can bus ??

dzieki Seba

wiec chyba mam ten sam problem...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam temat o naprawach/aktualizacjach kabla klona VCDS http://forum.vw-passat.pl/threads/13583-Problem-z-komunikacja-HEX-CAN-USB/page19

 

Polecam porozmawiać z kolegą kacperwww. Ostatnio mi pomógł co do kabelka vcds:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby mi pomóc naprawic? mam ten sam problem. Komputer widzi interfejs ale podłączony do auta pokazuje komunikat że nie ma połączenia z autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności