Skocz do zawartości
coucher

Szukam radia z USB

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Sony CDX-GT450U. Mam i jest świetne za swoją cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunoe

I recommand you to chose any one Audio player from the huge collection of JVC or Pioneer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie jvc kd-r35. Jest to nieco starszy model od tego JVC co dałeś u siebie. Radio gra super, obsługa USB też super. Jeśli natomiast zależy Ci na też dobrym dźwięku a nieco łatwiejszej obsłudze to bierz Kenwooda. Sony słyszałem w akcji, nieco zbyt agresywne podbicie niskich tonów i troszkę za wąskie pasmo średnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolegą ''STUKU'' Obecnie mam SONY i dźwięk jest dobry ( skala 7 na 10) , poprzednik to JVC i tam Dzwiek był o niebo lepszy jak w sonówce. W JVC ( skala 9,5 na 10), Wiec z tego co bierzesz pod uwage proponuje JVC, ewentualnie Pionner radyjko z podobnymi właściwościami i mają bardzo dobry dźwięk za niską kaske. Ale wybór nalezy do Ciebie... Powodzonka :muza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wzialem JVC, ale jeszcze inny model a mianowicie KD-R 411, gra wzorowo :)

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odświeże trochę temat :) Zastanawiam się nad dwoma radiami do paściocha a mianowicie Clarion FZ502E oraz Kenwood KDC-6047U. Przyznam, że najbardziej mi zależy na USB i z doświadczenia wiem, że w Clarionie pendrivy są zczytywane bardzo szybko i to duże pojemności. Do tej pory używam radia Alpine CDE-125BT, radio bardzo przyjemne ale jeśli chodzi o USB to niestety nie popisali się :/ Czy ktoś z Was miał może do czynienia z radiem Kenwooda i może coś napisać o pracy USB ? Dodam, że przewiduje pojemność pendriva na 32 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również zamierzam wymienić radio w mojej Skodzie Superb I na jakieś lepsze niż fabryczne. Zależy mi na tym, żeby radio posiadało: CD,USB,BLUETOOTH i w miarę fajnie grało. Nie zamierzam wymieniać głośników ani montować wzmacniacza.Kwota jaką chce przeznaczyć to jakies 500 zł.

Trochę sie rozglądałem w spodobał mi sie Pioneer DEH-X5600bt

 

http://allegro.pl/pioneer-deh-x5600bt-s ... 27559.html

http://www.pioneer.pl/pl/products/archi ... /page.html

 

Co o tym myślicie? Ewentualnie co byłoby lepszego w ty przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam radio alpine CDE-9880R

posiada cd, usb, bluetooth i świetnie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba troche przekracza moj budżet..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używane 450 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz sie moze czy bede mógł dopasowac do tego radia sterowanie w kierownicy? Raczej wolalbym nowy sprzęt.

Edytowane przez soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługuje sterowanie z kierownicy. Wystarczyło poszukać 2 minuty. Radia Alpine to bardzo dobry sprzęt. Ale posiada pewne ograniczenia, np. maksymalna ilość utworów w katalogu na pendrive wynosi 100. Do tego obsługa wymaga nauczenia się instrukcji na pamięć i kilku Fatality aby móc wszystko ogarnąć. Pioneer jest dużo łatwiejszy w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt obsługa jest dość trudna ja od stycznia do teraz ucze się nowych rzeczy, ale za to właśnie jest parę fajnych opcji a w necie jest inst. po polsku :)

nowe znalazłem za 599zł. Ja polecam gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta ;)

Może jest mi ktoś w stanie polecić jakieś dobre radyjko (nowe) ewentualnie używkę , tak do 450zł ?

Musi być wejście USB i podświetlenie przycisków zielone . Polecicie coś sensownego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby nie to zielone podświetlenie to ja polecam Pioneer MVH- 280FD z racji jego rzeczywistej mocy -/+ 45W na kanał.

No chyba, że masz wzmacniacz to nie było tematu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że masz wzmacniacz to nie było tematu ...

 

Nie , nie mam wzmacniacza ;)

Zastanawiam się nad radiem Alpine CDE-111R , jak myślicie dobry wybór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzeje kotleta ;)

Może jest mi ktoś w stanie polecić jakieś dobre radyjko (nowe) ewentualnie używkę , tak do 450zł ?

Musi być wejście USB i podświetlenie przycisków zielone . Polecicie coś sensownego ?

 

Szukaj CDA - 9886r - czasami można dorwać w takiej cenie , świetne radyjko . Na olx widziałem Clariona CZ703e nowsze radyjko , całkiem przyzwoicie grające . Oba maja zmienne kolory podświetlania Wojtas. !

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiegoś dobrego radia z usb i bt upatrzyłem na razie takie:http://audioplaneta.pl/Alpine-CDE-193BT jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam jakiegoś dobrego radia z usb i bt upatrzyłem na razie takie:http://audioplaneta.pl/Alpine-CDE-193BT jakieś opinie?

 

Jeśli ma służyć do normalnego użytkowania to w zupełności wystarczy , jest dosyć przyzwoicie wyposażone w aktywna zwrotkę czy czasówki ( przy bardziej rozwiniętym systemie audio).Co do jakości dźwięku nie wypowiem się ponieważ nie słuchałem, ale powinno być nieźle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności