Skocz do zawartości
michalrx

1.04.2012 - Rozpoczęcie sezonu SKM w Kluczewie

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjde pieszo

 

Jak będę jechał to mogę Cię zabrać, no chyba że uważasz że Golfem to obciachowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne miał na myśli "Rat Style".

 

a ja bym zdrał lakier i zrobił rost style :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie aż strach się bać. Na wszelki wypadek dałem znać o otwarciu sezonu na stronie złomegi. Ale was również chętnie poznam. Przyjde pieszo
A ..uj tam czym przyjedziesz możesz i na wrotkach... mało ważne. Młody kiedyś "komarkiem" czy jakimś innym motorowerem się dokulał na spot. Trochę się pośmialiśmy i tyle. Najgorsze jest jak ktoś obiecuje "straszy" a potem nie dojeżdża. vw-passat.pl to strona dla miłośników motoryzacji których łączy model vw. passata. Jeśli ktoś się identyfikuje z nami to jest nam bardzo miło, a czym jeździ, mało ważne. Mój syn będzie się kulał (jak w końcu zda) fiatem uno, ale z wlepą vw-passat (a właśnie ma kto wlepę?). Ja latałem vw transporterem z wlepą a teraz się kulam sprinterem z naszą wlepą. Tak że spoko schak nikt cię nie pogoni ani nie wygoni. Tylko jak ktoś się spóźni a się nie znamy to niech podejdzie do nas i sie przedstawi, na pewno będziemy widoczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś się identyfikuje z nami to jest nam bardzo miło

tak jak na przyklad mua ... nie latam pasztetem ale od czasu do czasu przyturlam sie na spotkania ...

BTW - do kluczewa tez wpadne - tym razem chyba bez dynometu - bedzie troche spokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tym razem chyba bez dynometu - bedzie troche spokoju

 

No trudno, poczekam na następną okazję do zmierzenia Gofera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ..uj tam czym przyjedziesz możesz i na wrotkach... mało ważne. Młody kiedyś "komarkiem" czy jakimś innym motorowerem się dokulał na spot. Trochę się pośmialiśmy i tyle. Najgorsze jest jak ktoś obiecuje "straszy" a potem nie dojeżdża. vw-passat.pl to strona dla miłośników motoryzacji których łączy model vw. passata. Jeśli ktoś się identyfikuje z nami to jest nam bardzo miło, a czym jeździ, mało ważne. Mój syn będzie się kulał (jak w końcu zda) fiatem uno, ale z wlepą vw-passat (a właśnie ma kto wlepę?). Ja latałem vw transporterem z wlepą a teraz się kulam sprinterem z naszą wlepą. Tak że spoko schak nikt cię nie pogoni ani nie wygoni. Tylko jak ktoś się spóźni a się nie znamy to niech podejdzie do nas i sie przedstawi, na pewno będziemy widoczni.

 

spoko i tak planuje przyjechać. Mam nadzieje że nic się nie wydarzy takiego co by mi to uniemożliwiło. Kiedyś na zlot Omegi pojechałem VW Derby i był oflagowany Omegą teraz przyjade Omegą i oflagowaną Omega Klub Polska. Ciągle choruje na passata b3 vr6 i tak się zastanawiam nad wymianą Vitary na niego.

 

 

 

Będę jechał z Nowogardu przez Maszewo i do Stargardu. Jeżeli ktoś będzie jechał tą trasą to możemy jechać razem.

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z naszych pewnie od Nowogardu będzie leciał to się zgrajcie chłopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko i tak planuje przyjechać. Mam nadzieje że nic się nie wydarzy takiego co by mi to uniemożliwiło. Kiedyś na zlot Omegi pojechałem VW Derby i był oflagowany Omegą teraz przyjade Omegą i oflagowaną Omega Klub Polska. Ciągle choruje na passata b3 vr6 i tak się zastanawiam nad wymianą Vitary na niego.

 

 

 

Będę jechał z Nowogardu przez Maszewo i do Stargardu. Jeżeli ktoś będzie jechał tą trasą to możemy jechać razem.

 

 

.

 

a co ty masz kolego pod maska Omegi swojej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A rusza ktoś ze Stargardu albo oklic Chociwla bo jechać w grupie zawsze będzie razniej ?
Jak się wykuruję to będę pewnie jechał przez Chociwel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się wykuruję to będę pewnie jechał przez Chociwel.

 

To Andrzejku jak Będziesz jechał przez Chociwel to Dasz znać ok? Pojade za Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Andrzejku jak Będziesz jechał przez Chociwel to Dasz znać ok? Pojade za Tobą ;)
Nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy.

To będziemy w kontakcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co ty masz kolego pod maska Omegi swojej?

 

2,5 V6 po modach. w serii 170 KM a teraz 211. Pare zdjęć masz na PJ w sygnaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym prosił też o dopisanie do listy akuat bede miał urlop to wpadne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się wykuruję to będę pewnie jechał przez Chociwel.
A co ty znowu chory??? Kulasa złamałeś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2,5 V6 po modach. w serii 170 KM a teraz 211. Pare zdjęć masz na PJ w sygnaturze.

 

Jak Agma hamuje jak na zlocie to lepiej zhamuj się jeszcze gdzieś indziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Agma hamuje jak na zlocie to lepiej zhamuj się jeszcze gdzieś indziej :P

 

A co aż taka zła ta firma? Kolesiom pokazało identycznie co w hamowniach mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja bym prosił też o dopisanie do listy akuat bede miał urlop to wpadne

 

Już ci zrobił tego Twojego ulepa? :D jeszcze w ferie byłem to stał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już ci zrobił tego Twojego ulepa? jeszcze w ferie byłem to stał

 

Coś Ty nie zrobili znaczy się jest zrobiony ale nie mogą nigdzie dostać sterownika :( i jeszcze tam stoi a cały był ? Bo ja tam dawno nie byłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie mogą nigdzie dostać sterownika

sterownika czego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności