Skocz do zawartości
Gość zbylo

kod do radia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbylo

:sad: Sprawdzałem bezpieczniki w B4 i ku mojemu zdziwieniu gdy chciałem włączyć radio pijawił się napis SAFE ,podobno oznacza to że jest potrzebnu kod do radia , gdzie mogę zdobyć taki kod jeśli radio było kupione od kogoś bez papierów :572: [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
:sad: Sprawdzałem bezpieczniki w B4 i ku mojemu zdziwieniu gdy chciałem włączyć radio pijawił się napis SAFE ,podobno oznacza to że jest potrzebnu kod do radia , gdzie mogę zdobyć taki kod jeśli radio było kupione od kogoś bez papierów :572: [/b]

 

po pierwsze spróbuj wyciagnać radio - jak będziesz miał szczęście to od góry może być napisany kod, a jeżeli nie to pozostaje serwis (koszt ok 50zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
:!: Gdzieś już opisałą całą instrukcję odkodowywania radia:

http://www.vw-passat.pl/viewtopic.php?t=985

 

ok, ale zbylo nie ma kodu :( a poza tym to w B4 była chyba gamma w której menu wpisywania kody wywołuje sie przytrzymujac jednocześnie M + VF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, ale zbylo nie ma kodu

Czyli jednak kłania się warsztacik (radiowy) - warto również poznać kod odblokowujący i zapisać go w książce serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guciu5

A Jak SWprowadza Kod Da Radia Betta ;;;; Bo Odłączyłem Kleme

 

Pisz wg polskich zasad pisowni, to powyżej to co to niby ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karki

jesli masz dostęp do programatora, i potrafiłbys zczytać kod binarny z pamięci eeprom, to mogę wysłać kilka kalkulatorków, u mojego ojca zdały egzamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pid

mam pytanie czy jest jakis sposób na odkodowanie radia gamma?

Wprowadziłem 2 razy kod który niby mi dali ze jest do tego radia i jednak wyskoczył napis SAFE 2.

Jeśli jest jakaś możliwość bez 50 zł to dajcie znać dzieki z góry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przez około 0,5 godziny mieć włączone radio tak żeby wyświetlał się ten napis SAFE 2. Później napis zniknie i będziesz miał znowu dwie możliwości wprowadzenia kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pid

Dzięki wielki na pewno sprawdzę tą możliwość bo do dziś nie miałem czasu byłem w trasie niestety bez radia:( i dopiero dziś sie nim zajmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Świeżo sobie sprowadziłem nowe auto :)

Mam w nim kaseciaka blaupunkt'a, który jest mi narazie mocno potrzebny, bo nie mam kasy na CD nowe, bo cała kasa poszła na auto.

 

Tu dane radia:

 

Blaupunkt-WERKE GMBH KINGSTON DJ-7 644 381 013

 

BP4381S5732315

 

Jeżeli macie taką możliwość to prosiłbym żeby mi je ktoś rozkodował. BO niestety nie mam nigdzie kodu. A radio narazie by mi starczyło.

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj 0387 - powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprawdzić ten kod, ale niestety wskoczyły mi zamiast CODE cztery kreski. Ile czasu muszę mieć włączone radio, żeby wróciło CODE??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie masz radio??

 

Zapłon włączyłeś??

chyba trzeba coś przytrzymać żeby włączyć dekodowanie (o ile pamiętam klawisz AS przy włączeniu). Jak podasz nazwę radia to pomogę poszukać instrukcji obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już podaję.

Blaupunkt KINGSTON DJ

Blaupunkt WERKE GMBH 7 644 381 013

 

To pisze na nalepce radia. Zapłonu nie właczyłem tylko zostawiłem radio włączone i zamknąłem auto. A zapłon powinien byc włączony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, więc tak

 

włącz zapłon

włącz radio, pojawia się napis CODE

klawiszem 1 - naciśnij tyle razy by pojawiło się "0"

klawiszem 2 - nacisnij tyle razy by pojawiło się "3"

itd

 

zatwierdzasz klawiszem w prawo (>>)

 

daj znać czy poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzić kod potrafię, bo właśnie wczoraj zrobiłem to 3 razy błędnie i dlatego wskoczyły mi 4 kreski. No ale skoczę zobaczyć. Może będzie już możliwość wprowadzenia kodu.

 

Odezwę się za moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha - czyli 3 próby już miałeś - znaczy że musisz poczekać z 20 minut - jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem. Wczoraj coś tam kombinowałem. Muszę czekać. Ale teraz nie wiem czy mogę wziąć kluczyk i zamknąć auto na włączonym radiu, czy muszę być w aucie z włączonym zapłonem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze doradzam - wsiąść w auto i jak się będzie jechać poczekać na możliwość wpisania kodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności