Skocz do zawartości
Leeo

PlastiDip - ktoś próbował??

Rekomendowane odpowiedzi

ja to zrobię napis takie dla wsi tylko nie wiem czy wykleję na szybie czy gdzieś, passat carbon edition niebieskim carbonem wyciętym , ciekawe pomysły mam ale czasu brak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o felgach + lusterkach na pomaranczowo plastidipem? bedzie to jakos wygladalo? no i pytanie do tych co malowali, ile okolo spreyów na to pojdzie?

DSC02106.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o felgach + lusterkach na pomaranczowo plastidipem? bedzie to jakos wygladalo? no i pytanie do tych co malowali, ile okolo spreyów na to pojdzie?

[ATTACH=CONFIG]134346[/ATTACH]

 

Kolor to już kwestia gustu. Na felgi i lusterka będziesz potrzebował 3 puszki sprayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o felgach + lusterkach na pomaranczowo plastidipem? bedzie to jakos wygladalo?

Ja osobiście mam bekę z takich aut, wygląda to zazwyczaj komicznie. Ale jak już ktoś wspomniał- są gusta i guściki.

Zresztą nawet w dość "sportowych" autach to nie wygląda zazwyczaj dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o felgach + lusterkach na pomaranczowo plastidipem?
Będziesz płakał po tygodniu. Plastidip jest porowaty więc wszystkie muchy i pył z klocków będziesz miał trwale na powłoce. Kolor to kwestia gustu, ale jak chcesz mieć ładnie trwale i dobrze to rozejrzyj się za hydrografiką.

 

IMO takie wstawki pasują do 3-drzwiowego hatchbacka o zacięciu sportowym a nie do dupowozu rodzinnego.

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na facebooku na fanpage grupy conversion team z Mysłowic i poszukaj passata z żółtymi lusterkami i żółtymi felgami, co prawda są lakierowane ale mniej więcej będziesz widział jak to wygląda w rzeczywistości. Wg mnie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie plastidip, a polski odpowiednik plastiskin i wyszlo mniej wiecej tak

30mmu5u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma .... :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu robiłem tym ustrojstwem grilla i powiem ,że dla mnie jest oki:)

Jednym się to podoba innym pasuje chrom.Jak to mówią jeden woli ogórki,drugi ogrodnika córki.

I z owadami tez nie ma problemu ,bo gdy na bieżąco to zmyjesz jest jak nowe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowałem felgi. Efekt jest super, tylko przy wymianie opon bardzo łatwo to uszkodzić.

Do tego tak jak ktoś wcześniej napisał, na kołach bardzo łatwo osiada się pył z klocków i trzeba co jakiś czas te koła przemyć.

Ale ogólnie efekt na plus i za takie pieniendze ciężko o coś lepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to na felgach siedzi ok. 5 miesiecy i nadal wyglądają bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś używał tego w jasnych kolorach to niech napisze czy aż tak źle jest z tym pyłem z klocków.

U siebie dawałem czarny mat + pearlizer i po kilku set km koła wyglądają jak czarny mat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie plastidip, a polski odpowiednik plastiskin i wyszlo mniej wiecej tak

30mmu5u.jpg

Przy zmianie opon wypadałoby wywalić stare ciężarki i wlepić nowe. Oznacza to ni mniej ni więcej jak rozerwanie powłoki i przy pierwszym karcherze zejdzie farba. Po drugie nie naklejałbym nowych ciężarków na taką powłokę- bałbym się oderwania. Ogólnie polecam ciężarki nasadzane na wew. kant a nie przyklejane do felgi- imho to taka amatorszczyzna.

Ponadto przy zarysowaniu powierzchni i myciu ciśnieniowym też może zejść ten lakier.

Wolałbym dać fele do zakładu, który zajmuje się proszkiem- wcale drogo nie wychodzi a trwalsze będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba plastiku aby pomalować 4 koła 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden pojemnik powinien wystarczyć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden pojemnik powinien wystarczyć:D

 

A myślałem że 2 to za mało, nie mam żadnego doświadczenia z plastDipem ale żeby ten środek był aż tak wydajny że jest szansa pokryć 4 koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery koła 18"do Audi pomalowałem dwoma pojemnikami.Na deko mniejsze fele możesz również zużyć dwa pojemniki,będzie korzystniej wyglądało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta, ale dodam swoje 5 groszy, u mnie co prawda polski odpowiednika - Plastilak po roku nie miał żadnych śladów uszkodzenia, zniszczenia, dodam że malowałem hokej przy Seacie Exeo przy tylnym zderzaku wraz z wnęką pod tablicę - dobrze odtłuszczone i przede wszystkim kilka cienkich warstw.

PS. Jeździłem co dwa tyg na myjkę ciśnieniową, żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastidip i ten z K2 to jest to samo. Widziałeś jak odrywali kiedyś plastidipa? To właśnie taka guma w sprayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności