Skocz do zawartości
Beni0

[B6] Światła ostrzegawcze (koguty) pod maskę!

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/stroboskop-policyjny-samochodowy-ambulans-kogut-i2117413405.html

 

ja mam coś takiego - oczywiście nie pracuje w żadnych służbach typu policja itp był to zakup w innym celu, tak czy inaczej zapewniam że daje bardzo mocno. Jesli w wyjątkowych sytuacjach to może weź to i wepnij pod wtyczkę w bagażniku, co prawda nie ma wypasu jak w policyjnym krążowniku że masz spod palca no ale na wyjątkowe sytuacje na pewno da radę, będzie Cie widać z wielu kilometrów. Wymień sobie czerwone światło na jakies inne i już, jak coś to na allegro widziałem też inne wersje wpisz w allegro stroboskop policyjny i się pokaze.

ustawienia na stałe jeszcze raz nie polecam, poczekaj jak gdzieś np. poza łodzią będziesz miał zwykłą kontrolę drogową i zobaczą na stałe zamontowane niebieskie światło :) skok adrenaliny u nich i u Ciebie gwarantowany choćbyś nawet wyjął legitymację że jesteś JAMES BOND 007.

pozdrawiaml

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego pod grilem to oni zobaczą białe klosze ;) A jak włączę będą pomarańczowe ;) Więc raczej się nie przyczepią obcy. Oglądałem jak to jest u chłopaków w ori ale powiem wam że żeby w ogóle zobaczyć, że są to trzeba patrzeć praktycznie z nosem w grilu. Nie wiem jak zamocowane. Nie było kierowcy, ale przy okazji podniosą mi machę i zobaczę wiązkę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 tak jest osłonięty grill plastikiem, że spoko do niego zamontujesz to bardzo głęboko i nic nie będzie widać, wiązke też da się bez problemu ukryć. Zastanawia mnie tylko to zdalne włączanie, nie możesz po ludzku z guzika zrobić? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zanabył takie coś:

I tak cały czas z tego nie korzystasz,a te akurat dobrze widać z daleka.Poza tym,kładziesz je gdzie chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk_ wybacz ale pół środki i druciarstwo to nie dla mnie. Chce zrobić to profesjonalnie i dobrze Więc taka opcja odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benio0 I co wybrałeś już coś? Jakie światła zamontujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk_ wybacz ale pół środki i druciarstwo to nie dla mnie. Chce zrobić to profesjonalnie i dobrze Więc taka opcja odpada.

 

Tak na poważnie-jeżeli to ma służyć dobrze i pożądnie to wybierz coś z tego:

https://www.speedtechlights.com/products.php?iid=1&catid=2'>https://www.speedtechlights.com/products.php?iid=1&catid=2

Pełna oferta:

https://www.speedtechlights.com/products.php?iid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i coś znalazłem. Dzięki Patryk za linka do aukcji ze sterownikiem. Lampy też już wybrałem ale boję się sam rozbierać grila ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokaz co wybrales, chetnie podpatrze bo tez zamierzam cos takiego zainstalowac.

Chce storby ale w kolorze bialym :)

 

Czy jesli zakupie taki sprzet na allegro, to kazdy warsztat elektryki samochodowej mi to bez problemu podlaczy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolego pisalem do tego goscia i jedyne co mi napisal ze kupil chinskie swiatla na ebayu i sterownik a jak to podlaczyl to juz nie napisal pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności