Skocz do zawartości
Beni0

[B6] Światła ostrzegawcze (koguty) pod maskę!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję świateł ostrzegawczych do zamontowania pod maskę w Passacie B6 kombi.

 

Najlepiej światło żółte + ew. niebieskie (wiem, powiedzmy, że mogę) takie które podłączę pod maską schowam za grilem i będę mógł zdalnie je odpalać najlepiej z pilota gdyż, nie chcę ciągnąć kabelków do kabiny.

 

Napisałem kombi bo szukam też pomysłu na tył, co zrobić aby w nocy być widocznym na drodze (tył tylko żółte).

 

Nie ukrywam, że wyciągać koguta nie uśmiecha mi się za każdym razem, a poza tym szkoda mi trochę dachu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w allegro "stroboskop led" to napewno cos znajdziesz, możesz wybierać w kolorach, rozmiarach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje z gory za odpowiedzi, ale ...

Po 1.: jak to zamontowac bez zbytniej ingerencji w stan pojazdu

Po 2.: jak ty sterowac zdalnie bez ciagniecia kabli do kabiny (najlepszy byl by dla mnie pilot gdyz mogl bym to odpalic zdalnie bedac poza pojazdem i robiąc cos.

 

Za wszelkie pomysly bede wdzieczny jak jasna ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/avt2649-c-zdalny-wylacznik-sterowany-podczerwienia-i2163198253.html

Tutaj masz zdalny wyłącznik na 230V, ale zadzwoń sobie do tej firmy ( jest to producent) , myślę ,że zrobią dla ciebie to samo tylko na 12V.

 

---------- Dodano o 10:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:36 ----------

 

http://sklep.avt.pl/p/pl/485699/zdalny+wlacznik+radiowy+-+zestaw+do+samodzielnego+montazu.html

To będzie lepsze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek75 ma coś takiego u siebie zagadaj do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem kombi bo szukam też pomysłu na tył, co zrobić aby w nocy być widocznym na drodze (tył tylko żółte).
co do tyłu to ja bym zaproponował coś takiego http://forum.vw-passat.pl/threads/87494-Dodatkowe-oswietlenie-w-klapie-bagaznika-manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beni0 że tak zapytam po uj ci te światełka? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danek75 ma coś takiego u siebie zagadaj do niego

 

Ale ja mam z kablami :D

A o rozwiazaniu z pilotem to nawet nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Beni0 że tak zapytam po uj ci te światełka? :hmm

:lol żeby se pomrygał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beni0 że tak zapytam po uj ci te światełka?

 

takie samo pytanie przyszło mi do głowy, po co?:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beni0 że tak zapytam po uj ci te światełka?

 

moze pasio bedzie smigal jako pilot :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze pasio bedzie smigal jako pilot
Może Wrona?:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może Wrona?

:wmorde

pilot w sensie PILOT POJAZDÓW PONAD GABARYTOWYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję na autostradzie, często muszę się w nocy zatrzymać na odcinkach międzywęzłowych co powoduje realne zagrożenie dla mnie i innych kierowców. Więc muszę być widoczny.

 

Co do oświetlenia w klapie - ale wybaczcie - nie będę otwierał bagażnika :] Auto ma stać na pasie awaryjnym i ma być dobrze widoczne.

 

Czym dokładniej się zajmuje to już tajemnica :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat2004 dziękuję kolego. Teraz jak widzę coś wybiorę chodzi mi konkretnie jak to zamontować w B6 pod maską, i jak zrobić zdalne sterowanie tak, żeby nie wpierdzielało prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przodu zamontować tak jak na filmiku a tył normalnie za szybą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat2004 dziękuję kolego. Teraz jak widzę coś wybiorę chodzi mi konkretnie jak to zamontować w B6 pod maską, i jak zrobić zdalne sterowanie tak, żeby nie wpierdzielało prądu.

 

Siema wiesz co ja bym Tobie mocno odradzał jakiekolwiek niebieskie światło.

Polecałbym jednak światło żółte lub białe.

Chodzi konkretnie o policję, wiesz, oni bardzo mocno są wyczuleni na używanie takich świateł, czy zakładanie mundurów policyjnych. Nic ich bardziej nie wku... niż kwestia udawania policjantów prawdziwi bandyci tak robią i z tym nie ma żartów. Możesz to używać i będzie ok ale możesz też trafić na policję która zrobi Ci z tego niezły syf moim zdaniem nie warto. Co jak Ci nie uwierzą i powiedzą "AHA UDAJE NIEOZNAKOWANY!" po co robić sobie kłopoty.

 

pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku o to chodzi, że na pewnym odcinku drogi nic mi raczej nie zrobią. Używać będę tego tylko w nocy i w wyjątkowych przypadkach. Jestem człowiek odpowiedzialnym. Kolory sprawa drugorzędna. Bardziej mnie nurtuje jak to zamontować pod grilem. Dziś u chłopaków z policji nie było passata więc nie mogłem zobaczyć jak oni mają to zrobione. Może uda mi się jutro zobaczyć. Nie chcę zbytnio ingerować wiercić. Wolał bym zastosować jakiś kątownik przytwierdzony do jakiegoś gotowego otworu lub śruby montażowej.

 

No i jak potem tym sterować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności