Skocz do zawartości
tomek1634

Lemm At 900 czy sirio turbo 800 Co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi przy wyborze waham się miedzy nową anteną lemm at 900 a używaną sirio turbo 800.

Sirio ma ucięty przewód, więc musiał bym zarobić nowy. Sprzedający ceni sobie za nią 75zł. warto brać ją z tą cenę? Czy może wziąć tego lemm'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Lemm'a 1500, bo taką użytkuje, żadnych wodotrysków, dobrze ciągnie i zbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dłuższa antena nie wejdzie mi do garażu, i tak lemma albo sirio musiał bym mieć zamontowanego na połowie klapy, bo drzwi garażowe mają 180cm, a w samym garażu jest 2m.

 

Lem czy Sirio??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię sprzedających anteny z uciętym przewodem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dłuższa antena nie wejdzie mi do garażu, i tak lemma albo sirio musiał bym mieć zamontowanego na połowie klapy, bo drzwi garażowe mają 180cm, a w samym garażu jest 2m.
ja na twoim miejscu bym wziął i kupił sobie łamaną i tyle ,ale jak coś to bym obstawiał na Lemm-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obydwie sa łamane.

ja bym pamiętał o złożeniu anteny, ale tym autem jeździ jeszcze mój ojciec i on z pewnością zapomniał by ją złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem at 900. Była to moja pierwsza antenka. I się spisywała, cały czas RF-Gain odkręcony na Maksa. Ponadto wjeżdżając na parkingi podziemne nie było problemu.

 

Mam teraz Sirio Turbo 1000 ( dłuższy brat T800). Zbiera więcej to fakt w końcu dłuższa, ale jak mi się cos nie podoba, głownie w mięście to od czego jest RF- Gain ;). Mimo, ze dłuższa również bez problemów wjeżdżam w niskie parkingi podziemne to wszystko za sprawą przegubu. Antena uderzy w przeszkodę i się lekko wygnie, a jak to będzie za mało to się sama położy - świetna sprawa. Oczywiście antena musi być przykręcona z „wyczuciem”, a nie na chama bo wtedy nici z zadziałania przegubu.

 

Czy jestem zadowolony z T1000 – Tak jestem.

 

Jakbym niechciał przekraczać 1m. to wybrałbym T 800, wyglada na solidniej zbudowana + przegub

 

A tutaj taka mała fotka co się stało z moją AT 900, nie wiem czy sama z siebie, czy ktoś nie umiejętnie chciał ją ukraść.

 

cewka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy tymi dwoma zdecydowanie sirio turbo 800.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupuję lemma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemm jest dobry ale nie jest tak dopracowany jak sirio,sirio lepiej wytrzyma warunki atmosferyczne niż lemm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka Lemmów z pordzewiałymi promiennikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena Lemm już zakupiona i założona jednak mam problem z ustawieniem prawidłowego swr, bo promiennik mam maksymalni wsunięty a swr na 40 jeste więkrze niż na 1. Ciąć promiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 20 jaki masz swr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrócić bat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności