Skocz do zawartości
wolintom

Maska nie doszła po zamknięciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie mogłem znaleźć nic na temat wiec postanowiłem utworzyć nowy jak coś to usunę by nie zaśmiecać. Ale sprawa wygląda następująco samochód stał na mrozie był suchy wody na pewno nie było ani śniegu przez noc był przykryty pokrowcem rano odpalałem na kable maska poszła do góry luźno normalnie ale jak chciałem zamknąć nie mogłem lewa strona nie chciała zejść do końca w dól i do tyłu docisną jej nie mogę nie nie podeszło wiecie coś na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zamarzl ci olej w amortyzatorze maski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zamarzl ci olej w amortyzatorze maski

no raczej nie bo go wypiąłem i nic nadal nie dochodzi.

Edytowane przez wolintom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jak był pod pokrowcem to wilgoć się tam zgromadziła i obmarzły zamki i zawiasy - może wd40 albo smar sylikonowy pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co już smarowałem nie mam pojęcia co tam mogło się dziać chyba będzie trzeba się gdzie przejechać z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maska odstaje Ci przy zawiasie czy od strony chłodnic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maska odstaje Ci przy zawiasie czy od strony chłodnic?

 

przy zawiasie od strony pasażera tak jak bym chciał docisnąć to sprężynuje ale nic nie haczy już próbowałem na śrubach nastawić i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy zawiasie od strony pasażera tak jak bym chciał docisnąć to sprężynuje ale nic nie haczy już próbowałem na śrubach nastawić i nic
Prawdopodobnie zawias do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zadzwonię do ASO pokleję głupa ze mam coś takiego może się czegoś dowiem i sam zrobię bo on to zerżną ze mnie jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tak samo. Popsikalem wd40 na zawias, rozruszalem i pomoglo. Ten zawias od strony pasazera stawial taki opor, ze po odpieciu amortyzatorka maska trzymala sie w powietrzu! Spotkalo mnie to w najwiekszy mroz, jak jest cieplej to nic sie nie dzieje. Auto bezwypadek, zawiasy maski nigdy nie ruszane. Dziwne, no nie?

Edytowane przez Fedwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo.Chyba jakaś znowu wada - przepraszam cecha B6:fajny?Wcześniej pisałem o wymianie(po konsultacji z "fachowcem" ASO)ale wystarczyło trochę wd40 i było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko idę jeszcze raz wd40 i będę działał dam znać jak co pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności