Skocz do zawartości
sojkis

Awaryjne odblokowanie kolumny kierowniczej passat 3c - na stole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie jak w passacie 3c sedan awaryjnie odblokować kolumnę kierowniczej na stole. Chodzi mi o ten czarny bolec. Dlaczego odblokowuje się tylko do połowy. Według blokady która porusza się na slimaku wychodzi, że ma się odblokować dalej. Informację nie musi być podana na forum może być e-mail: [email protected] lub PW. Mam problemy z kolumną kierowniczą, a 4 tys to mi się nie uśmiecha wykładać. Uważam, że problem leży własnie w tym miejscu, bo słychać jak komputer próbuje odblokowąć, ale nie potrafi.

 

Miga żółta kierownica i nic się nie wyświetla. Brak błędów w immo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat walkowany na forum.

Problem jest w przelacznikach. Poczukaj na forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Raczej u mnie jest inny problem bo mam kolumnę na stole i czarny bolec wychodzi tylko do połowy, a powinien wyjść wyżej według prowadnic. Na 100% problemy z żółtą kierownicą jest w tym czarnym bolcu,oraz w takim czarnym plastiku, który wchodzi do tego czarnego bolca. Jak naprawić lub usunąć ten czarny bolec.

20120211010.jpg

Edytowane przez sojkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość toomy

Mam wlasnie zblokowana kolumne na warsztacie i tez nie moge dojsc do tego jak zwolnic blokade?

moze ktos pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienili mi to w vw za niecale 400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście nie zdejmowali obudowy to by sie nie zablokowało tam tkwi przyczyna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest to element mocno się psujący w passatach ? Tak jak w mercedesach sprinterach ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności