Skocz do zawartości
__ArroW__

3.03 Mammarosa Restauracja i Pizzeria - Chełmno

Rekomendowane odpowiedzi

SIĘ MA!! ja tam z Kasią będziemy na 99% ale my raczej będziemy walić prosto na lokal!! ustawię NAVI i dzida!! jak bym się w razie zamotał, to będę dzwonił!! więc spoko-majonez!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lotos w Grubnie, dobrze kojarzę, jest tam obok całkiem spory komis samochodowy, tzn tuż za płotem ?

Dokładnie tam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To około 16 się tam zjawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy ktoś jadąc będzie zahaczał o rubinkowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko czy ktoś jadąc będzie zahaczał o rubinkowo?

no jak trzeba to mogę zahaczyć!! a o co kaman??

Edytowane przez bartosz1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak trzeba to mogę zahaczyć!! a o co kaman??

 

moją Eweline wsiąść do chełmna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok!!! to ją po drodze zawiniemy!!

Edytowane przez bartosz1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padlinę zdążę ogarnąć to się pojawiam na spocie, a szanse że ogarnę rosną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak padlinę zdążę ogarnąć to się pojawiam na spocie, a szanse że ogarnę rosną

Wierzę w ciebie musisz być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam około 16 Grubno :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam około 16 Grubno :-)

Ja myślę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie nie czekajcie

 

 

-------->V8 :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferajna nie wiem czy się wyrobię. Kto ma elastyczny wężyk smarowania turbo ?? Dziś przy wyjeżdżaniu z garażu pokazała się plama oleju pod autem. Auto z powrotem do garażu i czekam na wężyk. Okazało się, że pękł ten elastyczny wężyk od odprowadzania oleju z turbo. Zamówiłem dziś zaraz po otwarciu sklepu i niby ma być około 12-ej. Ale czy gościowi uda się załatwić taki wężyk? Bo myślę, że to część bardziej dostępna w serwisie, a nie w sklepie. A jak załatwi to czy zdążę zrobić? Cholera by to wzięła. To PIERWSZA usterka w tym aucie po zakupie przeze mnie i nie wiem jak mi pójdzie bo PIERWSZY raz będę przy tym passku coś robił. A już nawet byłem ugadany z kolegą Sonik B4 na parkingu Reala. Echhhhhhhhh!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniaj najwyżej sie troche spoznisz. Jak by co dzwoń to ktos poprowadzi cie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ferajna nie wiem czy się wyrobię. Kto ma elastyczny wężyk smarowania turbo ?? Dziś przy wyjeżdżaniu z garażu pokazała się plama oleju pod autem. Auto z powrotem do garażu i czekam na wężyk. Okazało się, że pękł ten elastyczny wężyk od odprowadzania oleju z turbo. Zamówiłem dziś zaraz po otwarciu sklepu i niby ma być około 12-ej. Ale czy gościowi uda się załatwić taki wężyk? Bo myślę, że to część bardziej dostępna w serwisie, a nie w sklepie. A jak załatwi to czy zdążę zrobić? Cholera by to wzięła. To PIERWSZA usterka w tym aucie po zakupie przeze mnie i nie wiem jak mi pójdzie bo PIERWSZY raz będę przy tym passku coś robił. A już nawet byłem ugadany z kolegą Sonik B4 na parkingu Reala. Echhhhhhhhh!!!!!!!

 

Powodzenia, mam nadzieję, że się wyrobisz. Ja wczoraj też miałem wyciek i okazało się na szczęście, że filtr się rozszczelnił. Sam czekam na samochód, bo montują mi bearlocka na skrzyni i auto ma być około 15 do odebrania (początkowo ustalone było, że do 12 będzie...). Także najprawdopodobniej przyjadę usyfionym brudasem, nieodkurzonym, nieumytym. Tyfus jednym słowem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez bedziemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic kończę, kawę i ruszam powoli. Będę stał na tych kilku wyznaczonych miejscach, pod płotem Auto-komisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, jak zwykle udane spotkanie w Chełmnie:ok: Sebol, dzięki za dobre słowo na pożegnanie;) Miło było poznać nowe towarzystwo:padam: Stali bywalcy na spotach niech pilnuja Grincha, bo skoro zaczął poświęcenia Szarana browarem, przez topienie telefonu w ketchupie, to nie wiadomo jak on dziś skończy:rotfl: Na koniec kilka moich nieudolnych fot (ich beznadziejność, to oczywiście wina aparatu;)).

dscn1043g.jpg dscn1044j.jpg dscn1045vt.jpg

dscn1047l.jpgdscn1048i.jpgdscn1049is.jpg

dscn1051o.jpgdscn1052gc.jpgdscn1053i.jpg

 

A na koniec rodzynek na torcie. Michał vel JakiCMG zawstydził Turbodymomena i nas wszystkich. Znaczy się uratował nasz męski honor i nieco z wyprzedzeniem, ale złożył życzenia Asi z okazji 8 marca:

dscn1054a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na koniec kilka moich nieudolnych fot (ich beznadziejność, to oczywiście wina aparatu

 

A ja śmiem sądzić, że jednak operatora :haha

 

Co ten golf ma na klapie z tyłu? Śmigłowiec? :D

 

ps: Sporowato was było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się odmeldowuję :)

i teraz mogę browarka się napić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności