Skocz do zawartości
arsen

wsady do ECU na testy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam "kilka" gotowych wsadów do ECU, czy byłby ktoś chętny je przetestować? :D :fajny

 

Jakby był ktoś chętny mogę podesłać na mail :) Mam i do benzyny(1.8T) i do tdi (np AJM) sam nie testowałem nie wgrywałem nie sprawdzałem :D bo zwyczajnie nie umiem :D i nie chce nic spierdzielić (nie mam nawet ECU na podmianke :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz cos moze do AVB ? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jest ale co i jak to nie wiem daj na PW numer sterownika to zerkne czy pod ten mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wsady znalezione na necie badz z plyty z allegro to dajcie sobie spokoj .... szkoda psuc auta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie spanky , może bym Ci podesłał kilka byś zerknął ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te wsady nie ma sensu nawet zaglądać. Mam tego około 20gb - wszystko to są śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam takie pytanko otoz w moim b5 fl 2001 V6 2.5 tdi AKN 4motion padło mi ecu ktos tam kiedys nieudolnie wlutował stalaka i niedawno zaczeły sie z nim cyrki po otwarciu okazało sie ze niema tam do czego juz lutowac:padaka normalnie precyzja rodem z kuzni hefajstosa...teraz moje pytanko brzmi czy podejdzie do niego sterownik od pierwszych Ake 180? oczywiscie manual bo numer sterownika pompy wtryskowej jest taki sam jak własnie w AKE przepływka tez jest Hitachi jak w 180tce....Moze ktorys z kolegow miał by orginalny wsad do takiego Passata i chciałby sie nim podzielic...

Edytowane przez waldi1982
bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą różnice.. już na samym wstępie immo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności