Skocz do zawartości
Gość oni

Jak sie dostac do zarowek konsoli srodkowej w B-4?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągniesz za środkowe pokrętło [ATTACH=CONFIG]78127[/ATTACH] i ukazuje ci się środek [ATTACH=CONFIG]78128[/ATTACH] .Wyciągasz zielony motylek razem z żaróweczką [ATTACH=CONFIG]78129[/ATTACH].Żarówkę wyciągasz i nową wkładasz a montaż w odwrotnej kolejności.Raptem dwie minuty roboty.

Rzeczywiście, jakie to łatwe :D a Ja się tyle z tym grzebalem, bo bałem się że coś połamię :/ Człowiek całe życie się uczy i dalej głupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Też mnie te oświetlenie irytuje. Dziwne, że w takich praktycznych samochodach taka gafa...Nawet nie wiedziałem, że takie fajne zestawy są na allegro do naprawy tego. Ja tam zainwestuję, jak jeżdże po nocy to nic tam nie wdać, bezpieczniej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam takze problem z podswietleniem konsoli srodkowej tylko, ze u mnie pewnie zarowka jest dobra, poniewaz jak podglosze muzyke glosniej to w rytmie basu mruga mi swiatelko od pokretla srodkowego. Dodam, ze radio mialem oryginalne i gdy je wyjalem i podlaczylem swoje radio to tylko wystarczylo podpiac kostki, zadnych przerobek nie trzeba bylo robic. Takze jak bylo zamontowane radio oryginalne to nie chodzilo podswietlenie. Przyciski od klimatyzacji i obiegu wewnetrznego swieca jak nalezy a ta konsola tak jak opisalem. Co to moze byc panowie, bo nie mam pojecia? Jakies zwarcie czy moze po prostu styki nie lacza za bardzo?:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze radio mialem oryginalne i gdy je wyjalem i podlaczylem swoje radio to tylko wystarczylo podpiac kostki, zadnych przerobek nie trzeba bylo robic.

gratuluję że przejściówki nie musiałeś dokupić bo to koszt niesamowity ;)

Jakies zwarcie czy moze po prostu styki nie lacza za bardzo?

w b3/b4 nigdy nie będzie świeciło jak powinno. pewnie coś Ci nie styka.

popatrz tu:

http://www.ace.vot.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=73&Itemid=41

to z linka świeci ślicznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten motylek pod żarówkę to można kupić? szukalem w ETCE ale nie znalazłem?

 

Zdjęcie1131.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukalem w ETCE ale nie znalazłem?

ja znalazłem ;)

5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności