Skocz do zawartości
Varcan

Zrzutka na Schronikso dla Zwierząt w Krakowie (na Rybnej)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Za namową znajomych postanowiłem ponowić akcję zbiórki na rzecz Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt (mieszczącego się przy ul. Rybnej).

 

Poprzednie akcje dzięki wam bardzo się udały i mam nadzieję że tym razem również dołożycie swoją „cegiełkę”

 

W związku z powyższym do 09-02-2012 będę zbierał pieniążki na ten cel. Po tym czasie pojadę do hurtowni zoologicznej i kupię karmy dla psów, dla kotów i inne produkty których potrzebują (np. ryż) a następnie przekaże je schronisku (dokumentacje przedstawię na koniec akcji, tj. faktura + potwierdzenie odbioru ze schroniska). Ostatnio udało się załadować całego pasia :)

 

Wszystkich chętnych do przyłączenia się proszę o dokonywanie dowolnych wpłat na moje dodatkowe konto w tytule wpisując SCHRONISKO

 

14249000050000410017956380

Maciej Grabski

(liczy się każda złotówka)

 

Równie mile widziane były by produkty o które prosi schronisko: http://www.schronisko.krakow.pl/index.php?id=9'>http://www.schronisko.krakow.pl/index.php?id=9

 

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy lub osobisty

 

 

Pamiętajcie proszę, że przy obecnych mrozach najlepszą formą pomocy byłaby adopcja pieska/kotka.

 

Dodatkowo dołączam się do apelu schroniska :

 

„Na czas niskich temperatur kierownictwo wydało zgody na wydawanie psów do domów tymczasowych, podobnie jak podczas powodzi w 2010 r. Po psy można zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 oraz 15-17”

 

PS 1: Jeżeli znacie kogoś kto chciałby się dołączyć do akcji to proszę przekażcie dalej

 

PS 2: Jeżeli ktoś uznał tę wiadomość za spam to z góry przepraszam

 

PS 3: Przypominam również o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz schroniska, szczegóły pod adresem: http://www.schronisko.krakow.pl/

 

Pozdrawiam

Maciek

[VARCAN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z obecnie obowiązującą literą prawa u przepisami PSD podstawą rozliczenia płatności jest numer rachunku w formie NRB (26 cyfr) :) (wiem bo sam zajmuję się zawodowo płatnościami krajowymi ;) )

 

Wystarczy wpisać w adresie Kraków.

 

wojta - chyba że przelew z zagranicy masz na myśli ?

 

PS: Jakby ktoś wątpił w mą uczciwość (oczywiste jest to że ktoś tak może sądzić ) to parę osób z forum zna mnie osobiście już długo, wie gdzie mieszkam i jakby co jest w stanie mi wkopać ;)

 

PS2: Na chwile obecną jest uzbierane:

 

360 w przelewach

30 w gotówce

1 koc

1 poducha

Jeszcze słabo, ale ludzie przeważnie się pod koniec zbierają :)

Edytowane przez Varcan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moi drodzy na dzień dzisiejszy udało się uzbierać :

 

1 356 PLN

5 kocy

3 poduszki

1 posciel

 

Jutro jadę do hurtowni i do schroniska (więc jutro też pewnie wrzucę fotorelacje) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ho :)

 

Kurde chyba nie wrzuciłem fot z tej akcji w 2012 :/ wybaczcie - dołączam zdjęcia.

 

Carter - Twoje up miało zasugerować powtórke akcji ?

 

DSCF4009.JPG

cert.jpg

DSCF4004.JPG

DSCF4007.JPG

DSCF4008.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carter - Twoje up miało zasugerować powtórke akcji ?

 

Zasugerować to raz :) Dwa - głównie chodziło o podbicie do góry tematów moim zdaniem ważnych, które zostały zapomniane i leżały na drugiej czy trzeciej stronie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności