Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

m_siwy jesli mapka odpala sie jako tako, mozesz wyznaczyc trase, a jak przyblizysz na maxa i oddalisz jak najdalej szybko, navi dlugo mysli to zaczalbym od wyczyszczenia lasera w podwieszonym watku masz instrukcje roboty na 15 min ;). Jesli dalej bedzie licho chodzilo to zmiana nagrywarki i plyty na, której wypalasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadziłem lektora z V8 do V9 i okroiłem do samej Polski wg. instrukcji i wypaliłem na DVD-R TDK z prędkością 4x smiga z tym że czasem po wybraniu adresu słysze: twoja pozycja znajduje się poza cyfrowym zasięgiem drog :hmm w V8 wypalonej na DVD-L wszystko wporządku...może poza tym ze nie ma odcinka A4 z szarowa do Krakowa :kwasny

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
twoja pozycja znajduje się poza cyfrowym zasięgiem drog

Miąłem to samo ;/ ale bawiłem się z samą polską, ponieważ zabrakło mi płytek DL, teraz nagrałem V9 na DL podmieniłem lektora i wszystko ładnie śmiga…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj trochę się pobawiłem w przeglądanie mapy i co ciekawe w V9 jest już autostradowa obwodnica Wrocławia (na maps.google.pl jeszcze jej nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miąłem to samo ;/ ale bawiłem się z samą polską, ponieważ zabrakło mi płytek DL, teraz nagrałem V9 na DL podmieniłem lektora i wszystko ładnie śmiga…

 

pliki lektora zapodałeś z wersji V8 ? zamieniłeś cały folder VOICE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś pojeździłem sporo po wawie i mimo że znam miasto na pamięć to ustawiałem sobie wszystko po koleji,

działa szybko, tak jak działało V7, jest w porzadku, nie ma się do czego przyczepić

 

moge śmialo polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pliki lektora zapodałeś z wersji V8 ? zamieniłeś cały folder VOICE ?

 

Podmieniłem pliki lektora z wersji V7 ( te same pliki mam w V8 i V9) wklejasz je do folderu voice i nie wszystkie, pare plików się podmieni i wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsadziłem lektora z V8 do V9 i okroiłem do samej Polski wg. instrukcji i wypaliłem na DVD-R TDK z prędkością 4x smiga z tym że czasem po wybraniu adresu słysze: twoja pozycja znajduje się poza cyfrowym zasięgiem drog :hmm w V8 wypalonej na DVD-L wszystko wporządku...może poza tym ze nie ma odcinka A4 z szarowa do Krakowa :kwasny

 

Może i nie ma tego odcinka :kwasny ale napewno jest zmieniony dojazd do A4 na V9 w stosunku do V8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podmieniłem pliki lektora z wersji V7 ( te same pliki mam w V8 i V9) wklejasz je do folderu voice i nie wszystkie, pare plików się podmieni i wszystko...

 

to w takim razie wypale dzisiaj DVD-DL i wsadze lektora z V8. Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ja jadę na dvd +R i od pierwszego płytka śmiga ...

powtórzę się, ale jak zwykle najtańsza z aledrogo.

po za tym panowie, wątek o nagrywaniu tych płyt już był, więc po co znowu to powielać !

Jeśli chodzi o podmiankę lektora, ja wziąłem z V7 (podobnie jak zrobiłem z V8), pliki:

V01_007B.PKG

V01_007B.SNT

V01_007M.PKG

V01_007M.SNT

V01_N07B.PKG

V01_N07M.PKG

V01_T07B.PKG

V01_T07M.PKG

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o podmiankę lektora, ja wziąłem z V7 (podobnie jak zrobiłem z V8), pliki:

V01_007B.PKG

V01_007B.SNT

V01_007M.PKG

V01_007M.SNT

V01_N07B.PKG

V01_N07M.PKG

V01_T07B.PKG

V01_T07M.PKG

 

wypaliłem już 6 plyt DVD podmieniając lektora j/w i w dalszym ciągu LIPA ..."twoja pozycja znajduje sie poza cyfrowym zasięgiem dróg".

 

Wypale całość na DVD-DL w wersji oryginalnej (eng). Mam nadzieje że w końcu to ruszy i poprowadzi mnie na autostradę A4 a nie "polami" :/:

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mam na dvd +R, może dodam jeszcze, że wypalam Alcoholem, a nie jak poprzednią Cheetah DVD Burner :)

pliki podmieniam oczywiście w "pełnym" UltraISO.

Mapa chodzi i odpala się szybciutko, nawet przy - 23 :D < sprawdzone.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pliki podmieniam oczywiście w "pełnym" UltraISO

 

dokładnie w tym programie podmieniam pliki lektora i również wypalam DVD z UltraISO. Może kolego wysłał byś mi na maila same pliki lektora spakowane w rar ? e-mail: [email protected]

 

był bym wdzięczny :jasne

 

chyba że mam jakąś "lewą" wersje tej V9-tki :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już coś wiadomo i ktoś rozszyfrował czy jest w końcu ta Chorwacja .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może już coś wiadomo i ktoś rozszyfrował czy jest w końcu ta Chorwacja .....

Chorwacji nadal nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem czyste pliki .mdf 7.2 gb oraz .mds 8kb nir jest to iso. Czy mam nagrac te dwa czy wystarczy tylko ten co ma 7.2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy pomoże ktos w ustaleniu wersjii softu i firmware mfd dvd 2 bo nie jestem pewien ale chyba mam v 30 firmware. 2012-02-22 18.24.18.jpg

 

dzieki

2012-02-22 18.24.30.jpg

2012-02-22 18.24.41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sciagnalem czyste pliki .mdf 7.2 gb oraz .mds 8kb nir jest to iso. Czy mam nagrac te dwa czy wystarczy tylko ten co ma 7.2?

 

To są obrazy płyt zrobione programem Alcohol 120% więc najlepiej ściągnij sobie ten że program i nim wypal płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ok i mam rozumiec ze polaczy je w jedna calosc? Mam v9 niby z lektorem to nie musze nic podmieniac co do dzwiekow?

Dodatkowo jak sprawdzic jaka wersje sie ma mdf2?

Edytowane przez porki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chorwacji nadal nie ma.

 

to dla czego zaznaczyli ze v9 ma główne drogi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności