Skocz do zawartości
adampolice

Gokarty 26.02.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widzę że się nikt nie garnie:hmm, mam propozycje26.02.2012 zorganizujmy spota na gokartach lokal Silver, pod dachem nie jest źle , ceny to 35zl. za 10 minut, ale jak bym wiedział ilu nas by było to można potargować cenę, czas jazdy, wszystko zależy ilu nas będzie. Słucham ilu chętnych ? godzinę proponuje 14.00 :fajny

 

Robię listę:

1. Ja + syn Dawid

2.Andrewk28

3. m_siwy

4. goldie + brat

5. J@ceq wstępnie

6. Sebus

7. Zajnowski + Predator :D

 

 

Miejsce na mapie:

http://maps.google.pl/maps?q=Silver+Hotel,+Szczecin&hl=pl&ll=53.394922,14.503284&spn=0.014535,0.038581&sll=53.395085,14.66605&sspn=0.007268,0.01929&oq=silver+&hq=Silver+Hotel,&hnear=Szczecin,+Zachodniopomorskie&t=h&z=15

Edytowane przez michalrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczyściłem trochę temat, jeśli ktoś jest chętny na te Gokarty to myślę, że można się zapisywać, bo kulig na razie stoi pod wielkim znakiem zapytania - jedni już nie robią, a do drugich nie mogę się dodzwonić :/ Będę jeszcze próbował, ale w razie co to informuję o możliwości zapisywania się na gokarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie :) myślę, że w końcu mi się uda z Wami spotkać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak , dzwoniłem do Silvera , koszty wyglądają tak : 100zł. na 30 minut i rezerwacja toru tylko dla nas i jeździmy 30 minut . Druga opcja jest taka że jeździmy po 10 minut trzy razy ( 10 min, przerwa znowu 10 minut przerwa i znowu 10 ) przerwy, chyba jak dobrze zrozumiałem , po 10 minut> kominiarki są przymusowo ale dogadałem się dadzą nam gratis . A i nie można zamieniać kierowców, jak napiszemy na wstępie że Kowalski jedzie te 30 minut to nie może jechać inna osoba. A i podstawowa wersja no to 10 minut 35 złotych polskich

Edytowane przez adampolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za tanio nie będzie, ale mnie możesz dopisać. Tor na wyłączność byłoby miło mieć ale z drugiej strony nie wiem czy te pół godziny to nie będzie za dużo jak na początek "sezonu" ;) Ja np. po 16min za pierwszym razem na otwartym torze miałem dość, ale tam chyba jednak szybciej się jeździ = potrzeba więcej siły włożyć w kierowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie piszę :)

 

---------- Dodano o 15:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:45 ----------

 

A nei jest tak że mamy 10 osób i wtedy wychodzi jakoś taniej ?, tylko moim zdaniem musi być dużo ludzików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie za bardzo , tylko nie policzą nam kominiarek które są nie zbędne , ja nie mówię że zaraz trzeba jechać na 30min, można na 10 min. 30 minut to dużo , ręce bolą. Ale frekwencja na razie dopisuje 3 osoby , a gdzie tu mówić o 10 no ale spoty jak zawsze rewelacyjne co ty dużo gadać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie wypowiadam bo mnie nie ma w tym terminie, mi by pasowala dopiero druga polowa marca jesli chodzi o spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam ja mogę przyjechać ale napiszę na 3 dni wcześniej jak u mnie z przyjazdem. Teraz nowy szef i wymagania wyższe. Od wczoraj nie mam kiedy usiąść na sracz, dzisiaj nakulane 300 km jak nie więcej. W tej chwili wracam do starego "nie znasz dnia ani godziny". Służbowe mieszkanie zobowiązuje. Ale raczej jestem na tak jak nie ja to młody polata na gokartach, może jak się wyżyje to w końcu zda te prawo jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29.02 ?? środa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29.02 ?? środa ??

 

Nie, 26.02 - niedziela. Adam poprawił w treści ale w tytule już nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze + brat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, 26.02 - niedziela. Adam poprawił w treści ale w tytule już nie ;)

Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goldi a moze by tak polatac po top shoppingu poki snieg? ;) 4x4 :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, widzę że mnie pomijasz na liście - dopisz też, no chyba że wolisz żebym nie przyjeżdżał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam, widzę że mnie pomijasz na liście - dopisz też, no chyba że wolisz żebym nie przyjeżdżał
Co obrazisz się i na złość nie przyjedziesz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam, widzę że mnie pomijasz na liście - dopisz też, no chyba że wolisz żebym nie przyjeżdżał ;)

 

Poprawiłem mój błąd :D

 

---------- Dodano o 10:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:48 ----------

 

Co obrazisz się i na złość nie przyjedziesz? :P

A kto go tam wie :lol3

 

---------- Dodano o 10:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:48 ----------

 

29.02 ?? środa ??

 

Łysy ty nie pytaj tylko czytaj do końca ;-) no i dawaj w niedziele :ok

 

---------- Dodano o 10:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:51 ----------

 

A co to Młody się nie zapisał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi a moze by tak polatac po top shoppingu poki snieg? ;) 4x4 :hyhy

 

Z checia polatam ale najpierw musze zmienic przegub bo od tego latania jego zywot juz sie skonczyl :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi a moze by tak polatac po top shoppingu poki snieg? ;) 4x4 :hyhy

 

Na co Ty liczysz, już śniegu nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności