Skocz do zawartości
wojteksend

jaki program do tego kabla

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy znajdziesz jakiś program pracujący z Windows 7 64 bit. Ja tez próbowałem coś znaleźć, ale niestety nic się nie uruchamia. Korzystam z jakiegoś starego laptopa (musze podpinać zasilacz za każdym razem) ale jak coś znajdziesz to chętnie skorzystam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znajdziesz jakiś program pracujący z Windows 7 64 bit. Ja tez próbowałem coś znaleźć, ale niestety nic się nie uruchamia. Korzystam z jakiegoś starego laptopa (musze podpinać zasilacz za każdym razem) ale jak coś znajdziesz to chętnie skorzystam :-)

 

o ja mam też gdzieś starego lapa jakiego programu uzywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jaki mam uzyc program do tego kabelka ??

Z VAGiem 311-2 śmiga ten kabelek. Tyle, że miałem okazje testować na viście, a nie 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem go pod windows xp ale nadal nie chce się łączyć co moze byc nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w WIN7 64-bit także działają programy diagnostyczne, jest tylko pewien warunek. Program instalacyjny trzeba uruchamiać w trybie zgodności np: WIN XP, a następnie uruchamiać sam program diagnostyczny w tej samej zgodności oraz jako administrator. przetestowałem w ten sposób Polski VAG 4.9, VCDS- lite i wszystko pięknie chula. Pamiętać trzeba także o odpowiednim ustawieni portu w komputerze (laptopie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłączyłem go pod windows xp ale nadal nie chce się łączyć co moze byc nie tak?

 

VCDS współpracuje z kablami HEX-CAN.

 

Do tego kabla co dałeś linka zorganizuj sobie VAG-COM 409.1. Zapytaj o to wujka google.

 

P.S.

Zapewne dostałeś linka do VCDS od "cudownego" sprzedawcy z allegro? :)

 

Jeśli nie mam racji to proszę o poprawienie mnie przez kolegów bardziej doświadczonych w tym fachu ;)

Edytowane przez MSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam kabelek, od tego samego sprzedawcy. Mam lapka z Win7 64 bit, i bangla mi VCDS-Lite 1.0.

 

Kombinowałem z wirtualnym XP na kompie i lipa, a ten VCDS zaskoczył mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy po co nowy temat jest już na forum taki o intrefejasch i programach :wmorde

Co do systemów 64 bit oryginalny VCDS bez problemu je ogarnia a jeśli nie stać nas na niego to jest VCDS Lite który też ogarnia te systemy i nie trzeba bawić się w żadne maszyny wirtualne czy tryby zgodności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wysłać mi instalke do vag-com? wszytkie ktore mam sa demo :kwasny bede wdzieczny [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem nie mam z kąt wsiąść vag 311?? Jak macie to poproszę link:) Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem nie mam z kąt wsiąść vag 311?? Jak macie to poproszę link:) Z góry dziękuje

 

PW:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stach1002

Witam wszystkich, dob 12 nie masz przypadkiem VCDS 10.6.4 lub 10.6.3 Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z kąt wsiąść

Wiem, ze to nie forum ortograficzne ale kolega michal idzie na mistrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jaki program i kabel polecacie do podstawowej diagnostyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kabel do VCDS w Passacie mogłem wszystko nim robić.

Chciałbym się podpiąć do Renaulta. Pytanie czy na tym kablu zadziała jakiś uniwersalny program do Diagnostyki?

Na forum Clio pisali że można taki program użyć przy kablu KKL, a co z kablem VCDS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności