Skocz do zawartości
VALDI

Passat B6 - otwieranie awaryjne kluczykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanie ... PASSAT B6 i otwieranie drzwi kierowcy przez zdjecie kapturka i otworzenie kluczykiem schowanym w pilocie.

W moim przypadku po wlozeniu kluczyka i przekreceniu slychac cos ze "cos" sie dzieje... Lampka w drzwiach gasnie - ale drzwi nie mozna otworzyc. Nie jest to wina mrozow bo temat ciagnie sie za mna juz ze 2 lata ... z tym ze teraz chcialbym powrocic do niego.

 

Czy do takiego otwierania jest jakis sterownik? czy bez aku. uzytkownik jest w stanie otworzyc drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

powinienes otworzyc bez aku, caly myk polega na tym ze jest to mechaniczne otwarcie jak ci aku padnie, bo jak bys maske otworzyl inaczej ??

sprobuj w obie strony krecic i zobacz wtedy, i przekrecaj jak najdalej sie da .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chciałeś tylko spróbować czy da się otworzyć awaryjnie czy po prostu nie możesz dostać się do auta od strony kierowcy??:oszit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ... chcialem sprawdzic czy to dziala ... bo duzo nie trzeba zeby aku siadlo.

Krecilem lewo / prawo i "****".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valdi..ja tez to sprawdzałem ale u mnie przestała działać klamka od strony kierowcy!!awaryjne tez nie pomogło!!!a pro po ktoś napisał jak sie dostać jak padnie akumulator ale problem sie pojawia jak zdechnie akumulator i nie można odpalić auta!!!wtedy lipa z ręcznym by go spuścić!!!to jest problem!!!laweta i darcie na żywca!!!!dziwne rozwiązanie!!!!!!jak wymiana klocków z tyłu bez vaga ani rusz!!!ah.. te PASSATY:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

kiedyś rozładował się akumulator że nawet żadne kontrolki nie zaświeciły (na szczęście w garażu) bez problemu udało się otworzyć awaryjnym. nie pamiętam czy pozostałe drzwi mają możliwość takiego otwierania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam czy pozostałe drzwi mają możliwość takiego otwierania

Drzwi pasażera chyba też mają możliwość otwarcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drzwi pasażera chyba też mają możliwość otwarcia

 

oj chyba nie .. ale nie jestem pewny na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest, że po otwarciu drzwi kluczem awaryjnym zaczyna hałasować syrena alarmu??

Ja mam alarm?? Tak ma być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest, że po otwarciu drzwi kluczem awaryjnym zaczyna hałasować syrena alarmu??

Ja mam alarm?? Tak ma być??

Tak ma byc.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podlacze.

 

Czy wszyscy maja tak, ze jak sie autko zamknie z kluczyka (tego wyciaganego z pilota) to alarm tez sie wlacza?

 

Ja tutaj sobie mysallem, ze jak kluczykiem przekrece to bez alarmu na nadchodzace mrozy bedzie, a tutaj zonk... Alarm dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem w istrukcji -tylko drzwi kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisio8704

Witam jestem tu nowy:)

Zostałem szczęśliwym posiadaczem Paska b6 1.9 105KM kombi 2006r. I mam pytanie czy możne kto s podesłać foto tego kluczyka z kluczyka jak to wyjąć w razie awaryjnego otwierania drzwi. W swoim kluczyku zauważyłem tylko z boku taki wduszany element ale nie otwierałem kluczyka z obawy na rozkodowanie go lub coś w tym stylu

Mam jeszcze jedno pytanie: co zrobić żeby doładować akumulator w takie mrozy, bo aku powinien być ładowany w + temperaturze i musiał bym go wyjąc, wiec w ten sposób nie rozkoduje immobilizera? Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij ten wduszany element i pociągnij za oczko do którego wieszasz inne klucze bądź brelok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista
Ja tutaj sobie mysallem, ze jak kluczykiem przekrece to bez alarmu na nadchodzace mrozy bedzie, a tutaj zonk... Alarm dziala

 

tak ma być. (od strony pasażera nie ma zamka dla kluczyka awaryjnego. trzeba też uważać aby nie złamać takiego małego plastikowego elementu sprężynującego przy zdejmowaniu zaślepki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

bez alarmu to chyba dwa naciśnięcia. samochód zamknięty a dioda w drzwiach nie świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motocyklista, poszperalem w instrukcji i znalazlem, ze dwa nacisniecia blokuja auto bez podwojnej blokady(mozna odblokwac i otworzyc auto od wewnatrz). Alarm jest wlaczony, System kontroli wnetrza i zabezpieczenia holowania sa wylaczone.

Wiec chyba nie da sie zamknac autka bez alarmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

ale dioda nie świeci... :) rozumiem, że chciałeś zaoszczędzić ewentualnie trochę prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w instrukcji jest tez ze po 30 sek. z powrotem zaczyna mrygac. Zobaczylem teraz przez okno i faktycznie mryga;).

 

Dokladnie, chodzilo mi by troche pradu przyoszczedzic

Edytowane przez SzMuD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podłącze się pod temat. Jestem od niedawna posiadaczem b6 i mam pyt jak zdemontować klamkę aby otworzyć kluczykiem awaryjnym paska.!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności