Skocz do zawartości
KrajesK

Forumowe ceny Przyciemniania i montażu szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłbym zaintertesowany przyciemnieniem szybek (cały tył) w moim pasku.Może ktoś wie gdzie dobrze można to zrobić i w rozsądnej cenie.A może jest możliwość przyciemniania kilku aut i będzie trochę taniej

 

Tutaj się kolego zgłoś

 

jak w temacie po dwa autka:

Passat b4-b5 kombi lub sedan 850zł za 2 auta (caly tył),

Passat b6 kombi lub sedan 900zł za dwa auta

dodatkowo za przednie drzwi +150 od auta.

Cena promocyjna w oddziale Białystok, dotyczy 2 samochodów dla Forumowiczów do końca kwietnia.

 

4 skale ciemności: 05;15;30;50. Gdzie 05 wpuszcza 5% światła. Mam te folie naklejone na przykładowych szybach. folia Global. Na montaż dożywotnia gwarancja, na folie 10lat. Wystawiam Certyfikat (Atest).

 

Dogadujcie się miedzy sobą kto z kim i umawiajcie się telefonicznie ze mną 2-3dni wczesniej 502 619 400 :)

__________________________________________________________________________________

Oferuję: Szyby przednie, tylne, boczne, sprzedaż, montaż, naprawa, przyciemnianie.

na PW lub www.el-lack.pl (Białystok, Łomża, Ostrołęka)

 

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się kolego zgłoś

 

 

Byłby ktoś chętny żeby podjechać na dwa autka i "zaciemnić" szybki? Termin do ustalenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cena będzie niższa to owszem :) - chętnych jest sporo ale rabat niski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak cena będzie niższa to owszem :) - chętnych jest sporo ale rabat niski

W poniedziałek zadzwonię i zagadam z gościem ,coś będzie wiadomo. A ilu chętnych by się zebrało to bym wiedział o ilu autach można rozmawiać?

 

Dzwoniłem dzisiaj do gościa to ta cena za dwa auta jest aktualna,chyba że samochód mógłby postać u niego przez noc to będzie 800,00 za dwa auta, Czekam ,może ktoś się zgłosi jako drugi a jeśli nie to jadę sam,

Edytowane przez Robson75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ciemne szybki w tylnych drzwiach (fabryczne) a tył (kombi) zwykłe chce to wymienić na ciemne fabryczne z chromem bo z tego co wiem boczna tylna jest z uszczelka nierozłączne jaka mniej więcej cena za taką imprezę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

struna456 jak będziesz zdecydowany to i ja się piszę - pytanie tylko czy przyciemnianie szyb zimą zda egzamin ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam ciemne szybki w tylnych drzwiach (fabryczne) a tył (kombi) zwykłe chce to wymienić na ciemne fabryczne z chromem bo z tego co wiem boczna tylna jest z uszczelka nierozłączne jaka mniej więcej cena za taką imprezę ? ;)

Szyby karoseryjne boczne są zwulkanizowane z uszczelkami cena nowych cię przerazi tylna to mniej więcej koszt przyciemnienia folią całego tyłu, więc nie wiem czy jest sens, po za tym fabrycznie przyciemniona szyba nie ma żadnych właściwości zatrzymujących promieniowanie słoneczne tylko przyciemnienie. Ja mam fabrycznie dociemniony tył cały i nałożyłem na to folię najjaśniejszą bo dla mnie to nie zdawało egzaminu. Jutro napiszę ci ceny tych szyb na PW. Proponuję przyciemnić cały tył dżwi jaśniej, tył ciemniej to trochę zniweluje różnicę. Ceny na pierwszej stronie.

pytanie tylko czy przyciemnianie szyb zimą zda egzamin

można pod warunkiem że mrozu poniżej -8stopni nie będzie przez ok tydz. chyba że auto garażowane. Co do umawiania się można pojedynczo zmieniłem warunki jakiś czas temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można pod warunkiem że mrozu poniżej -8stopni nie będzie przez ok tydz. chyba że auto garażowane. Co do umawiania się można pojedynczo zmieniłem warunki jakiś czas temu

 

Dobra to nie będę ryzykował w takim razie bo pogoda zmienną jest :) Jak już się ociepli to się piszę, bo już kasę odłozyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby byl ktos chetny to chetnie skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby byl ktos chetny to chetnie skorzystam

 

Możesz chyba w pojedynkę taj jak ja ostatnio. Pogadaj z Tomkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem jakiś czas temu warunki promocji na pierwszej stronie. Można w pojedynkę przyprowadzać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOmku wybacz :) oczywiście nikt mi nie karze korzystać akurat z twoich usług, ale zapytam, w kwestii tego przyciemniania,

wiadomo że w koszta jest wliczona FOLIA + ROBOCIZNA,

 

dlaczego zatem za:

Passat b4-b5 sedan 430zł (caly tył),

 

płacę tyle kasy, gdzie ja przy Opel ZAFIRA A która ma zdecydowanie więcej szyb :P i większą powierzchnię do oklejenia, jest więcej roboty :) zapłaciłem 350zł bez promocji w firmie profesjonalnie zajmującej się przyciemnianiem ? czy chodzi o to że w Białymstoku jest drożej niż w Katowicach :) ?

 

Dlaczego pytam, bo chętnie skorzystałbym z promocji, gdyby w moim odczuciu/doświadczeniu/przekonaniu można ją było nazwać promocją a kwota którą widzę nie łączy mi się ze słowem promocja :P

Edytowane przez hahorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie gniewam się :)

zapytaj ile dają gwarancji na folię że nie staci koloru. Są różne rodzaje foli, przerobiłem ich trochę. W tych tańszych jest barwiony klej nie folia i już po okresie 1-2 lat widać różniecę. Druga sprawa grubiść foli.

Być może firma przyciemnia bez demontowania szyb (widziałem takie cyrki na szkoleniach) co znacznie skraca czas montażu jak i trwalość montażu. Ja nie namawiam, swój czas i pracę cenię i za darmo nie będę wykonywał tego typu usług, tym bardziej że jest to dość czasochłonna robota by ją wykonać dokładnie.

Najtaniej wyjdzie ci kupić 2 rolki foli w nord-auto po 30zł i zrobić samemu wtedy koszt będzie jeszcze nizszy niż w katowacach. :)

Cena 350zł to dobra cena, ja bym za tyle nie zrobił bo za flaszkę robić cały dzień w moim przypadku mija się z celem.

W przyszym sezonie cena będzie trochę niższa, na razie nie pozwalają mi na to warunki warsztatowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie osobiście w tym nie siedzę nie znam się, jednak chyba wątpliwości opisałem zrozumiale :)

Jednym słowem wychodzi na to że robisz lepszą robotę, bo to fakt tamta firma nie ściągała szyb, wszystko było dokładnie pozakładane po docinane folia trzymała się jak należy po 2 lata nie straciła koloru jednak co do grubości to nie mam pojęcia :)

 

osobiście jak tak patrzę na SEDANA to zrozumiałe jest dla mnie demontaż tylne szyby aby przyciemnić ją dokładnie i równo,

myślałem jednak że takie od pasażera i te małe trójkąciki ;) można bez zdejmowania czegokolwiek, każdy robi inaczej jak widać ;)

dzięki jeszcze raz za info, pzdr

 

No i jak najwięcej zadowolonych klientów, jednak mamy do siebie za daleko by spotykać się z okazji przyciemniania szybek

 

---------- Dodano o 21:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:04 ----------

 

Cena 350zł to dobra cena, ja bym za tyle nie zrobił bo za flaszkę robić cały dzień w moim przypadku mija się z celem.

 

a ja się chciałem jeszcze z gościem targować ;) dobrze że w końcu ktoś mnie uświadomił, 3,5h i Zafirka miała szybki przyciemnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiście jak tak patrzę na SEDANA to zrozumiałe jest dla mnie demontaż tylne szyby aby przyciemnić ją dokładnie i równo,

ja nie demontuję szyby w zadnym sedanie, wszystkie szyby które są wklejane robię na aucie. Z resztą jako jedyny w białym, mowa o sedanach :) bo reszta to wiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrajesK, mama pytanko co za folie stosujesz i jak sprawuję się na tylnej szybie w kombi bo jak wiadomo jest niewygodna do wyklejania z powodu kształtu, folia z gresa pierwszy raz nie udało mi się ale za 2 podejściem wyjdzie bo będę paskami kleił, mogę wiedzieć czy posiadasz lepszą folię niż tą co jest dostępna w gresie ? i jak za metraż ? widziałeś może jakieś ciekawe wzorki na wyklejenie tylnej szyby , folia UV czy zwykłą ? albo masz może jakieś zdjęcia bo bym zaszalał a nie tylko przyciemnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kupiłeś ale dobrej foli nie kupisz w tak małych kawałkach na jedno auto w ori. opakowaniu, ewentualnie na metry. Folia której używam na 10 lat gwarancji że nie straci koloru. Podejrzewam że tą którą kupiłeś po roku już będzie jaśniejsza :) Na swoim mam ją przyklejoną 6 lat na busie ponad 10 i nic się nie dzieje pod warunkiem że montaż jest wykonany prawidłowo. Ogrzewanie tylnej szyby jak i kształt wypukły nie przeszkadza tej foli, jest ona termokurczliwa i trzeba jej nadać kształt szyby przed przyklejeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już częsć autek przyciemnione ci którzy zadowoleni proszę o Like na faceeboku i info w czy spełniliśmy wasze oczekiwania :)

https://www.facebook.com/szybysamochodowebialystok

Z góry dziękuję. Niektórzy z was zapomnieli się zjawić na dociśnięcie foli, więc przypominam i zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem serdecznie podziękować koledze KrajesK. Szybko i profesjonalnie przyciemnił tylne szyby w moim aucie. Jeśli ktoś zastanawia się nad przyciemnieniem szyb, zdecydowanie polecam naszego kolegę z forum ( Tomek - KrajesK ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności