Skocz do zawartości
marcinez

Zamarzanie siłownika zamka drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj to samo grzałem samochod z 30 minut i nic musiałem wchodzic drzwiami od pasazera dopiero po jakims dłuzszym zamykaniu wciskaniu tego trzpienia i jak pociagnełem jego to cos tam pykleło w okolicy zamka i juz mogłem od srodka otworzyc.to pewnie wina zamka jakie macie propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie macie propozycje

wyjąć zamek, wymoczyć w benzynie, wymyć, nasmarować i założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taki problem spalił mi się silniczek przedniej szyby od strony kierowcy i nie mogę zamknąć mam od B4 i nie wiem czy jest poco w ogóle to rozkręcać jeżeli to nie pasuje jak byście mogli coś podpowiedzieć??

Przepraszam ze tu ale nie mogę założyć nowego tematu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zamkiem jak koledzy wyżej Ale u mnie raz zamarza raz w ogóle się nie otwierają i centralka otwiera wszystkie drzwi ale nie zamyka co to może być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem z zamkiem jak koledzy wyżej Ale u mnie raz zamarza raz w ogóle się nie otwierają i centralka otwiera wszystkie drzwi ale nie zamyka co to może być??

trzeba rozebrać, wyczyścić i złożyć tak żeby zamykało i otwierało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz że wystarczy wyczyścić i będzie gitara?? To spoko dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, pewnie już wątek nieaktualny, ale mam rozwiązania co do drzwi i zamków w passacie B4 ( i B3).

1. Jeśli chodzi o same drzwi, że nie chcą się domknąć ( nie możemy ich zamknąć po prostu, trzeba jadąc autem, trzymać za drzwi) to rozwiązaniem jest zdjęcie plastikowej osłony zamka i jest tam taka śrubeczka, która chodzi tak samo jak pociągnięcie za klamke. Wystarczy śrubkę tą palcem do góry pociągnąć lub do dołu i drzwi się zamkną. Oczywiście najlepszym sposobem jest umycie dokładne zamka i nasmarowanie .

2. Jeśli chodzi o bolec drzwi (czarny paluch bądź grzybek) opadający, po czym nie możemy otworzyć drzwi, to należy wyjąć zamek, oczyścić i nasmarować. Zamek na dwóch śrubach się trzyma.

Myślę że post się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności