Skocz do zawartości
Duży

Przekaż 1% podatku...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!

 

 

 

Moi drodzy jeśli nie rozliczyliście jeszcze podatku PIT za 2013r zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację mojej córki Klaudi.

 

Od 11 lat córcia jest chora na autyzm dziecięcy -niestety koszta rehabilitacji przekraczają nasze możliwości finansowe.

 

Wszystkim chętnym podaje dane:

 

 

 

w formularzu PIT wpisz numer :KRS 0000037904

 

W rubryce" informacje uzupełniające-cel szczegółowy 1% podaj:21271 Rżysko Klaudia

 

Szanowni Darczyńcy,prosimy o zaznaczenie w zaznaczeniu podatkowym pola "Wyrażam zgodę"

 

 

 

Wszystkim bardzo dziękuję w imieniu własnym i córci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka prosiła o pomoc. Kochani, w 2011 zdiagnozowano u mnie Stwardnienie Rozsiane. W codziennym życiu pomaga mi mój kochany Mąż i trójka cudownych dzieci. Serdeczna prośba o pomoc w walce o zdrowie i sprawność poprzez przekazanie 1% na moje subkonto Programu Gromadzenia Środków na Leczenie i Rehabilitację Stwardnienia Rozsianego. W formularzu PIT należy podać nr KRS Fundacji: 0000338878 - Fundacja Dobro Powraca, a w celu szczegółowym moje Imię i Nazwisko - Aneta Kowalczyk, bez dodatkowych informacji czy wyrażeń - to znacznie przyspiesza proces identyfikowania wpłat dla poszczególnych subkont. Każda, nawet najmniejsza wpłata na konto będzie BEZCENNA. Nr konta bankowego do wpłat na Fundację Dobro Powraca jest następujący: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001, tytułem Aneta Kowalczyk - darowizna na leczenie i rehabilitację Stwardnienia Rozsianego. W miarę możliwości prośba o przesłanie tej wiadomości do swoich bliskich i przyjaciół. Bardzo dziękuję:) Aneta Kowalczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Minął już rok od założenia subkonta na środki z rozliczeń 1% oraz dla darowizn w fundacji "Słoneczko" dla moich dzieci Patrycji i Rafałka - cel na jaki przeznaczone będą środki z wpływu na wspomniane subkonto to pomoc w leczeniu i rehabilitacji .

Przy wypełnianiu rozliczenia podatkowego większość z Was ma już określony cel na przekazanie 1 procenta a w naszym gronie forumowiczów jest co najmniej kilku rodziców , których dzieci potrzebują szczególnej opieki lub rehabilitacji ze względu na stan zdrowia ,ale może ktoś z Was nie podjął jeszcze decyzji na jaki cel przeznaczyć ten jeden procent lub ma znajomych , którzy mają z tym dylemat....Jednym słowem za każdy procencik z góry gorąco razem z Pati i Rafciem dziękuję.

 

 

patrycjairafalek1.jpg

 

Patrycja ma dzisiaj 15 lat , po urodzeniu stwierdzono u niej upośledzenie w stopniu umiarkowanym ,autyzm dziecięcy a następnie padaczkę .

Rafałek ma 17 lat, stwierdzone upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym , autyzm atypowy , padaczka.

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim którzy zechcą ofiarując 1 procent pomóc moim dzieciom .

Kochający tata Klamka Krzysztof - kris

 

 

Obraz5OK — kopia.jpg

 

Można również przekazać darowiznę na konto fundacji ,koniecznie z dopiskiem.

 

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO"

77-400 ZŁOTÓW, STAWNICA 33 A

nr: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem: 457/K, Klamka Patrycja i Rafał - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Za każdy grosik serdecznie dziekujemy

Patrycja , Rafałek i Tata "kris"

Edytowane przez kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!

 

 

 

Moi drodzy jeśli nie rozliczyliście jeszcze podatku PIT za 2013r zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację mojej córki Klaudi.

 

Od 11 lat córcia jest chora na autyzm dziecięcy -niestety koszta rehabilitacji przekraczają nasze możliwości finansowe.

 

Wszystkim chętnym podaje dane:

 

 

 

w formularzu PIT wpisz numer :KRS 0000037904

 

W rubryce" informacje uzupełniające-cel szczegółowy 1% podaj:21271 Rżysko Klaudia

 

Szanowni Darczyńcy,prosimy o zaznaczenie w zaznaczeniu podatkowym pola "Wyrażam zgodę"

 

 

 

Wszystkim bardzo dziękuję w imieniu własnym i córci.

 

Witaj Kolego,

Masz mój 1%%%

Pozdrowionka Kamiltgk:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kolego,

Masz mój 1%%%

Pozdrowionka Kamiltgk:dobrze

 

Pięknie dziękujęmy Tobie Kamil jak i innym darczyńcom z forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 grudnia 2014 roku, na subkoncie Janka i Marysi znalazły się wreszcie wszystkie wpłaty podatku za rok 2014. Jest to kwota 6.400, a raczej była, bo po wysłaniu rocznych faktur za leki i środki pielęgnacyjne już się rozeszła :) Nie było by tej kwoty, gdyby nie Wy, bardzo, bardzo dziękujemy.

 

Niektórzy z Was znają nasze Szkraby osobiście :cmok

 

Janek skończył 6 stycznia 12 lat, zdiagnozowano u niego: Zespół Aspergera, zaburzenia depresyjno lękowe, zespół tików, nerwice somatyczna i wegetatywną, zaburzenia emocjonalne, alergię na roztocza, trawy, zboża; astygmatyzm, wada zgryzu

 

Marysia niedługo skończy już 11 lat, zdiagnozowano u niej : autyzm, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia lękowe, zaburzenia łaknienia, nerwice wegetatywną, moczenie pierwotne ( czyli musi używać pieluchomajtek ), zaburzenia integracji sensorycznej, wada zgryzu.

Na stronie Fundacji, każde z naszych dzieci ma swój numer, ale subkonto jest wspólne dla Janka i Marysi. Można nas znaleźć wyszukując podopiecznego z imienia i nazwiska na stronie Fundacja Dzieciom Zdążyć z pomocą

 

Nie dostajemy pieniążków do ręki, tylko zwrot po wysłaniu faktur.

 

W tym roku, jeśli ktoś chciałby nam pomóc , prosimy o przekazanie 1 % podatku.

Przekaż 1% podatku

 

W formularzu PIT wpisz numer:

KRS 0000037904

 

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:

15891 Stojek Jan

 

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Można też pomóc, wpłacając dowolną kwotę na nasze subkonto:

Wpłaty prosimy kierować na konto:

 

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

 

Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

 

Tytułem:

15891 - Stojek Jan - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Za wszelką pomoc, duchową i finansową dziękujemy bardzo, bardzo ...:zauroczony

Edytowane przez Alutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy oddali swój 1% Bartusiowi rok temu.

Zbliża się kolejny okres rozliczeń i liczymy na Waszą pamięć.

-oto dane do przekazania 1%:

 

numer KRS: 0000037904

cel szczegółowy: 16303 Urbański Bartosz

 

Bartek w bazie podopiecznych fundacji : http://dzieciom.pl/podopieczni/16303

 

 

z góry BARDZO , BARDZO , BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taką sprawę...

Okazało się, że córka mojego sąsiada, mojego kolegi, zachorowała na złośliwy nowotwór kości.

Dowiedzieliśmy się o tym po Świętach, zaraz przed nowym rokiem, ją poinformowali o tym w Sylwestra.

Spadło to na nas wszystkich jak grom z jasnego nieba...

Prosimy o jakąkolwiek pomoc, przekazanie 1% podatku, czy co kto w miarę możliwości da radę.

http://magdaorzechowska.pl/

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest trochę tych próśb ale może akurat ktoś będzie losowo wybierać i trafi w moją Zosię

 

https://docs.google.com/file/d/0B-TFBvnwGcVoelRPeGVRRTY0dEE/edit?usp=docslist_api

 

https://docs.google.com/file/d/0B-TFBvnwGcVoc09haXg0aGE1ZGM/edit?usp=docslist_api

 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Minął już rok od założenia subkonta na środki z rozliczeń 1% oraz dla darowizn w fundacji "Słoneczko" dla moich dzieci Patrycji i Rafałka - cel na jaki przeznaczone będą środki z wpływu na wspomniane subkonto to pomoc w leczeniu i rehabilitacji .

Przy wypełnianiu rozliczenia podatkowego większość z Was ma już określony cel na przekazanie 1 procenta a w naszym gronie forumowiczów jest co najmniej kilku rodziców , których dzieci potrzebują szczególnej opieki lub rehabilitacji ze względu na stan zdrowia ,ale może ktoś z Was nie podjął jeszcze decyzji na jaki cel przeznaczyć ten jeden procent lub ma znajomych , którzy mają z tym dylemat....Jednym słowem za każdy procencik z góry gorąco razem z Pati i Rafciem dziękuję.

 

 

 

 

Patrycja ma dzisiaj 15 lat , po urodzeniu stwierdzono u niej upośledzenie w stopniu umiarkowanym ,autyzm dziecięcy a następnie padaczkę .

Rafałek ma 17 lat, stwierdzone upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym , autyzm atypowy , padaczka.

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim którzy zechcą ofiarując 1 procent pomóc moim dzieciom .

Kochający tata Klamka Krzysztof - kris

 

 

 

 

Można również przekazać darowiznę na konto fundacji ,koniecznie z dopiskiem.

 

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO"

77-400 ZŁOTÓW, STAWNICA 33 A

nr: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem: 457/K, Klamka Patrycja i Rafał - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Za każdy grosik serdecznie dziekujemy

Patrycja , Rafałek i Tata "kris"

 

Tak kochani chciałem podziękować wszystkim za pamięć i pomoc za uprzedni rok - między innymi , w sumie, dzięki Wam wielbicielom passatów odnotowano wpływy na konto fundacji z tytułu przekazania 1 procentu na rzecz moich pociech.Od kiedy zostało założone subkonto w fundacji "słoneczko" moje dzieciaki wreszcie korzystają z życia ...są otoczone fachową opieką i mogą korzystać z różnych form rehabilitacji - dotychczas nie osiągalnych ze względu na koszty. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i prosimy pamiętajcie o nas w tym roku.

 

1% ---2015.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Edytowane przez kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja poddaje pod rozwagę przekazanie 1 % na brzeskie pięcioraczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zwracam się do Waszych dobrych serc o pomoc w zbiórce na protezę dla Ani Stawińskiej.

dafota.2.bvm1451125701y.jpg.smAniaS.jpg&th=6643

Wielokrotnie udowadnialiśmy że potrafimy sprawić szczęście innym :padam:

dafota.2.7ub1451125863m.jpg.sm&th=1178

 

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc w imieniu swoim oraz Ani Stawińskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was drodzy forumowicze.

 

Mimo tego, że jestem tutaj nowicjuszem to chciałbym prosić was o przekazanie 1% dla mojego syna Filipa.

 

Filip aktualnie czeka na ostatnią już czwartą operację swojego serduszka a ma dopiero 1,5 roku. Aktualnie jesteśmy na etapie załatwiania ostatnich formalności związanych z operacją.

Koszt operacji to 160tys. zł. i aktualnie udało uzbierać się nam połowę tej sumy. Niestety czas nam się kurczy i potrzebujemy każdej złotówki.

 

Zwracam się do was z wielką prośbą o przekazanie 1% swojego podatku.

Wystarczy wpisać w swoim PIT poniższe dane:

 

KRS: 0000068484

 

Z dopiskiem: Dla FILIPA PIJEWSKIEGO

 

Ciebie to nic nie kosztuje a nam ratuje życie naszego syna Filipa.

 

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za przekazany 1% podatku.

 

Po dodatkowe informacje zapraszam na stronę http://www.sercefilipa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Ja również zwracam się do Was wszystkich z serdeczną prośbą o pomoc. apel o 1%.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy oddali swój 1% dla mojego syna rok temu.

Zbliża się kolejny okres rozliczeń i liczymy na Waszą pamięć.

-oto dane do przekazania 1%:

 

numer KRS: 0000037904

cel szczegółowy: 16303 Urbański Bartosz

 

Bartek w bazie podopiecznych fundacji : http://dzieciom.pl/podopieczni/16303

 

z góry Wielkie Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jako, że rozpoczął się okres rozliczania podatku zawracam się do Was z prośbą. Czuję się bardzo niezręcznie bo jeszcze nigdy nie prosiłem obcych ludzi o pomoc, ale dla mojego syna zrobię wszystko.

Bardzo proszę wszystkich tych którzy mogą o przekazanie 1% na rzecz mojego syna, który podjął terapię jąkania. Terapia jest długotrwała i kosztowna ale gwarantuje pełne wyleczenie i dzięki temu pewny start w dorosłe życie bez obaw o odrzucenie przez społeczeństwo lub chociażby wyparcie na jego margines.

Dla tych , którzy zdecydują się nam pomóc podaję dane jakie należy wpisać w zeznaniu PIT:

KRS 0000037904

cel szczegółowy 28511 Bugajski Artur

Bardzo proszę też o zaznaczenie w zeznaniu pola "wyrażam zgodę".

Artur w bazie danych podopiecznych fundacji : http://dzieciom.pl/podopieczni/28511#

Wszystkim, którzy nas wesprą swoim 1% z góry WIELKIE DZIĘKI

Edytowane przez kolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie.

Jako, że rozpoczął się okres rozliczania podatku zawracam się do Was z prośbą. Czuję się bardzo niezręcznie bo jeszcze nigdy nie prosiłem obcych ludzi o pomoc, ale dla mojego syna zrobię wszystko.

Bardzo proszę wszystkich tych którzy mogą o przekazanie 1% na rzecz mojego syna, który podjął terapię jąkania. Terapia jest długotrwała i kosztowna ale gwarantuje pełne wyleczenie i dzięki temu pewny start w dorosłe życie bez obaw o odrzucenie przez społeczeństwo lub chociażby wyparcie na jego margines.

Dla tych , którzy zdecydują się nam pomóc podaję dane jakie należy wpisać w zeznaniu PIT:

KRS 0000037904

cel szczegółowy 28511 Bugajski Artur

Bardzo proszę też o zaznaczenie w zeznaniu pola "wyrażam zgodę".

Artur w bazie danych podopiecznych fundacji : http://dzieciom.pl/podopieczni/28511#

Wszystkim, którzy nas wesprą swoim 1% z góry WIELKIE DZIĘKI

 

 

przekazane, akurat robię rozliczenie mam nadzieję że troche wspomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zapomniałem odświeżyć. Jeżeli ktoś jeszcze się nie rozliczył, a zastanawia się nad 1% to zapraszam.

Widzę że jest trochę tych próśb ale może akurat ktoś będzie losowo wybierać i trafi w moją Zosię

 

https://docs.google.com/file/d/0B-TFBvnwGcVoelRPeGVRRTY0dEE/edit?usp=docslist_api

 

728a1d63501debdd31a19095d3e5b287.jpg

 

Z góry dziękuję

Edytowane przez HudyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To piękne, że są ludzie , którzy jeszcze pomagają , choćby w taki sposób.

 

Oczywiście pomagają ale mogło by być znacznie lepiej , gdyby każdy zadbał o przekazanie swojego 1% ,a wciąż nie wszyscy są świadomi że mogą pomóc nawet swoim 1 gr. Teraz będzie 5 rok co rocznych starań o 1% , co roku na 10 tyś. rozprowadzonych ulotek mamy wpłaty od około 150 osób - głównie od rodziny i kolegów oraz ich znajomych i zebrana kwota to jest niestety tylko kropla w morzu potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako posiadacz PASSATA pozwolę sobie dodać też tu post w swojej sprawie 1%...

Zanik mięśni zapukał do mojej karty zdrowia, trzeba żyć ... i to długo :)

 

→ krs: 0000270809

→ cel szczegółowy : Koniew, 4907

 

http://www.facebook.com/events/1506437542985634

 

http://www.facebook.com/miopatia.mitochondrialna

 

http://www.miopatia.pl

 

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/koniew_tomasz.html

 

kot.jpg

 

Z góry dzięki za dobre chęci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności