Skocz do zawartości
Gość zbyszek71

nawigacja MCD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyszek71

Witam! Potrzebuje płyte do nawi MCD na Polske. Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie mógłbym ją kupić i ilo może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Allegro lub sklepy Car-Audio i ceny odpowiednio od 250zł do 600zł

 

A jaki rocznik Cię interesuje? Chcesz orginał Blaupunkta na PL-CZ-SK? czy inna część europy również. Starsze roczniki jak 2005 i 2006 są już sporo tańsze.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek71

Nigdy nie korzystałem z nawi a mam auto od roku. Gdzie moge dowiedzieć się o niej więcej. Mam płyte na niemcy ale nie było okazij tam jej wykożystać. Czy płytke na Połske można przegrać. chodzi o MCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbyszek71, przejrzyj wszystkie tematy w tym dziale, znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Gość zbyszek71

Dzięki! posuwam się do przodu w tym temacie. Chyba czas najwyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Czy płytke na Polske można przegrać...

 

mozna przegrac wszystkie plyty ;) ale nie mozna ich legalnie uzywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

jasne ze mozna , jest to wzkazane gdy boisz sie uszkodzenia swojego orginalu

uwazam ze sprzedawca powinien do orginalnej plyty dodawac obraz z ktorego klient mogby zrobic sobie kopie bezpieczenstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z prawnego punktu widzenia wyglada to tak: mozna uzywac kopi ale i tak orginal nalezy miec przy sobie.... tlumaczenie ze jest w domu nie wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z prawnego punktu widzenia wyglada to tak: mozna uzywac kopi ale i tak orginal nalezy miec przy sobie.... tlumaczenie ze jest w domu nie wystarczy...

 

 

a kto mi to sprawdzi,czy zapyta o płytkę???policja ? w jaki sposób to się odbywa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce moze jeszcze nie ale w Niemczech... jak sie przyczepia sprawdzaja wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Polsce moze jeszcze nie ale w Niemczech... jak sie przyczepia sprawdzaja wszystko....

 

słyszałem ,że w niemczech zaraz po przekroczeniu granicy mogą zidentyfikować włączoną nawi i w razie figurującego jej numeru w zaginionych jast problem .....to prawda ??

wiesz coś na ten temat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...mogą zidentyfikować włączoną nawi i w razie figurującego jej numeru w zaginionych jast problem .....to prawda ??

 

zidentyfikowac wlaczona - raczej nie ,ale podczas "rutynowej" kontroli juz teraz nie na granicy ale na calym terytorium UE moga sprawdzac wszystko, nie tylko papierosy ale rowniez pirackie CD, sprzet elektroniczny itp....

samochody z napisem "Zoll" mozna teraz spotkac wszedzie, np: standardowo lapia na zjezdzie z A2 na A30 (oczywiscie w DE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1974

Witam!Czy moze mi ktos powiedziec jak zdobyc mape Polski na plytce do nawigacji MCD.Wiem ze sa gdzies na internecie ale za bardzo nie wiem gdzie tego szukac,moze ktos podpowie albo wysle mi e-mailem.Moj adres [email protected] Z gory dziekuje i pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marfi
Witam!Czy moze mi ktos powiedziec jak zdobyc mape Polski na plytce do nawigacji MCD.Wiem ze sa gdzies na internecie ale za bardzo nie wiem gdzie tego szukac,moze ktos podpowie albo wysle mi e-mailem.Moj adres misc.php?do=email_dev&email=cGlvdHIxMDBfMTk3NEB0bGVuLnBs Z gory dziekuje i pozdrawiam!!!!

 

 

http://www.allegro.pl/14180_oprogramowanie.html?id=14180&view=gtext&order=p&change_view=1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klima

macie jakies strony z kopiami navi na polske do mcd bo jakos nie moge sobie poradzic, mam Passata 2002 r 130km TDI kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym na forum potrzebuję informacji na temat plyty do navi MCD nas Polskę. Gdzie można zakupić lub ściągnąć kopię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BulkaW

Od niedawna jestem posiadaczem VW Passat B6 z 2005. W samochodzie nie ma nawi, jest natomiast wielki wyświetlacz LCD radia. Całe urzadzenie audio, wizualnie wyglada tak samo jak oryginalna nawi, widziałem w necie. Może to głupie pytanie, ale je zadam. Czy istnieje możliwość po podłaczeniu jakiś urządzeń nawi. wyświetlanie nawi. na tym samym wyświetlaczu LCD co mam w audio ?. Czy może ktoś o czymś takim słyszał?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna jestem posiadaczem VW Passat B6 z 2005. W samochodzie nie ma nawi, jest natomiast wielki wyświetlacz LCD radia. Całe urzadzenie audio, wizualnie wyglada tak samo jak oryginalna nawi, widziałem w necie. Może to głupie pytanie, ale je zadam. Czy istnieje możliwość po podłaczeniu jakiś urządzeń nawi. wyświetlanie nawi. na tym samym wyświetlaczu LCD co mam w audio ?. Czy może ktoś o czymś takim słyszał?.

 

 

Dokładnie <głupie pytanie> Jeśli chcesz żeby tam Ci coś wyświetlało (film, mapy) to musisz zakupić sobie navi MFD2 lub RNS 510 i zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marko683

poszedł dym z radia jak włączyłem scanowanie nawigacja była wyłączona pewnie coś poszło co radzicie?-Volkswagen Radio-Navigacjonssystem MCD czy wie ktoś ile kosztuje nowe?i jak się do tego zabrać? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności