Skocz do zawartości
eldorado

Otwarcie sezonu 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już wolny dzień w pracy wiec nie ma c.... we wsi ze się nie zjawie chyba ze będzie koniec Świata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez powinienem być !!!!ale!!!!zawsze jest jakieś ALE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze o 11:30 a nawet o 11:00 to bedziemy stali juz gdzies w krzakach z dala od lizakow i waty cukrowej .. :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie bramek zaczyna się o 11.00 także termin otwarcia zmienił się o godzinę :) Uzgodnimy jeszcze co i jak.

Dobrym pomysłem byłoby "zmontowanie" filmiku z imprezy, ale nie tylko w postaci zdjęć jak to miało miejsce w zeszłym roku. Chodzi o to żeby zmontować materiał "w ruchu" i tu moja prośba do was o zabranie wszelkiego sprzętu, co rejestruje obraz (kamery, aparaty). Każdy coś nakręci i się to zmiksuje w jednej betoniarce. Ja sam nie ogarnę ale będę robił co w mojej mocy. Wystarczy nakręcać jakieś 20 sekundowe scenki ale z głową i jak najmniej drgań. Ludzie zepnijta się a będzie fajnie :) Kto dysponuje jakimś rejestratorem obrazu ??

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dysponuje wiedzą i sprzetem do zmontowania filmu...:D mogie zrobic fajny kawalek z tego co otrzymam, chyba :D troche leniwy jestem ale jak juz zaczne to bedzie . . . . . hyhy

Edytowane przez BIALAS77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to żeby zmontować materiał "w ruchu"
Wystarczy nakręcać jakieś 20 sekundowe scenk
z głową
Wystawioną przez szyber już raz jechałem,a zmontowanego dalej nie ma:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystawioną przez szyber już raz jechałem,a zmontowanego dalej nie ma

 

I nie będzie bo 3/4 fotek o kant d..... z tego co ludzie przysłali za słaba jakość i kijowo to wygląda po zmontowaniu. A myślę że robić ot tak żeby tylko zrobić byle jak to nie ma sensu. Poza tym kilka osób zmieniło auta, kilku przybyło i żeby to na nowo rozkręcać to nie ma sensu. Owszem padł pomysł z mojej strony, żeby zrobić taką prezentację na dodatkowej zakładce naszego forum, jak to ma jedna z grup. Fajnie to wygląda bo jest fotka użytkownika, kilka fotek auta, krótka historia itp... No ale niestety nikt nie zareagował :P

 

ja dysponuje wiedzą i sprzetem do zmontowania filmu

 

Podzielić się w temacie "Mistrzowie Shotów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chłopy jedziemy na te otwarcie sezonu wszyscy razem z tego co słyszałem. może ustalimy już konkretnie co gdzie i o ktorej sie spotykamy. bo wiadomo że jak dzien przed do ustalimy to nie każdy zobaczy bo jest dlugi weekend. co tam proponowaliscie? o 10;45 tam na andersa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka by spotkać się pod "WIKINGIEM" o godzinie 11.00 z tego miejsca mamy już z górki żadnych swiateł itp itd nikt się nie zgubi. No chyba ze chcecie zrobić przejazd przez miasto, ale moim zdaniem liczy się wejscie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo też myśl dobra. tam już nic nie ma :) prosta droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do miejsca to da się dogadać, ale co do godziny to myślę że trzeba trochę wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do miejsca to da się dogadać, ale co do godziny to myślę że trzeba trochę wcześniej...

 

ale o co chodzi?????

przyjedz o 9.00 i poczekaj na nas!!!! na pewno dojedziemy!!!!! a z miejscem to się dogaduj tylko masz mało już czasu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wcześniej się spotkamy, mam jeszcze te karnety na myjnie :D kto zainteresowany to umyje sobie furkę przed wjazdem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikoś a na jaką myjkę masz te karnety?

Bo ja będę jechał w niedzielę z majówki (okolice Ełku - Chrzanowo) i pewnie kilka owadów się zgarnie na trasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to aby nie zwlekać z jakimiś propozycjami i decyzjami to wstępna decyzja jest następująca (abyście się dziewczyny nie drapały po twarzach :) ):

Niedziela 06.05.2012

Godzina 10:50 - 11:00 (w tych godzinach czekamy na spóźnialskich)

Wyjazd z miejsca zbiórki 11:05

Wjazd na plac 11:10

Miejsce zbiórki parking przy Wikingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gitara :) wszystko ustalone. KONKRETNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara gra i Grzesio śpiewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tez bede :D 2 sztuki Mk2 :D:D:D pod wikingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

I jeszcze dwie B5 .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny harmonogram na zlot Vaga

 

1. Spotykamy się pod Wikingiem najpóźniej o godzinie 10.45 (zabieramy ze sobą flagi, koszulki, identyfikatory, sprzęt do fotografii)

2. Robimy zbiórkę na wjazd po 13 zł (jeśli będzie 30 aut) lub po 15 zł jeśli będzie mniej niż 30 aut

3. Cykamy jakieś pamiątkowe foto

4. Teoretycznie o 11.10 wyruszamy spod Wikinga w stronę folwarku Nadawki

5. Ustaliliśmy nasz wspólny kanał CB na "5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności