Skocz do zawartości
Duży

VII Zlot Ogólnopolski pytania do organizatorów bez OFF TOP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie krępujcie się :D Pytać pytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie są w szoku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie są w szoku
:lol

 

To ja zacznę ;) - kiedy będzie gotowy formularz zapisowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamowni w cenie nie będzie :wmorde to reszte już wiadomo :D

 

---------- Dodano o 10:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:37 ----------

 

To ja zacznę - kiedy będzie gotowy formularz zapisowy?

 

No przecież Jędrek pytał to napisałem że Łysy albo Duży ogarnie :hmm więc czekamy :D

 

No i zaraz się zacznie można psiaki zabrać, mój beagle będzie obowiązkowo wcinał kiełbaski z ekipą mazowiecką

 

Do domków (wszystkich) można zabrać psy - nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Oczywiście muszą być zachowane środki bezpieczeństwa ze względu na dzieci- kaganiec, smycz.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/114232-VII-Zlot-Ogolnopolski-Wawrzkowizna-29-06-01-07-2012

 

 

 

 

W tym temacie zadawajcie tylko ,,oficjalne pytania'' dotyczące VII Zlotu Ogólnopolskiego.

OFF-TOP przeniesiony http://forum.vw-passat.pl/threads/113647-VII-Zlot-Ogolnopolski-Off-top

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 1 brzmi:

czy domki są zabezpieczone przed podpaleniem :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustawa o bhp i p/poz powinny być gaśnice w każdym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z ustawa o bhp i p/poz powinny być gaśnice w każdym.
obiecujemy sprawdzić ich legalizacje w nocy z piątku na sobotę ok godziny 3:00 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a hamownia na 4x4 bedzie ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można najwcześniej przyjechać i najpóźniej wyjechać (za dopłatą)? bo nie wiem ile tygodni urlopu wypisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy osrodek będzie tylko do naszej dyspozycji bez kręcenia się tzw obcych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy to jeszcze ustalić, na chwilę obecną do dyspozycji dostaliśmy domki opisane w temacie pierwszym.

 

Kiedy można najwcześniej przyjechać i najpóźniej wyjechać (za dopłatą)? bo nie wiem ile tygodni urlopu wypisać :D

Na to mi dzisiaj Mieszko zwrócił uwagę, zapisane i niebawem zostanie wyjaśnione.

 

czy osrodek będzie tylko do naszej dyspozycji bez kręcenia się tzw obcych

Niestety nie. Ośrodek jest przewidziany na 350 osób, a tyle miejsc my nie kupujemy. Po za tym, na jego terenie jest duże jezioro i plaża z której mogą korzystać inni przyjezdni.

 

Czy płatność za opcję obiad/kolacja na miejscu czy wraz z płatnością za Zlot? :D

Koszt jest wyliczony już z posiłkami opisanymi w temacie głównym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po której stronie będzie odbywało się ognisko? od tego uzależniam wybór miejscówki miedzy brda a ranczem

Acha, chciałbym przyjechać w czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla mieszkoc chodziło o to:

Dodatkowo możliwość wykupienia pozostałych posiłków

obiad

kolacja

W sumie też byłbym zainteresowany wyżywieniem- tylko jaka cena i kiedy płatność (przelewem jak będę płacił za zlot czy na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy osrodek będzie tylko do naszej dyspozycji bez kręcenia się tzw obcych

to w sumie najwazniejsze

podpinam sie pod to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mogl przyjechac najwczesniej w sobote kolo 16 i musialbym wyjechac w niedziele kolo14jakby to wygladalo finansowo i wogole?

Edytowane przez emil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek,chyba nie bylo imprezy na ktorej bys sie nie dopytywal o zarcie.Co Ty,jesc jedziesz ,czy pic:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie też byłbym zainteresowany wyżywieniem- tylko jaka cena i kiedy płatność (przelewem jak będę płacił za zlot czy na miejscu).

 

Wszystkie dodatkowe posiłki wykupujecie sobie indywidualnie na miejscu gdyż jest możliwość szerszego wyboru.

(może będziesz miał ochotę w tym dniu na frytki ze schabowym,a może na samą zupę po mega kaaacu) :D

Posiłki w cenie pobytu są rozpisane tutaj: http://forum.vw-passat.pl/threads/114232-info-VII-Zlot-Ogolnopolski-Wawrzkowizna-29-06-01-07-2012

 

 

czy osrodek będzie tylko do naszej dyspozycji bez kręcenia się tzw obcych
to w sumie najwazniejsze

podpinam sie pod to pytanie

 

 

Niestety nie. Ośrodek jest przewidziany na 350 osób, a tyle miejsc my nie kupujemy. Po za tym, na jego terenie jest duże jezioro i plaża z której mogą korzystać inni przyjezdni.

 

Po której stronie będzie odbywało się ognisko? od tego uzależniam wybór miejscówki miedzy brda a ranczem

Acha, chciałbym przyjechać w czwartek.

 

Jeśli chodzi o ognisko,to ustalimy przy najbliższej wizji lokalnej (gdzie będzie wygodniej dla wszystkich) i damy znać.

Co do przyjazdów wcześniejszych--dopisane na listę pytań/ustaleń z Właścicielami Ośrodka.

 

Ja bym mogl przyjechac najwczesniej w sobote kolo 16 i musialbym wyjechac w niedziele kolo14jakby to wygladalo finansowo i wogole?

 

Na to pytanie Emil możemy odpowiedzieć w późniejszym terminie (uzależniamy to od ew. wolnych miejsc do noclegu,rezerwacji,ilości osób w podobnej sytuacji jak Twoja itd. itp )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności