Skocz do zawartości
verdi70

szalejące szyby drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Podłącz kompa i zobacz jakie błędy wali, bo myślę że przy takim zachowaniu to coś będzie na czerwono. Ewentualnie odepnij baterie na 30 min i zapnij z powrotem, zrób kalibracje szyb i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło to co przedmówca zaproponował?

Ja u siebie mam problem następujący. Po około 2h jazdy lusterka boczne odwracają się w kierunku wewnętrznym, a tylne szyby potrafią opuścić. Podczas tych problemów zaświeca się blokada szyb na sterowniku u kierowcy - i nie można jej wyłączyć. Zamknięcie szyb możliwe tylko przez domykanie z pilota. Aby się nie otworzyły - wyjąłem bezpiecznik.

Czy może to być jakiś problem z okablowaniem/włącznikami w drzwiach kierowcy?

Podłogę mam suchą i raczej nie jest to zamoknięcie modułu komfortu. Gniazda w drzwiach też prysnąłem WD40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nie znalazłem, więc w skrócie:

 

1. szyba kierowcy: nie otwiera się jednym naciśnięciem i trzeba trzymać przycisk. Zamyka się jednym podciągnięciem.

Próbowałem "czary" opisane w instrukcji - z trzymaniem przez 2 sekundy, ale nic to nie daje.

 

2. tylne okna nie otwierają się w ogóle.

Sprawdziłem bezpieczniki - są OK.

Nie otwierają się żadnym przyciskiem, ani pilotem.

 

Macie jakieś pomysły, gdzie szukać usterki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąć pod komputer i sprawdzić błędy.

Szybę kierowcy możesz spróbować zakodować jeszcze raz na włączonym zapłonie

otwierasz, cały czas trzymając przycisk + kilka sekund po tym jak szyba dojdzie do końca, potem to samo w górę i tak 3-4 razy z rzędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , ja tez pomarudze , mam to samo z tylem , oprócz tego, z pilota nie idzie domykac ani otwierac szyb , przestaly mrugac kierunki przy zamykaniu auta ,nie dziala regulacja oparcia fotela ,ogólnie juz kiedys byl na to leczony ale mam takiego fachmana ze szkoda gadac, auto nie najgorsze tylko ta elektronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kodowanie przyciskiem nic nie dało.

ALE przez jeden dzień działało samo z siebie, a teraz znowu nie działa :(

 

Tylne okna nie działają nadal, jeśli nie działają również z pilota, to zapewne przyciski w drzwiach nie mają z tym nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kompie wyskakuje komunikat o braku komunikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy wymiedzialem podsufitowke w cc i szyba od kierowcy się opuściła ale już nie chce się podnieść 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności