Skocz do zawartości
neurojarre

Kierowcy chcą zablokować A4. Mają dość wysokich cen paliw.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mijałem się z peletonem jadącym na Kraków, akcja protestacyjna była na pewno zauważona i ciesze się z tego że powoli wskrzesza się ta jedność obywatelska. Dzisiaj z kolei oglądałem na TVN Kawę na ławę i już mnie dobił ten żydek Szejnfeld tekstem, który zresztą lansuje cała hałastra PO, że paliwo jest drogie bo cena ropy jest droższa na rynkach także ze względu na konflikt z Iranem. Co to za bzdury, lipne argumenty dla tumanów!! przecież my importujemy ropę z Rosji a nie Iranu, a w dodatku nie po cenie SPOT-owej a na zasadzie długoterminowych kontraktów, a więc wpływ cen giełdowych jest mizerny, a paliwo drożeje. . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jestem w takiej sytuacji i osobiście wkurwia mnie manipulowanie cenami.

 

Prosty przykład (niech mi to ktoś wytłumaczy) :

 

Jarocin -Lukoil -ON -ubiegła środa 5,75 ,ubiegły piątek -5,69 ,ubiegły wtorek(lub środa już nie pamiętam) 5,72 ,dzisiaj,ok 20:30 5,60!!!!!!

 

Lukoil zawsze od zawsze obniżał kilka groszy paliwo w piątek do niedzieli. Taki mają sposób na życie. W poniedziałek wracają do normalnych cen. Dlatego opłaca się tankować w piątek po południu (około 19 obniżają) albo w sobotę.

 

Tankuję ma Lukoil nie od dziś i zauważyłem właśnie taki obrót sprawy, że w soboty za tą samą kasę mi do baku więcej włazi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lukoil zawsze od zawsze obniżał kilka groszy paliwo w piątek do niedzieli. Taki mają sposób na życie.

 

Ktoś potwierdził moje spostrzeżenie :D

Ja zauważyłem takie zjawisko na stacjach ESSO w No.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na umacniającą się złotówkę - to da teraz obniżkę o kilka groszy. Zobaczymy czy ten trend się utrzyma.

Nowy problem - Iran i zagrywki UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akieś 15 lat temu lub troszkę więcej. Dla mnie to szmat czasu.

Mniej niż dziesieć , mniej...

Dobrze pamiętam ze w 2001 LPG kosztował około 1,3, a PB Dwa złote z groszem....

A teraz zweryfikujcie pensje, czy też wam w niecałe 10 lat skoczyły o 100 %....jeśli tak ....to nie macie co bić piany...jeśli nie to niestety...sprawiedliwość jest ślepa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mniej niż dziesieć , mniej...

Dobrze pamiętam ze w 2001 LPG kosztował około 1,3, a PB Dwa złote z groszem....

A teraz zweryfikujcie pensje, czy też wam w niecałe 10 lat skoczyły o 100 %....jeśli tak ....to nie macie co bić piany...jeśli nie to niestety...sprawiedliwość jest ślepa.....

 

 

 

 

Nie pracuję od 10 lat. Ale na podstawie pensji moich rodziców mogę napisać że suma ich wynagrodzeń zmalała.

 

Widzę, że jesteś zadowolony z życia w obecnie panującej sytuacji w kraju, cieszę się twoim szczęściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat który do niczego nie prowadzi. Miałem długą ripostę tutaj,ale to nie ma sensu. Martwi mnie tylko,że zaraz wszystko zdrożeje,bo stawki w transporcie będą musiały urosnąć...

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesteś zadowolony z życia w obecnie panującej sytuacji w kraju

Oczywiście, kocham ten kraj , jestem patriotą, szanuję wszystkich którzy walczyli o niepodległą Polskę w taki czy inny sposób, staram sie brać udział w wyborach, płacę podatki i mandaty, nie pluję na sztandar, jakoś wiążę koniec z końcem, czasem nawet coś odłożę...

....ale niesmak niestety jest....

W możliwy sposób daję upust emocjom które nasilają się patrząc jak ten kraj schodzi na psy, jak szerzy sie krzywda ludzka, jak bezradna jest władza wobec rosnącego ubóstwa wielu Polaków i im bardzo chcę aby cokolwiek zmieniło się na lepsze , aby każdy Polak mógł powiedzieć z dumnie uniesioną głową że mieszka w kraju nad Wisłą

 

Zinterpretuj to jak chcesz.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie napisane Włodku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem o grupowych zakupach.Negocjuje się ze stacją zakup paliwa dla 100 kierowców na dany miesiąc po niższej cenie na podstawie karty klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałem o grupowych zakupach.Negocjuje się ze stacją zakup paliwa dla 100 kierowców na dany miesiąc po niższej cenie na podstawie karty klienta.

http://forum.vw-passat.pl/threads/113743-Karty-rabatowe-LOTOS?highlight=karta+paliwo

http://forum.vw-passat.pl/threads/92268-Karty-rabatowe-Orlen-KARTY-JUZ-SA?highlight=karta+paliwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie ten reportaż, no przecież to ręce opadają. Podatek od podatku takie rzeczy nie mają nawet miejsca w Republice Konga

 

 

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Kto-ustala-wysokie-ceny-paliw,wid,14274418,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności