Skocz do zawartości
KaVo

Przyciemnianie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj masz w sumie odpowiedz

 

no i można dodać jeszcze czy ma w radiowozie miernik do badania przepuszczalności światła

 

w moim poprzednim pasku miałem pieknie przyciemnione i w 3 tygodnie po zabiegu zrywałem folie na lotnisku na okęciu...kląłem potem całą drogę na te *****e psy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie zerwiesz to co? Dowód zabierają czy jeszcze jakieś inne konsekwencje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dowód, a przegląd 20 zeta cząstkowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zmieniam temat, czy ktoś może polecić dobry i tani warsztat który zajmuje się przyciemnianiem szyb w LUBLINIE ??? mam wene na ciemne szybki w paszczaku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która folie polecacie? 3M czy Carpoint bedzie lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może polecić dobry i tani warsztat który zajmuje się przyciemnianiem szyb w LUBLINIE
takie pytanie to ja bym zadał ale w regionalnych pogaduchach a nie tutaj a jak nie to jest jeszcze wujek google :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tom Car w Matczynie profesionalna firma i dosyc tania, sam bede tam przyciemnial po nowym roku swojego paska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Która folie polecacie? 3M czy Carpoint bedzie lepsza?

Ja robiłem w swoim pasku Carpointem- efekt całkiem niezły ale 3M moim zdaniem lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Temat stary ale może sie przyda Folia 3M przy zwykłej wersji FX ma chyba 5 lat na odbarwienie a w wersji premium do 7lat więc polecam tym bardziej że troche przy tym robiłem .

Co do przyklejenia foli na przednie szyby to nawet bezbarwna jest nie dozwolona wiec nawet jak policjant nie bedzie miał miernika to moze poprosic o opuszczenie szyby i zobaczy ze jest cos naklejone = zabraniem dowodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszSaw
Troche zmieniam temat, czy ktoś może polecić dobry i tani warsztat który zajmuje się przyciemnianiem szyb w LUBLINIE ??? mam wene na ciemne szybki w paszczaku :D

 

Kolego albo dobry albo tani hehehhe. Kupiłeś coś kiedyś bardzo dobrego i było tanie ???? bo ja nie.

 

Osobiście mogę Ci polecić warsztaty, które mają folie LLumar bo widzę ze są takie co mają tą folie w Polsce. Ja przez kilka dobrych lat mieszkałem w stanach i jeździłem autami. Słyszałem tylko pochlebne opinie od użytkowników i instalatorów twierdzili ze ta folia to najwyższa półka i niema sobie równych. Jak wróciłem to szukałem tej folii i jest dostępna bo mam ją na aucie i w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze orientujecie ile potrzeba m2 na oklejenie bocznych, bagaznika, oraz tylnej szyby do vw passata b5fl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W pasacie mam funkcje przyciemniana lusterek - wstecznego i po stronie kierowcy,- w przypadku oslepiania przez auto jadace za nami.

PYTANIE..

Czy moge przyciemnic tylne szyby ..??????

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moge przyciemnic tylne szyby ..??????
o ile dobre pamiętam to w przepisach jest tak napisane że jak masz prawe lusterko to tylną szybę możesz nawet "zaspawać" albo tak jak mój kolega kiedyś powiedział że przyklei na tylną szybę tapetę przypominająca cegły :lol tak więc możesz przyciemnić szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylne do woli, ja już w kolejnym samochodzie mam 80% tył fabrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym się dowiedzieć czy przyciemnia się tylne szyby w Passatcie CC ?

W cc jest to o tyle nietypowe, że są one bez ramek więc nasuwa się pytanie jak to będzie wyglądać

i jak z trwałością czegoś takiego?

 

Czy ktoś w swoim samochodzie coś takiego montował ?

Szukałem informacji na forum ale nie mogłem znaleźć stąd pytam.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

chciałbym się dowiedzieć czy przyciemnia się tylne szyby w Passatcie CC ?

W cc jest to o tyle nietypowe, że są one bez ramek więc nasuwa się pytanie jak to będzie wyglądać

i jak z trwałością czegoś takiego?

 

Czy ktoś w swoim samochodzie coś takiego montował ?

Szukałem informacji na forum ale nie mogłem znaleźć stąd pytam.

 

 

 

Pozdrawiam

Dobry zakład nie będzie miał z tym problemów. Zazwyczaj zostawia się ok 1mm od krańca szyby, żeby nie odstawała. Tak też robią w tylnych, otwieranych szybach żeby nie odchodziła przy wchodzeniu w uszczelkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

 

A czy ktoś w swoim CC montował może folie ?

Jeśli tak to jakiej firmy?

 

I jak to się prezentuje czy nie ma faktyczne wizualnej różnicy porównując do fabrycznych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica miedzy folia a oryginalem jest widoczna na tylnej szybie na tzw kropkach( obramowce ) przy folii widoczna jest biala ramka przy oryginale nie . Zajmuje sie oklejaniem i da sie zrobic boczne szyby bez marginesu tzn na zero ( folia docieta idealnie z krawedzia ). Szukaj kogos kto uzywa dobrych foli min. global llumar sungard suntek itd te folie maja dobry klej i napewno poradza sobie z szybami bez ramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności