Skocz do zawartości
KaVo

Przyciemnianie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie !

przyciemniałem szyby w swoich poprzednich autach i wszystko było ok , zamierzam teraz tą operacje wykonać w moim paszczaku lecz nieco delikatniej żeby coś jednak było widać :) lecz do rzeczy , oglądam sobie filmiki jak to ludzie robią i troszkę się zdziwiłem widząc jak oklejają wewnątrz (ja tak i tylko tak robiłem) jak i na zewnątrz :/ po co oklejają na zewnątrz :/ nie mogę pojąć czemu ma służyć taka operacja oklejania dwustronnie :/ przeciez potem z zewnątrz widać brzegi tej folii .. ktos może mi to wyjaśnic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie oglądałeś uważnie. z zewnątrz sobie docinają na wzór i formują folie. a potem ten kawałek kleją od spodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze takie "formowanie" folii na zewnątrz potem ułatwia klejenie od spodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w b3/b4 to i tak pikuś ponieważ wszystkie szyby boczne można wyciągnąć bez problemu bo w drzwiach są w prowadnicach a tylne boczne są przykręcane tylko kłopot yłby z klapą:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic bede kombinował w przyszłym tyg , jak zrobie to oczywiście sie pochwale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może mniej więcej jaki jest koszt przyciemnienia szyb do passata B5 w firmie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze średnio biora ok 100 za szybę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wie ktoś może mniej więcej jaki jest koszt przyciemnienia szyb do passata B5 w firmie ??

 

Jeśli masz sedana to za tylną szybę biorą najwięcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tymi przednimi szybami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednie szyby muszą mieć 70% przepuszczalności światła, fabryczne mają tyle.

Naklejanie nawet najbardziej przepuszczalnych foli naraża na zabranie dowodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wie ktoś może mniej więcej jaki jest koszt przyciemnienia szyb do passata B5 w firmie ??
mi w Jaworznie krzyknęli za 5 szyb 350 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak wyciągnąć szyby z tylnich drzwi ??? wyciągał ktos ? którędy je wyjąc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w b5 kombi za 5 szyb 400zl z wyjeciem i wlozeniem szyb.

przednich szyb nie polecam przycemniec bo jaka bys nie nakleil to i tak ci dowod zabiora albo bedziesz folie zrywal przy nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mieliscie juz jakis problem z policją przez przyciemnione przednie ?? bo jestem zdecydowany na przyciemnienie i sie zastanawiam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mieliscie juz jakis problem z policją przez przyciemnione przednie ?? bo jestem zdecydowany na przyciemnienie i sie zastanawiam ??

Zależy na kogo trafisz ja osobiście dopiero zrobię przyciemke wszystkich szybek ale rozmawiając z tymi co już ją mają to zgodnie Hurem mówią że to zależy od policjanta większość ma to w nosie ale nieraz jak zobaczą młodego za kółkiem szalejącego to i do szybek się przyczepią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mieliscie juz jakis problem z policją przez przyciemnione przednie ?? bo jestem zdecydowany na przyciemnienie i sie zastanawiam ??
tutaj masz w sumie odpowiedz
jaka bys nie nakleil to i tak ci dowod zabiora albo bedziesz folie zrywal przy nich.
zależy od policjanta większość ma to w nosie ale nieraz jak zobaczą młodego za kółkiem szalejącego to i do szybek się przyczepią
no i można dodać jeszcze czy ma w radiowozie miernik do badania przepuszczalności światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczerpnij info od sprzedających folie, doskonale wiedzą, którą folie możesz stosować bez problemu z policją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczerpnij info od sprzedających folie, doskonale wiedzą, którą folie możesz stosować bez problemu z policją.

kiedyś w prasie jakiejś przeczytałem że fabryczne szyby są przyciemniane ileś już procent i że jaka kolwiek folia na te boczne przyjdzie to już przekroczy próg przepuszczalności , znajomy policjant potwierdził to. a zawsze można spytać w aso jaka jest przepuszczalność przednich szyb fabrycznym przyciemnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczerpnij info od sprzedających folie, doskonale wiedzą, którą folie możesz stosować bez problemu z policją.

 

no to ci mowie ze nie ma takiej, moze po przezroczystej ale tez watpie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności