Skocz do zawartości
maikpl

Szyby Elektryczne nie otwierają się

Rekomendowane odpowiedzi

jest szansa, znajdz kogos kto ma taki sam numer modulu i sprobuj podmienic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy dobrze tutaj pisze swoja wiadomosc, ale mam problem. Moje przednie elektryczne szyby chodza tak, ze po nacisnieciu przycisku szyba idzie 3-4 cm w dol/w góre, po czym trzeba puścic i znów nacisnąc przycisk, zeby znow poszly 3-4cm w dol/w gore i tak ciagle. Z tylnymi nie mam takiego problemu. wszyscy dziala bardzo dobrze. Wiecie moze o co moze z tym chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odłącz akumulator na pół godziny i wtedy zobacz co sie bedzie dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik szyb najprawdopodobniej, rozbierz wyczyść i sprawdź czy pomogło.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumulator odlączalem, nie pomaga. Przelącznik przekładałem drugi i objawy nadal są takie same. Raczej to mechanizm podnoszenia szyby ani silniczek bezposrednio nie moze byc? dodam ze od strony pasazera jest tak samo.

Doszedł nowy objaw, z lewej strony od kierowcy na poczatku otwierania wydaje sie ze tak ciezko szyba chodzi.

Edytowane przez ostroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Najpierw ad vocem: szyba u pasażera jakiś miesiąc temu zaczęła mi wariować a potem bardzo ciężko chodziła ... na koniec całkowicie padła - okazało się, że linki prowadzące cały mechanizm po prostu się przetarły i zaczęły pękać blokując mechanizm a potem go całkowicie blokując.

 

Kupiłem cały mechanizm (linki z prowadnicami) za około 50 PLN i teraz działa.

 

....... a teraz dalej ... bo jest jeszcze szyba od kierowcy

 

Mam dokładnie to samo co kolega. "ostroch" od strony kierowcy.

 

Moduł komfortu dziś sprawdziłem - suchutko jak na pustyni, żadnych białych ani zielonych wykwitów, przewody czyściutkie (jak na 20 lat) nie widać nigdzie pęknięć izolacji ani tego typu problemów.

 

Bezpieczniki sprawdzone.

 

rozebrałem i na wszelki wypadek przeczyściłem styki w samym mechanizmie otwierania choć nie były w żaden sposób brudne zniszczone czy zaśniedziałe.

 

 

Moduł wygląda jak nowy nawet odrobiny wilgoci nie widać. a szyba wariuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś wie jak odróznić silniczek szyby wersje europejska od angielskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

W moim b5 mam problem z elektrycznymi szybami, mianowicie najpierw wysiadla strona kierowcy potem pasazera. Moduł komfortu byl sprawdzony, dziala domykanie i otwieranie szyb z kluczyla a z przyciskow nie. 

Czy spotkal sie ktos z podobnym problemem? 

Edytowane przez lukomarko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności