Skocz do zawartości
Luke

witamy w zagranicznych - UK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Lary_v i Lesior jakie macie radyjka w swoich autkach . Bo ja mam RCD 300 mp3 ale mysle o zmianie . Chcialem kupic 2din sat navi z Ebay tak do 3 stowek , ale jak uslyszalem jak to gra u szwagra w pasku to juz wole moje rcd300 . Myslalem nad rcd 510 ale wyczytalem ze w moim pasku moze rozladowywac akumulator.

Rcd 300mp3 takie mam.

734fa0e1ceab4dcd125b1a842d1ea41a.jpg

Rcd 510

efbd1466e14f5f4fa02d725b22f2a575.jpg

 

Ja mam rns310 z najnowszym softem który zrobiłem sam + bluetooth wersja premium którą również sam dołożyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rafal z Cardiff

Passat B7 2.0TDI BLUEMOTION

ciekawe czy ktos z Walii tez jest

Pozdrawiam rodakow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

Mieszkalem trochę w Llanelli. Jednak South West znacznie ladnieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Llanelli to taka troche wiocha, aczkolwiek ladna plaza w poblizu tam jest :)

Cardiff jest bardzo ladne

Milo poznac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowy na forum jednak z vw przygoda trwa od dawna. Stroud. Glocestershire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z moich okolic :) ja w okolicach Stroud mieszkam od ponad 12 lat ;)

witamy !!!

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem z Wolverhampton

Edytowane przez morfeusz84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak się złożyło że od roku mieszkam w Londynie, passat niestety został w PL. Kiedyś się jeździło na spoty i tak sobie pomyślałem czy coś tutaj organizujecie? Chętnie bym wpadł poznał kilku z was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest martwica , wszyscy pozwozili auta do pl [emoji38]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie...ja mam tu w uk i to nawet dwa :)

 

c6824716549b1679443dc0603de95125.jpg538e1fa9ee0bf68a2cc38be473e88c6f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie...ja mam tu w uk i to nawet dwa :)

 

c6824716549b1679443dc0603de95125.jpg538e1fa9ee0bf68a2cc38be473e88c6f.jpg

 

To był taki podtekst [emoji6] , bo tu cisza grobowa zero ruchu , jak by nikt nie miał paska w uk [emoji15]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , jestem z Wolverhampton

 

o i ktoś z moich okolic się pojawił pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i się ruszyło , zombi apokalipsa [emoji39] , witam emigranta [emoji4]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest z Londynu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugi czas nie zagladalem na forum bo z czarnym passatem nic sie nie dzialo i wiecej udzielalem sie na forum motocyklowym, teraz kupilem za grosze bordowego, a to byl kon roboczy wiec trzeba go ogarnac.

 

Za pare dni przyjdzie interfejs staga zeby wyregulowac instalacje lpg, trzeba zajrzec do modulu komfortu bo owietlenie wnetrza szaleje, wymieniec uszczelke pod pokrywa zaworow i zamek w drzwiach kierowcy.

 

Odchlewianie i polerownie juz zrobione jak widac na zdjeciach. Tuningu nie bedzie, bo jakos tu w uk bardziej mi sie auta w serii podobaja. Jedyne co to dojdzie aktywny subwoofer zeby troche basu dodac.

 

Jestem z Byfleet KT14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piasek1985 ładne te twoje kombiaczki i takie czyste [emoji5] , to ty masz bardziej Londyn ogarnięty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piasek1985 ładne te twoje kombiaczki i takie czyste [emoji5] , to ty masz bardziej Londyn ogarnięty .

No ja wewnatrz m25 wiec do Londka nie tak daleko.

 

Czarnego paska mamy od 3 lat. Kupilismy jak kupowalismy dom zeby robil za konia roboczego, na wysypisko przez rok czasu wywiozl wiecej niz niejedna smieciarka. Jako ze sie nic z nim nigdy nie dzialo to tak zostal i to przez dlugi czas jako jedyme auto bo ja na moto smigalem do pracy. Zjezdzil juz Europę, trasy do Polski, poludnie Francji, objazdowka przez Europe i nic sie z nim nie dzialo. Jedynie co to zawsze mu troszke mocy brakowało bo to 1.9tdi ale w wersji 100KM, dlatego na ostatnim urlopie w pl byl na reanimacji. Naprawa zawieszenia, wgrany jakis wirus gotowiec, wiem ze to nie to samo jak custom map na hamowni, ale przed wirusem ledwie 160km/h wyciagal i poznie byla meka, a z wirusem leci i przyspiesza rowniutko do 200km/h no i jazda z przyczepa stała sie przyjemna i nawet wyorzedzic mozna bylo na powrocie z PL. Przy okazji jako ze brat na boku zajmuje sie polerowaniem aut to i lakier dostal drugie zycie poprzez maszynowa polerke. I chyba juz tak z nami zostanie az sie rozleci bo ze wzgledu na 160k na liczniku tu w UK nie ma juz zadnej wartosci wiec zal sprzedawac. Tu fota z podrozy z przyczepa:

 

1) pelen ladunek na podroz na poludnie Francji z jednym moto

 

73fdeddabc106990fba7542fc47ac341.jpg

 

2) ostania wyprawa do PL, pelen ladunek i dwa moto na przyczepie

 

4abda395789da17e82190a2a604222c3.jpg

 

Bordowy pasek kupiony tydzien temu bo jakos sie chyba zestarzalem i nie chce mi sie zima na moto jezdzic. Niestety byl bardzo zaniedbany przez poprzedniego wlasciciela, no ale jeden weekend czyszczenia wnetrza i porzadnego czyszczenia lakieru i woskowania i zaczal jakos wygladac. Ten jest 2.0 beznyna 130KM z instalacja lpg. Na lato pewnie pokusze sie tylko o jakies felgi 17/18" i wiecej mi nie trzeba. Jak sie nasluchalem od kolegow o problemach z silnikami 2.0tdi to juz wole pozostac przy b5.

 

f222a52b56d1342e2e242e93b00ffad9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności