Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, szukałem i nic nie znalazłem.

Czy ktoś posiada jeszcze ori płytę do MCD?

U mnie wypalana nie chce się odpalić.

Jak możecie to pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że sporo do czytania, ale przejrzyj ...

http://forum.vw-passat.pl/threads/15900-Jak-i-jaka-plyte-skutecznie-wypalic-dla-MCD-MFD

płytka najtańsza na świecie (najlepiej strona do nagrania, jak najbardziej biała, żadne niebieskie, czy zółte), clone cd full, profil Data cd, prędkość x1.

Jeśli soczewka czysta i nagrywarka kompatybilna, to będzie wszystko OK.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem, że sporo do czytania, ale przejrzyj ...

http://forum.vw-passat.pl/threads/15900-Jak-i-jaka-plyte-skutecznie-wypalic-dla-MCD-MFD

płytka najtańsza na świecie (najlepiej strona do nagrania, jak najbardziej biała, żadne niebieskie, czy zółte), clone cd full, profil Data cd, prędkość x1.

Jeśli soczewka czysta i nagrywarka kompatybilna, to będzie wszystko OK.

Pozdr

 

 

No właśnie nie i w tym jest problem, próbowałem zgodnie z instrukcjami na forum wypalać różne płytki, różnych firm ( te najtańsze i najdroższe) z różnymi prędkościami ( laser jest ok, odtwarza mi CD) i za każdym razem domaga się ori. Wydaje mi się, że chyba tak musi być. Dlatego poszukuję ori płytki do MCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało nagrać płytę. Nagrywałem płytki sony, ale co najważniejsze:

1. Nagrywanie na trzech różnych nagrywarkach mojego kompa stacjonarnego a potem laptopie i nic.

2. Dopiero próba nagrania na kompie w pracy się powiodła (również na najtańszych płytach).

Zalecam więc wypróbowanie kilku nagrywarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności