Skocz do zawartości
__ArroW__

7 Styczeń - Noworoczny spot - Rytkówka godz. 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę chętne osoby o wpisywanie się, co do obecności na spocie w celu rozeznania się w jakiej ilości osób mniej więcej przyjedziemy do Rytkówki, lista jak i aktual zrobiony w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Mnie można dopisać do listy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

A zabierze mnie ktoś z Inowrocławia?

Proszę, poratujcie kolegę w potrzebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

dopisz mnie ;]

 

---------- Dodano o 21:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:57 ----------

 

Tomek zabiorę Cię, nie ma problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja to się wpisywać nie muszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Nie ukrywam, że właśnie na Ciebie liczyłem :piwko

Będę dzwonił do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także można dopisać

Edytowane przez JakiCMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się ma!! no odnośnie motoorkiestry to z ilością miejsc jest lipa!! wejdzie raptem z 15 aut!! a z tego co od Mareckiego słyszałem to może wpuścić kilka aut z vw-passat.pl więc dla wszystkich miejsca nie styknie!! ale ten Plac Dekerta na którym ma być impreza jest niedaleko zeszłorocznej miejscówki dosłownie 100 metrów po przeciwnej stronie!! więc można by zostawić tam auta i przejść ten odcinek na pieszo!!a po imprezie moglibyśmy podskoczyć do Pizzerii lokal bym spróbował załatwić na 20-25 osób w zależności od ilości chętnych!! sam biorę udział w motoorkiestrze wraz ze street monster team!! impreza ma być od 12 do 14 (dla aut uczestniczących) ale po imprezie można by było podbić do pizzerii tak jak już pisałem! lokal jest w domu parking przed lokalem spory!! można by tak jak ktoś już pisał zaliczyć motoorkiestrę a przy okazji minispota w Lipnie po imprezie zrobić!!!

 

PISZCIE CO WY NA TO???? Z TEGO CO WIDZĘ TO TEMAT JEST JESZCZE OTWARTY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się ma!! no odnośnie motoorkiestry to z ilością miejsc jest lipa!! wejdzie raptem z 15 aut!! a z tego co od Mareckiego słyszałem to może wpuścić kilka aut z vw-passat.pl więc dla wszystkich miejsca nie styknie!! ale ten Plac Dekerta na którym ma być impreza jest niedaleko zeszłorocznej miejscówki dosłownie 100 metrów po przeciwnej stronie!! więc można by zostawić tam auta i przejść ten odcinek na pieszo!!a po imprezie moglibyśmy podskoczyć do Pizzerii lokal bym spróbował załatwić na 20-25 osób w zależności od ilości chętnych!! sam biorę udział w motoorkiestrze wraz ze street monster team!! impreza ma być od 12 do 14 (dla aut uczestniczących) ale po imprezie można by było podbić do pizzerii tak jak już pisałem! lokal jest w domu parking przed lokalem spory!! można by tak jak ktoś już pisał zaliczyć motoorkiestrę a przy okazji minispota w Lipnie po imprezie zrobić!!!

 

PISZCIE CO WY NA TO???? Z TEGO CO WIDZĘ TO TEMAT JEST JESZCZE OTWARTY!!!!

 

tak, ale niestety już troszkę za późno, na kombinacje, na 7.01 został zarezerwowany lokal w Obrowie na spota, więc nie mieszajmy już tematów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz i mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, ale niestety już troszkę za późno, na kombinacje, na 7.01 został zarezerwowany lokal w Obrowie na spota, więc nie mieszajmy już tematów

 

ale skoro w Lipnie motoorkiestra kończy się o 14 to Bartek wpisuj się i wbijaj do Oborowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się ma!! no odnośnie motoorkiestry to z ilością miejsc jest lipa!! wejdzie raptem z 15 aut!! a z tego co od Mareckiego słyszałem to może wpuścić kilka aut z vw-passat.pl więc dla wszystkich miejsca nie styknie!! ale ten Plac Dekerta na którym ma być impreza jest niedaleko zeszłorocznej miejscówki dosłownie 100 metrów po przeciwnej stronie!! więc można by zostawić tam auta i przejść ten odcinek na pieszo!!a po imprezie moglibyśmy podskoczyć do Pizzerii lokal bym spróbował załatwić na 20-25 osób w zależności od ilości chętnych!! sam biorę udział w motoorkiestrze wraz ze street monster team!! impreza ma być od 12 do 14 (dla aut uczestniczących) ale po imprezie można by było podbić do pizzerii tak jak już pisałem! lokal jest w domu parking przed lokalem spory!! można by tak jak ktoś już pisał zaliczyć motoorkiestrę a przy okazji minispota w Lipnie po imprezie zrobić!!!

 

PISZCIE CO WY NA TO???? Z TEGO CO WIDZĘ TO TEMAT JEST JESZCZE OTWARTY!!!!

 

tak, ale niestety już troszkę za późno, na kombinacje, na 7.01 został zarezerwowany lokal w Obrowie na spota, więc nie mieszajmy już tematów :)

ale skoro w Lipnie motoorkiestra kończy się o 14 to Bartek wpisuj się i wbijaj do Oborowa

 

tylko w Lipnie jest w niedzielę, a my mamy w sobotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko w Lipnie jest w niedzielę, a my mamy w sobotę

 

no tak :P nie skojarzyłem :P mój błąd

Edytowane przez JakiCMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wraz z klubem SMT Lipno bylismy na placu gdzie jest impreza wośpowa ! byliśmy w 8 autek, i miejsca było jeszcze spokojnie na 10-12 samochodów ! więc teraz decyzja należy do was, od nas bedzie około 12 autek więc możemy dojechać do 20 razem z wami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ja mówię NIE!

Co za przyjemność marznąć na dworze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam osiemnastkę..... (nie swoją rzecz jasna :P ) więc nie dam rady wieczorem w sobote :( szkoda... k**a zawsze coś :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wraz z klubem SMT Lipno bylismy na placu gdzie jest impreza wośpowa ! byliśmy w 8 autek, i miejsca było jeszcze spokojnie na 10-12 samochodów ! więc teraz decyzja należy do was, od nas bedzie około 12 autek więc możemy dojechać do 20 razem z wami ?

 

Tak jak wyżej napisałem, nie mieszajmy już tematów bo się bałagan robi.

 

Proszę o dalsze wpisywanie się na listę osób, które mają ochotę zajrzeć na sobotniego spota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale skoro w Lipnie motoorkiestra kończy się o 14 to Bartek wpisuj się i wbijaj do Oborowa ;)

 

chętnie !! ale w Lipnie Motoorkiestra jest 08.01 w Niedzielę!! a w Sobotę w Obrowie ni w kij mi nie pasuje!! bo tak to bym chętnie podjechał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie wyrobie w czasie z robota i bede mial autko to sie zjawie przywitac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie wyrobie w czasie z robota i bede mial autko to sie zjawie przywitac
autko chyba obgadane ;)

 

 

Mnie nie dopisywać....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i tak przyjadę :P

 

 

 

 

 

 

 

Łopiekunie zrób listę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności