Skocz do zawartości
__ArroW__

7 Styczeń - Noworoczny spot - Rytkówka godz. 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem możemy, ale nie w Lipnie, bo tam podobno nie będzie miejsca na nasze auta

 

nie wiem jak gdzie indziej ale w Chełmnie można normalnie na około rynku sie wbić jak będzie orkiestra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Jeśli miejsca nie ma, to zrobimy sobie spota normalnie i też będzie super

Dokładnie:ok To pozostaje kwestia miejsca i czy w sobotę czy niedzielę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie To pozostaje kwestia miejsca i czy w sobotę czy niedzielę

 

Myślę, że jeśli chodzi o WOŚP-a i była by taka możliwość to nie było by wyjścia nie zrobić w niedzielę, ale jako, że robimy normalnego spota to wydaje mi się, że sobota będzie z reguły wygodniejszym dniem z faktu patrząc na ostatni wypad na Wigilię dużo osób szło na drugi dzień do pracy i robił się problem, żeby posiedzieli dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, nie chodzi o to że was nie chce czy coś. Tak jak rozmawiałem z Arrowem i Asią, WOŚP w Lipnie w tym roku jest w całkiem innym miejscu, z SMT Lipno będzie około 11 autek, jeżeli od was było by te 6-7 passków to wpuszczę. a reszta najwyżej stanie gdzieś obok i tyle. Jak coś to Arrow albo Asia niech piszą do mnie na fc ;)

 

Możemy zrobić tak że jak np przyjedzie 10 passatów, to 5 passków jako delegacja wjeżdza na plac imprezy a reszta stanie obok i tyle ;) Co wy na to ?

 

DOBRA PANOWIE I PANIE, USTALIŁEM Z KOLEGĄ KTORY POMAGA MI W WOŚPIE, JAK CHCECIE, WPUSCIMY WAM 7 PASSATÓW, NIE WIDZE PROBLEMU.

Edytowane przez mareckilpn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DOBRA PANOWIE I PANIE, USTALIŁEM Z KOLEGĄ KTORY POMAGA MI W WOŚPIE, JAK CHCECIE, WPUSCIMY WAM 7 PASSATÓW, NIE WIDZE PROBLEMU.

 

Więc teraz pytanie do posiadaczy auta modelu passat :P bo ja i tak już nie wjadę :D, będzie minimum 7 aut czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w razie co na orkiestrę się piszę a potem możemy pojechać do Rytówki ;) na spota już naszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Rytkówka :) Pomimo że to WOŚP ale nie chcę marznąć, stać i prawdopodobnie moknąć. Owsiakowi pomogę aukcją i pewnie do puszek też coś wrzucę.

 

Także ja z Natalią piszemy się tylko na Rytkówkę.

 

Lubimy ciepło :)

 

edit,

 

a no i jesteśmy za sobotą :)

Edytowane przez resi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko w temacie orkiestry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wszystko w temacie orkiestry ?

 

myślę, że tak

 

Jako, że już minął spory czas i spot zbliża się wielkimi krokami a niestety rezerwację trzeba załatwiać tydzień wcześniej, proszę Elę i F@ziego o zarezerwowanie Rytkówki góry lokalu dla Nas, żebyśmy mogli swobodnie i zgodnie z datą spotowego kalendarza się spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jutro przedzwonię do Rytkówki:) I się wszystkiego dowiem;) Myślę, że nawet gdyby góra była zajęta, to spokojnie na dole możemy sobie stoliki zamówić;) To spocik w sobotę robimy, tak?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro przedzwonię do Rytkówki I się wszystkiego dowiem Myślę, że nawet gdyby góra była zajęta, to spokojnie na dole możemy sobie stoliki zamówić To spocik w sobotę robimy, tak?

 

Ok w porządku, mam nadzieję, że uda się wszystko załatwić bez problemu. Tak spot odbędzie się zgodnie z rozpiską, ponieważ nie ma dłużej czasu na kombinacje alpejskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok w porządku, mam nadzieję, że uda się wszystko załatwić bez problemu. Tak spot odbędzie się zgodnie z rozpiską, ponieważ nie ma dłużej czasu na kombinacje alpejskie.

Wszystko jest na dobrej drodze :)

Wykonałem odpowiednie telefony i na tą chwilę jest zarezerwowana góra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super. ja mam taką małą prośbę.

Czy mógłby ktoś zabrać lapka i VAGa ze sobą i sprawdzić mi w passku który czujnik od ABSu padł?

Z góry wielkie dzięki

 

Jeszcze na którą godzinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi
Czy mógłby ktoś zabrać lapka i VAGa ze sobą i sprawdzić mi w passku który czujnik od ABSu padł?

wezmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na którą godzinę?

 

Myślę, że 16 chyba taka w miarę sensowną godziną będzie, co Wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także jestem na tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności