Skocz do zawartości
romeo9999

wzmacniacz,tuba, kondensator problem z podłaczeniem kondensatora ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a ja posiadam radio MDF2 CD (DX) i chciał bym podpiąć pod niego skrzynke basową + wzmacniacz i powiedzcie podejdzie pod to radio ? Mam długi niebieski czincz-czincz z kabelkiem po środku łączenia do uruchamiania i wyłączania się wzmacniacza pod jaki kabel bym go musiał podpiąć ? i mam też gruby czerwony kapel pod akumulator, którędy by go przeprowadzić do niego ? Jest jakiś sposób ?

 

DSC_0015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony idzie pod kleme + akumulatora ja go przeprowadzilem z prawej strony od pasażera musisz ściągnąć oslone plastikową żeby sie dostac tak jak by pod nagrzewnice od strony silnika przy wycieczce od strony pasażera ale łatwiej jest pod skrzynkę bezpieczników wewnątrz kabiny. Cinch podpinasz po cinch jak masz w radiu.

Jak nie to musisz pociagnac z wyjścia na głośniki ja tak zrobiłem, ale wtedy we wzmacniaczu podpinasz je pod wejcie Hi, z wysokim sygnałem. Rem czyli ten kabel dajacy + do uruchominia tubu najlepiej podpiąć pod stacyjke ja na razie popiołem tez pod skrzynkę bezpieczników na + który pojawia się po załączeniu silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie jak ten kabel zasilający macie przepuszczony do aku ? bo nie znajde żadnej dziury a kabe mam dość gruby :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie jak ten kabel zasilający macie przepuszczony do aku ? bo nie znajde żadnej dziury a kabe mam dość gruby :/

 

Pod aku jest gumowa przelotka z wolnymi zaślepkami, najlepiej odkręcić podstawę aku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie to musisz pociagnac z wyjścia na głośniki

 

w radiu ? Czyli muszę je wyciągać ? Czy z głośnika np z tyłu z kabla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że z radia, taaak, musisz je wyciągnąć, tak samo jak z niego z kostki musisz wziąć sterowanie wzmacniaczem- pin włączający do zmieniarki.

Edytowane przez Ciapciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czy to ogarnę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za spam i odkopywanie ale postanowiłem wziąć się za to dziś przeciągnąłem kabel przez auto do aku, zakupilem tez konwerter rca jak na zdj :

konwerter_audio_01.jpg

 

moje pytanie jak z tylnych głośników kable ? bezpośrednio z nich jak tak to jak kable pościć czy z pinów w kostce jak tak to których ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się rozglądać za jakąś skrzynią aktywną. Troszkę basu by się przydało. Czy możecie coś polecić? Macie jakieś doświadczenia? Interesuje mnie tylko coś markowego i raczej z wyższej półki ale może nie najwyższej. Patrzyłem na allegro, co sądzicie o Krugermatz 12"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem się rozglądać za jakąś skrzynią aktywną. Troszkę basu by się przydało. Czy możecie coś polecić? Macie jakieś doświadczenia? Interesuje mnie tylko coś markowego i raczej z wyższej półki ale może nie najwyższej. Patrzyłem na allegro, co sądzicie o Krugermatz 12"?

 

Nie słyszałem nigdy jak gra, ale firma dobra, bo z innymi produktami miałem styczność. Dobrą aktywną skrzynię ciężko kupić, wg. mnie lepiej zainwestować w skrzynię pasywną, choćby używaną bo skrzynia aktywna to zazwyczaj bass reflex, który będzie buczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności