Skocz do zawartości
Vadero

Diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy nie jestem z WLKP

 

No TEJ, nie gadaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledy tył mi się wyświetla jako prywatny i nie mogę oglądnąć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - mały update :)

 

Kupiłem diodki z tej aukcji - http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Golf-5-Passat-CC-License-Number-Plate-LED-Light-Bulb-/270782695045?ssPageName=ADME:L:OC:PL:3160

 

Przyszły - na pierwszy rzut oka wyglądają ok

2lu7wyd.jpg

 

Dopiero jak się ma w ręce oryginalne gniazdo lampek i to diodowe zauważa się różnice w jakości.

Przy montażu okazało się, że jednak mają mały luz... Musiałem dołożyć trochę misiowej taśmy izolacyjnej żeby skasować luz i żeby ładnie siedziały w gniazdach... Świecą super. Jak z trwałością to się okaże po czasie :)

 

98y0lz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie dobre podświetlenie tablicy i postoje proponuje zakup u kolegi Tomika .Sam kupiłem cały zestaw i jestem mega zadowolony.I co najważniejsze nie wywala błedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co może być przyczyną, że jak zmienię żarówki podświetlenia na ledowe, to po włączeniu świateł postojowych, żarówki ledowe oświetlenia rejestracji migają jak stroboskopy? Kiepskie żarówki czy jakis problem z instalacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

 

Problemy z czytaniem...

Tzn kiepskie żarówki:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy beda pasowaly te lampki LED do passata B6 sedan i czym sie roznia???http://allegro.pl/podswietlenie-led-tablicy-vw-passat-b6-cc-eos-golf-i5085999878.html i tu troche tansze http://allegro.pl/podswietlenie-led-tablicy-vw-passat-b6-cc-eos-golf-i5146651468.html

czym one sie roznia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy beda pasowaly te lampki LED do passata B6 sedan i czym sie roznia???http://allegro.pl/podswietlenie-led-tablicy-vw-passat-b6-cc-eos-golf-i5085999878.html i tu troche tansze http://allegro.pl/podswietlenie-led-tablicy-vw-passat-b6-cc-eos-golf-i5146651468.html

czym one sie roznia??

 

Jedne mają zewnętrzny rezystor drugie nie, przynajmniej takie są zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do swojego to kupic z tym rezystorem czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do swojego to kupic z tym rezystorem czy nie??

 

a po co ci taki wiszący ***** :), jeszcze się grzeje jak wściekły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu on ma sluzyc ale nie chce zeby blad spalonej zarowki mi wywalilo,nie znam sie...nie wiem czemu ten rezystor sluzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek810316 , Diody LED maja mniejszy pobór prądu,co jest interpretowane przez komputer pokładowy jako spalona żarówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem....na aukcji pisze ze nie powoduje wyswietlania przepalonej zarowki i nawet dzwonilem do goscia i tez tak twierdzi...wiec chyba powinno podejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co kombinujecie z ledami z allegro, skoro:

Jeżeli chcecie dobre podświetlenie tablicy i postoje proponuje zakup u kolegi Tomnika .Sam kupiłem cały zestaw i jestem mega zadowolony.I co najważniejsze nie wywala błedów.

 

Więcej nt. jest w temacie "Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza."

 

Z doświadczenia dodam tylko, że duża część ledów z allegro po jakimś czasie zaczyna migotać, a później przestaje świecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 5 miesięcy temu zakupiłem ledy te same co ma kolega 'Vadero', ledy w cenie 26 Euro, przez pierwszy miesiąc byłem bardzo zachwycony lecz chilę później w jednej lampce przestały śię świecić 4 ledy a już po kuilku dniach przestał palić się cały żąd (chyba 9 lub 11 sztuk). Wszystko dlatego że szlag trafił całą płytkę drukowaną ponieważ obudowa była najwidoczniej nieszczelna. Teraz posiadam fabryczne oświetlenie z tym że w środku jest żarówka z wkładem led. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi moi mili co może być przyczyną że nie świecą mi ani ledy ani zwykłe żarówki tylko pod rejestracją i światła postojowe natomiast gdy prąd tam dochodzi ....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi moi mili co może być przyczyną że nie świecą mi ani ledy ani zwykłe żarówki tylko pod rejestracją i światła postojowe natomiast gdy prąd tam dochodzi ....:/

 

a błąd żarówek Ci wywala na desce ? z ledami nad tablicą bywa tak, że jak jedna strona przestanie palić to druga pali chwilę po czym gaśnie (u mnie tak było) i jest błąd żarówki. Co do postojowych, jeśli nie palą..... grzebałeś coś w vcdsie i kodowaniu ?? jeśli nie sprawdź też bezpieczniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wywala błąd i są 2 komunikaty po niemiecku że defekt od tablicy rejestracyjnej i defekt światła postojowe. a może są bezpieczniki za to odpowiedzialne ? bo jak zmieniałem we wnętrzu auta i jak zwarcie zrobiłem to zgasło całe oświetlenie w aucie tzn podsufitka ale jak wymieniłem na nowy to jest ok i takie mam przeczucie że od tego też muszą być oddzielne bezpieczniki . I tak ci powiem że nie grzebałem nigdzie bo dopiero co go kupiłem to słabo go ogarniam jeszcze

ale to nawet mi nie świecą zwykłe żarówki bo pierw chciałem ledowe ale skoro nie świecą to chciałem normalne i żadna nie świeci ,

(w nawiasie dodam że zmieniłem całe oświetlenie wnętrza na led i wygląda i świeci pięknie bez żadnych zakłóceń) tylko problem jest właśnie z postojówkami i tablicą ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności